Przelicznik gro$$a

Obrazek użytkownika nieliniowy
Kraj

Czas pomyśleć o przeliczniku dolar/operacja wojskowa.

Ilu żołnierzy polskich musiałoby ponieść śmierć aby Polska wzbogaciła się o 60 miliardów dolarów? Np. atak na Białoruś? 1000? 10 000? 100 000? Przyjmijmy wariant średni - 10 000. Jeśli działania gro$$a stanowią korpus zaczepny, którego konsekwencją będzie skomasowany atak na 60 mld, to znów przeliczając na siły wojskowe ilu żołnierzy musielibyśmy wystawić w obronie i ilu zginęłoby odpierając atak? Podejrzewam, że minimum też 10 000.

Wnioskując z tego, gro$$ już naraża życie 10 000 żołnierzy polskich, a także kraj na zniszczenia wojenne i koszta sprzętu. Razem z nim narażają Polskę wszyscy uczestniczący w tej operacji - wydawnictwo znak, sieć empik, cała machina promocyjna - TV, gazety - wszyscy ludzie, którzy tam pracują, generalnie wszystkie związane inne podmioty.

Ponieważ gro$$ i ekipa to korpus niszczący od wewnątrz - na zasadzie prowokacji - "V kolumna" itd. (korpus główny to przedsiębiorstwo holokaust ) z punktu widzenia obronności kraju wszystkich tych, którzy uczestniczą w tym ataku wewnętrznym należy uznać winnymi zdrady i odpowiednio do ich roli ukarać.

(tak na szybko)

Brak głosów