Treści z tagiem: ekonomiści

Obrazek użytkownika elig
Gospodarka

  Finansiści chcą rządzić światem, a ekonomiści udają, że posiadają tajemną wiedzę niedostępną dla zwykłych śmiertelników. Jeśli chcemy mieć demokrację - musimy z tym skończyć. Sześć dni temu napisałam tekst "Zgubny mnożnik, czyli o skutkach niejawności" /TUTAJ/. Pisałam w nim:

  "To nie mogło mi się w głosie pomieścić. Jacyś faceci...

4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (1 głos)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Malthusianism na 82 stronach Google brak polskiego tłumaczenia! ale o tym dalej!! Czterogodzinna debata bez soros'kiego bakałarza czyli tuskowego konowała, rzekomego profesora!
A żaden z niego profesor, zwyczajny, podrzędny, lecture peryferyjnej szkółki slavistycznej w Budapeszcie finansowanej przez spekulanta Sorosa!
A;e do rzeczy...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Z wypowiedzi Ryszarda Kalisza po debacie ekonomicznej PiS wynika, że albo ja różnię się od przeciętnego telewidza, bo nie przełączyłem kanału po 15 minutach oglądania, znudzony wypowiedziami ekonomistów, albo on wypowiedź swoją traktuje „życzeniowo” chcąc zapewne, aby „durni” Polacy nie interesowali się zbytnio ekonomią – bo po co komu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mukuzani
Gospodarka

O czym będą dyskutowali ekonomiści w siedzibie PAN?

1. W najbliższy poniedziałek o godz.11.30 w siedzibie PAN w Warszawie, rozpocznie się debata ekonomistów nad propozycjami programowymi Prawa i Sprawiedliwości przedstawionym niedawno przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Na zaproszenie prezesa Kaczyńskiego pozytywnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rosemann
Kraj

Jakoś nie bardzo miałem ochotę włączać się do dyskusji o najostatniejszej propozycji Kaczyńskiego i PiS-u. Przede wszystkim dlatego, że „w temacie” tłok się nieco zrobił i nie bardzo chciałem go powiększać. No może trochę skłaniało mnie do zabrania głosu skupienie się w zbyt wielkim stopniu przez dyskutantów na fakcie pominięcia pana...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nadzieja w tym, że zaprzyjazniony z Tuskiem Gabon i Jamayką z Komorowskim nie zaatakują naszego państwa!
To dobrze, że prezes Jarosław Kaczyński zaprosił ekonomistów z różnych opcji do dyskusji nad propozycjami PiS o naprawie Polski!
To dobrze, że nie ma liście wiceminstra finansów J. Rostowskiego, bo to soros'owskie truchło to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika mukuzani
Gospodarka

Jarosław Kaczyński proponuje zorganizowanie konferencji z udziałem szerokiego grona ekonomistów. Eksperci mieliby przedyskutować propozycje ekonomiczne Prawa i Sprawiedliwości.

Trwa w tej chwili dosyć intensywnie dyskusja na temat naszych propozycji ze strefy społecznej i ekonomicznej

- powiedział Kaczyńsk.

Jest...

0
Brak głosów