Coś mnie podkusiło....

Obrazek użytkownika mukuzani
Blog

Wczoraj, podobnie jak Marta Kaczyńska,obejrzałam kawałek opolskiego kabaretu. Nie wierzyłam w to co usłyszałam : "żart" zapodany przez Krystynę Jandę. Natychmiast przełączyłam na inny kanał. Rozgoryczona, zasmucona i oburzona.
Dzisiaj czytam wPolityce :Marta Kaczyńska o żenujacym kabarecie Tyma: "Dawno nie poczułam się tak rozczarowana i zasmucona. Jak można drwić sobie ze śmierci tak wielu osób?"

Najbardziej przeraża owacyjne przyjęcie tej nikczemnej rozrywki przez widownię...:(

http://wpolityce.pl/artykuly/29758-marta-kaczynska-o-zenujacym-kabarecie-tyma-dawno-nie-poczulam-sie-tak-rozczarowana-i-zasmucona-jak-mozna-drwic-sobie-ze-smierci-tak-wielu-osob

Brak głosów

Komentarze

W czasie żałoby narodowej, pani Janda głośno narzekała na straty finansowe, jakie ponosi w związku z zamkniętym na te dni teatrem. Tragedia Smoleńska obeszła ją o tyle, o ile jej kasę zubożyła.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#261255

Alexola

krotko trzymany za pysk znam setki takich Jandowo-Tymowych ktorymi zwyczajnie gardzę i olewam
zadne fakty tych szumowin nie przekonują mieli dobry żer za komuny teraz mają też więc o co chodzi muszą dziękować im podobnym i gdybyś normalny Polaku pękł chcąc nawrocic ze złej drogi...utopia!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#261275

Tak właściwie to nie widziałem tego momentu, bo zacząłem oglądać, a jako że program był zwyczajnie denny i nuuudny zasnąłem i kiedy się obudziłem to choc program jeszcze trwał wyłaczyłem telewizor. Dopiero dziś rano dowiedziałem się o tej sytuacji.
Cóż, zeby bydło zrozumiało trzeba dotrzeć do bydła, w bydlęcy sposób.Zrobic jakiś radosny happening na wieść o czyjeś śmierci i nie przejmować się bolszewickim ujadaniem.Może wtedy te ćwoki pomyślą

 __ __ __ __ __ __ __
....pechowcom kamień z serca spada zawsze na odcisk

Vote up!
0
Vote down!
0
#261288

Szanowałam i lubiłam Jandę, nie drażniła mnie jej ekspresja, być może zbyt utożsamiłam aktorkę z graną przez nią rolą. Ostatni raz byłam na spotkaniu z Jandą w Gdyni, w 2007 roku. Sprawiała naprawdę fajne wrażenie. A teraz dołączyła do grona pajaców....

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#261293

Czy jeszcze są "aktorzy z żelaza"? A kiedy byli??? ;-)))
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#261300

Myślę, że znalazłoby się paru.Może mało widocznych, bo banków nie reklamują, natomiast pokazują się w TV TRWAM, a to im życia nie ułatwia.
Dla mnie takim aktorem-politykiem najwyższej próby, był Ronald Reagan.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#261340

Ronald Reagan był miernym aktorem i wybitnym politykiem, niemniej jednak moje pytanie dotyczyło aktorów polskich...

Vote up!
0
Vote down!
0
#261348

Sharon Stone przyleciała do Gruzji, by promować film "5 Dni Sierpnia". To hollywoodzka produkcja, która opowiada o wojnie rosyjsko-gruzińskiej z 2008 roku.

 

Wielka aktorka Sharon Stone bardzo szybko znalazła wspólny język z prezydentem Gruzji i przyjacielem naszego zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Michaiłem Saakaszwilim. Stone tak się spodobało w Tbilisi, że została tam nawet kilka dni

 

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#261299

nigdy jej nie lubiłam. To nie jest tym aktorstwa, za którym przepadam. Ona w każdej wygłaszanej kwestii wrzeszczy: "Zobaczcie, jaka jestem wspaniała i jak wspaniale gram!" Ja nie lubię takiego nachalstwa. Wolę "cichszą" ekspresję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#261326

Tymowi to już dawno po...ło się w głowie ale Janda to dopiero za PO pokazała co z niej za swołocz, nawet sprawy finansowe nie mogą tłumaczyć tak podłego postępowania jak wątpliwej jakości żarty z tragedii Smoleńskiej.
Pozdrawiam /nie oglądać TVP, TVN i Polsatu/.
To ya

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#261395

Izabelli Kittel "Tym bardziej".
W tym filmie, całkiem na poważnie, Tym stawia taką tezę, że opór antykomunistyczny rozpoczął w powojennej Polsce STS.

Trzeba to uważnie obejrzeć i odsiać typowe dla niego jajcarstwo od poważnych deklaracji.
Od tego paradokumentu inaczej patrzy się na postać Tyma, zupełnie inaczej odbiera się "Rozmowy kontrolowane".

Wszystko potem to już praktycznie rycie poniżej linii dna. "Ryś" powinien przejść do historii kina polskiego jako przykład bezprecedensowej propagitki, podanej w formie niebywałego gniota.

Odpornym psychicznie polecam tegoroczny (czy zeszłoroczny ?) benefis w "Trujce". Tam widać jak na dłoni kto zacz.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#261483