Włącz się w nurt dziennikarstwa obywatelskiego!

Obrazek użytkownika Kongres Mediów Niezależnych
Ogłoszenie
mso-table-lspace:0pt; mso-table-rspace:0pt; border-spacing: 0;">

!important;background-color:#ffffff;border:0;font-weight:normal;line-height:1.2em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:10px;margin-left:0;padding-top:0;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;word-wrap:break-word;">

!important;background-color:#ffffff;border:0;font-weight:normal;line-height:1.2em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:10px;margin-left:0;padding-top:0;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;word-wrap:break-word;">Zapraszamy do redagowania strony kmn.info.pl

!important;background-color:#ffffff;border:0;line-height:1.5em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:1em;margin-left:0;padding-top:3px;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;vertical-align:top;word-wrap:break-word;">Jeśli macie Państwo możliwość wspomóc nas swoją pracą, czyli wyszukiwaniem i wstawianiem informacji z sieci (spoza main-streamu), to bardzo serdecznie zapraszamy do grona redakcyjnego.

!important;background-color:#ffffff;border:0;line-height:1.5em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:1em;margin-left:0;padding-top:3px;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;vertical-align:top;word-wrap:break-word;">Zapraszamy autorów oceniających aktualne wydarzenia na scenie politycznej, kulturalnej, historycznej, obyczajowej i innych. Załóżcie swoje konto i umieszczajcie u nas swoje oceny rzeczywistości.

!important;background-color:#ffffff;border:0;line-height:1.5em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:1em;margin-left:0;padding-top:3px;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;vertical-align:top;word-wrap:break-word;">Portal nie jest portalem wymiany myśli. Nie jest portalem blogerskim. Ma ambicję być portalem informacyjnym - informacji prawdziwej i niezmanipulowanej.

!important;background-color:#ffffff;border:0;line-height:1.5em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:1em;margin-left:0;padding-top:3px;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;vertical-align:top;word-wrap:break-word;">Zapraszamy redakcje portali, czasopism i innych stron internetowych do współpracy. Zyskiem wszystkich będzie wspólny kanał informacyjny.

!important;background-color:#ffffff;border:0;line-height:1.5em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:1em;margin-left:0;padding-top:3px;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;vertical-align:top;word-wrap:break-word;">W zamian, Wasze logo lub logo Waszego portalu znajdzie się w główce strony kmn.info.pl a na swojej stronie będziecie mieli zawsze aktualne informacje. (Widget do pobrania, na naszej stronie)

!important;background-color:#ffffff;border:0;line-height:1.5em;margin-top:0;margin-right:0;margin-bottom:1em;margin-left:0;padding-top:3px;padding-right:0;padding-bottom:0;padding-left:0;vertical-align:top;word-wrap:break-word;">Pozdrawiamy, redakcja KMN

PS.Strony i portale mające własne serwisy informacyjne zapraszamy do skonsolidowania sił.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

http://kmn.info.pl/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=33&wysijap=subscriptions

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#374520

Zamiast wiadomości, widget kmn.info.pl
Osoba redagująca wiadomości jako redaktor kmn :)
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#374522

U góry tego blogu, z prawej strony zawsze aktualne wiadomości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#374524