Debile

Obrazek użytkownika nieliniowy
Blog

Minimum 50% społeczeństwa polskiego to debile. Jakie kryterium stosuję? Bardzo proste. Są to osoby uznające przekaz dowolnego programu telewizyjnego emitowanego dla Polaków za wiarygodny (100% prawdziwy). Mam tu na myśli nie tylko preparacje wizyjne typu wiadomości, ale także wszystkie inne, w tym - telenowele (źródło wiedzy na temat obyczajowości), tańce z gwiazdami (wiadomości na temat hierarchii społecznej) itd. Ktoś może powiedzieć - no dobrze, ale przecież nie wszystko jest zmanipulowane, spreparowane, są różne diskawery czanel, ciekawe filmy o 4-tej nad ranem, no słowem nie 100% man!!!

Odpowiem tak, efekty jakie przynosi w całej swej masie oglądanie tv są tak zatrważające, że niewielka ilość programów ciekawych nie zmienia w niczym obrazu choroby. TV z jej odrobiną "mądrych" propozycji to tylko lekko perfumowana heroina.

Bez dyskusji.

Dla zobrazowania spustoszenia umysłowego proszę sobie wyobrazić następujący FAKT. Oto oglądamy wiadomości a w nich Piotrek Kraśko z uśmiechem na twarzy, swoim miłym głosem oznajmia, że urzędujący prezydent przy pomocy pałacowych księgowych wyprowadził z NBP 4mld $. Dyrektor banku - pan X zgodnie z procedurą natychmiast powiadomił odpowiednie organa. Organa te jednak nie zareagowały. Zareagował natomiast obwiniony prezydent, który poruszony "nagannym" postępowaniem dyrektora wpadł ze swoją ochroną do siedziby NBP i zabił z broni palnej 53 osoby, w tym dyrektora i jego zastępcę.
W tym momencie pojawia się na ekranie wywiad z prezydentem przeprowadzony na gorąco po akcji w banku. Prezydent lekko spocony ale uśmiechnięty tłumaczy do kamery, że:
....- z tym X-em nie dało się już dłużej wytrzymać i trzeba było ...PRZECIEŻ... coś z tym gnojem zrobić!
Kolejne wiadomości za 5 min.

Jak myślicie jakie byłyby komentarze prasy, telewizji (przyjmujemy, że prezydent jest "swój"), a potem reakcja społeczeństwa? Otóż 35%- 45% stwierdziłoby, że... FACET MIAŁ RACJĘ... no bo każdy może się zdenerwować, this agression will not stand, itp.

Ciąg dalszy wiadomości (Kraśko): dziś nad ranem złapano 30-tu szpiegów, z których każdy posiadał teczkę pełną skopiowanych dokumentów ze strategicznymi danymi dotyczącymi obronności naszego kraju. W toku szybkiego dochodzenia dwóch ze szpiegów przyznało się do wielokrotnych zabójstw na obywatelach polskich. Szacuje się wstępnie, że może tu chodzić o rząd 320 - 350 ofiar. Obecnie trwa procedura przekazywania niebezpiecznych agentów ich macierzystemu wywiadowi. Prezydent udostępnił samolot LOT-u aby obywatele ci mogli spokojnie wrócić do ojczyzny. Za dzielną postawę (akcje na naszym terytorium) przedstawiciel MSZ wręczył najstarszemu stopniem z agentów symboliczną wiązankę kwiatów.
Z ostatniej chwili: lot udał się pomyślnie, ambasada X dziękuję polskiemu MSZ-etowi za współpracę i pozdrawia wszystkich lakoniczną formułą: dymajcie się. W komentarzu rzecznik premiera zauważa, że mogło tu chodzić o słowa: - kochamy was, tylko... ktoś... je wcześniej... musiał... mylnie zinterpretować.

Wacam do mojego wielkiego pytania (THEE QUESTION), jaka byłaby reakcja "swoich" mediów a potem społeczeństwa? 35-45% ludzi uznałoby, że ... NIC SIĘ NIE STAŁO... Zaraz po wiadomościach SPOKOJNIE przełączyliby się na "Rodzinę zastępczą" (np.).

I trzeci FAKT. Program wyborczy (zostańmy przy Kraśko): do drugiej tury wyborów prezydenckich przeszło dwóch kandydatów, kandydat X - profesor prawa i młot pneumatyczny z wmontowanym chipem SOL firmy Casio (Szczątkowa Osobowość Ludzka). Młotowi eksperymentalnie, w ramach nowego parytetu, przyznano niedawno polskie obywatelstwo. Młot, gdy się go uruchamia, skacze i gra kilka melodyjek np. temat z Mario Bros, Prażoną Kukurydzę i inne. Jest, co prawda, pewien problem z wypowiedziami pana Młota, bo nie ma ust, a jedynie głośniczek, który (wszyscy razem!) - gra melodyjki, jednak rzecznik "pneumatycznego" sztabu służy w razie czego programem wyborczym i innym bzdetami.

Jak myślicie ile głosów otrzymałby pan Młot przy wsparciu odpowiednich mediów? ...MINIMUM 35-45% głosów... Jak się zdaje wspomniana procentowa wielkość rokowałaby duże szanse na prezydenturę.

Uwaga!
Minimum 50% społeczeństwa to debile,
minimum 50% społeczeństwa to debile.

Brak głosów

Komentarze

 Na zawsze pozostanie niesmak u wielu ludzi kiedy okoliczności Śmierci Papieża Polaka komentują tacy jak Kraśko i drugi taki  stary lodziarz z TVN-u {nazwisko mi umkło}.Chyba że to celowe działanie, żeby umniejszyć rolę Papierza.Pozdrawiam.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#68102

Mistrz Waldemar Łysiak już dawno zauważył że demokracja tak wypaczona jak to ma obecnie miejsce jest typowym terrorem idiotów. Polecam jego książki, np. "Mitologia świata bez klamek", "Rzeczpospolita kłamców - Salon", "Stulecie kłamców" i inne.

A jako autopromocja (mój wpis) tu: http://niepoprawni.pl/blog/1649/zasada-kompetencji

Pozdrwiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#68108

Jesteś wyjątkowo delikatny w swych obliczeniach mnie wychodzi bliżej 70-90% ale OK masz 100% racji minimum 50% to debile :)

 

---------------------------------------

-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-

=____We wszystkich trzech radykał___=

==============================

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#68201

Mimo, ze smutne, to sie usmialam. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#68212

 tacy ludzie kończą nawet studia na wydziale historii ale nie powinny pracować na samodzielnych stanowiskach gdzie trzeba podejmować decyzje ,szkoły w zasadzie są nastawione na uczenie debili ich jest w każdej populacji powyżej 50 % i Polska nie stanowi tu wyjątku w stosunku np.do Niemiec tam też nie brakuje debili skłonnych do wiary w cuda lecz przynajmniej w organach władzy maja ich mniej niż Polska..

Vote up!
0
Vote down!
0
#68219

jak widzę tą postępującą degrengoladę społeczeństwa, tą ślepą wiarę w przekaz telewizyjny i to zauroczenie sraliami tak sraliami bo inaczej tego nie można określić to płakać się chce! gdzie my żyjemy ? w społeczeństwie w którym ponad 50 % ma wyprane mózgi!!! dlatego boję się wyników II tury wiem że wygra ciemnogród za dużo tego tałatajstwa na naszej ziemi! :( możesz mówić, przekonywać, argumentować i NIC! nie dociera ! czekają nas smutne i cięzkie czasy patrząc jak wszystko co dobre zostanie zaprzepaszczone a kloaka wyleje się na ulice ! kupujmy maski pgaz! bo od smrodu nie uciekniemy!

Vote up!
0
Vote down!
0
#68318