Treści z tagiem: OKEM

Obrazek użytkownika Kongres Mediów Niezależnych
Kraj

Oświadczenie red. Teresy Bochwic, w związku z publikacją "Gazety Wyborczej"

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

OKEM (Obywatelska Komisja Etyki Mediów) wyraża zaniepokojenie gwałtownym pogorszeniem się obyczajności języka dziennikarzy i komentatorów w mediach.

Tym razem rynsztokowy język, charakterystyczny dla marginesu, tabloidów i służb wojskowych, znalazł się w słynnym wystąpieniu pracownika kultury po wyborze papieża Franciszka. Prasa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

Oświadczenie
Obywatelskiej Komisji Etyki Mediów
w sprawie propagandy na okładkach czasopism

Okładka ostatniego „Newsweeka” (napis „Big Zbig i liliputy” – na obrazku bohater molestowany przez złośliwe gnomy o twarzach polityków opozycji) wpisuje się w ciąg manipulacji medialnych, dokonywanych od dawna na naszych umysłach za...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Ogłoszenie
Obywatelska Komisja Etyki Mediów zwraca uwagę opinii publicznej na działalność publicystyczną pisma „Krytyka Polityczna”, wydawanego przez środowiska ultralewicowe. Pismo to otrzymuje wysokie dotacje Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta st. Warszawy, a niektóre zamieszczone tam treści są zakazane przez prawo.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

OŚWIADCZENIE OKEM
NA TEMAT MARSZU W OBRONIE WOLNYCH MEDIÓW

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Ogłoszenie

Trzy miesiące temu pojawiła się wiadomość o zaproszeniu, zarówno dla mediów, jak osób indywidualnych, do współtworzenia Federacji Mediów Niezależnych.

0
Brak głosów