Węgry Viktóra Orbána

Obrazek użytkownika Roland von Bagratuni Budapeszt
Świat

Na kanwie artykułu Pani D.Rucińskiej "Czy będziemy mieć polskiego Viktora Orbana?", do dalszej dyskusji o Węgrzech, przeniosę go na swoją własną stronę. Tam proszę o odpowiedź.

Wspaniały artykuł! Gratuluję Pani D.Rucińskiej! Dodam jeszcze, że Viktor Orbán konsultacje z ludnością prowadzi od dawna! Ja sam wypełniałem mnóstwo przysłanych przez niego formularzy z zapytaniami i przedstawiałem swoje propozycje i punkt widzenia! (Otrzymałem za to od Niego wiele listów z podziękowaniami, które strzegę jak skarbu.) I nikogo to nie dręczyło, wszystcy z chęcią odpowiadali za wyjątkiem czerwonych nazistów i ich kolaborantów, którzy wbudowali się w różne niby liberalne i niebypostępowe partie!

Na zasadzie "kocioł przygadał garnkowi", już wtedy oblepiali wszystkie prawicowe partie kłamliwymi epitetami "skrajnie prawicowe", "nazistowskie", "faszystowskie" itd. Skutecznie rozwalili tymi bajkami i szeregiem prowokacji historyczne partie prawicowe: Niezależna Partia Drobnych Rolników (Független Kisgazdapárt), której jednym z szefów był mój ojciec chrzestny, a dobroczyńca Polski i Polaków - min.dr.József Antall senior; Węgierskie Forum Demokratyczne (Magyar Demokrata Fórum), której prezesem był mój kuzyn - pierwszy Premier III Republiki Węgierskiej dr.József Antall junior; Węgierską Partię Sprawiedliwości i Życia (Magyar Igazság és let Pártja), której prezesem był w tych dniach zmarły znakomity prawicowy pisarz, dramaturg i dziennikarz István Csurka itd.

Z prawdziwych demokratów - opozycjonistów starali się skreować "nazistów" i "skrajnych", latami systematycznie oczerniając i zniesławiając, redukując ich emerytury do minimum, nie dając żadnej możliwości do obalenia kłamstw, przedstawienia wieluset dokumentów i świadków, jak to bezkarnie czynili ze mną! Bo do 2010 r media i sądy okupowali przez swoich ludzi - byłych esbeków i propagandystów partyjnych, którzy byli w oszałamiającej większości! Ich "sądy" skazywały ludzi prawicowych za nic, a uniewinniali swoich - przestępców! A to, co czynią teraz z tą całą antywęgierską awanturą w Radzie Europejskiej, w Parlamencie w Strasbourgu, w gabinecie "towarzysza" Barroso itd, to nic innego jak "rąbanie we własne gniazdo", zdrada stanu, zniesławianie Węgrów i Węgier! (No i UE!!!) Bo na Węgrzech (za wyjątkiem wspomnianych) nie ma ani faszystów, ani nazistów, ani skrajnych ugrupowań!

Oczywiście perfidni przestępcy, wprowadzający w błąd unijną opinię publiczną i władze UE, w celu udokumentowania swoich wierutnych kłamst, zrobili niedobrze wyreżyserowany, jeszcze gorzej wykonany atak "nacionalistów" na gmach Telewizji Węgierskiej, ostrzelali (chyba z kałasznikowa) gmach Komendy Głównej Policji, mordowali i nastraszali Cyganów itd. A celem było wprowadzenie stanu wyjątkowego, kompromitacji prawicy, oraz zwolenników prawdziwej demokracji! Wszystko wydało się! Prawdziwi sprawcy niedługo staną przed sądem. A ci, którzy wierzą w te czerwono-nazistowskie bajki, bronią tych pospolitych przestępców kryminalnych - zostaną jeszcze bardziej skompromitowani.

Banda przestępców kryminalnych z Węgierskiej Partii Socjalistycznej i Poległego na Polu Hańby niby liberalnego Związku Wolnych Demokratów w międzyczasie z mienia narodowego ukradły czy zdefraudowały setki miliardów, brali ogromne łapówki od producentów różnych bardzo drogich i kupionych przez nich rzeczy (samoloty, pociągi itp), za uzyskanie przez nich zezwolenia na budowę różnych obiektów, lub zakup za grosze fabryk itd. I te sprawy rozpracowywuje komisarz rządowy d/s nadużyć, minister Gyula Budai oraz Prokuratura i rozpracowane już sprawy po koleji trafiają do sądów. Wśród już skazanych czy oskarżonych jest kilkanaście byłych ministrów i posłów oraz szefów wojewódzkich przestępczych partii.

Jako pierwszy dostał się za kratki niejaki János Zuschlag, poseł, prezes wojewódzkiej organizacji Węgierskiej Partii Socjalistycznej Bács-Kiskun w Kecskemét oraz głowa młodzieżowej organizacji tej partii "Młodzi Socjaliści", który przed kamerami telewizyjnymi razem z kilkoma obecnymi szefami WPS, otwarcie kpił i robił podśmiechujki z żydowskich (i nie tylko) ofiar Oświęcimia. Prawomocnie skazano jego na 8 lat ciężkiego więzienia. W dotychczasowych wyrokach sądy stwierdziły "działalność mafijną", a wg węgierskiego prawa jest to powód do rozwiązania przestępczej organizacji razem z przepadkiem jego mienia na rzecz państwa. Przed sądami odpowiadają generałowie i pułkownicy z Ministerstwa Obrony na czele z byłym czerwononazistowskim szefem resortu, były zastępca nadburmistrza Budapesztu i szef stołecznej organizacji WPS poseł Miklós Hagyó, szereg burmistrzów itd. Tylko przeciwko Ferencowi Gyurcsányowi w trybie jest już kilkanaście postępowań karnych! Nic więc dziwnego, że przestępcy (na których czekają kary rzędu 8-20 lat więzienia i przepadek mienia) biją na alarm!

Pytanie pozostanie jedno: od kiedy władze UE biorą w obronę pospolitych przestępców kryminalnych!? Czyżby to byłaby nowa moda w pseudodemokracji? Tej "demokracji" która przypomina raczej "demokrację" Hitlera, Stalina, Atatürka, Turkmenbaszi, Hafeza Assada i innych, która setkami kilometrów oddaliła się od prawdziwej demokracji, której kolebką był Sumer i państwa sumeryjskie: Armenia, Grecja, Partia...

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Brak głosów

Komentarze

"Pytanie pozostanie jedno: od kiedy władze UE biorą w obronę pospolitych przestępców kryminalnych!?"

Zdaje się że odpowiedź Owi "komisarze" mają wypisaną na własnych gębach ...

Proszę przypomnieć sobie pewną wizytę przedstawicieli UE na Hradczanach w Pradze u prezydenta Vaclawa Klausa ..

p. Vaclav Klaus - prezydent Czech, krytyk U Eprzeciwstawił się mitologizowaniu globalnego ociepleniaSkandal w Pradze ->>zapis ze spotkania
- http://ryszardczarnecki.blog.onet.pl/Skandal-w-Pradze-skandal-w-War,2,ID353395367,n

Warto przytoczyć i ten tekst pióra pana Michalkiewicza:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Wacław Klaus w sosie monachijskim

Komentarz „Dziennik Polski” (Kraków) 12 grudnia 2008

5 grudnia delegacja faszystów z tzw. Parlamentu Europejskiego odwiedziła czeskiego prezydenta Wacława Klausa, próbując go przesłuchać w sposób podobny do tego, jakiego użył w nocy z 14 na 15 marca 1939 roku wybitny niemiecki przywódca socjalistyczny Adolf Hitler, przesłuchując czechosłowackiego prezydenta Emila Hachę. Jak pamiętamy, w efekcie tego przesłuchania prezydent Hacha, pod groźbą zbombardowania Pragi, zgodził się na Anschluss Czech i Moraw do Rzeszy. Cel próby przesłuchania prezydenta Klausa 5 grudnia był podobny; chodziło o wymuszenie na nim deklaracji, że ratyfikuje traktat lizboński – a więc podpisze formalną zgodę na rezygnację Republiki Czeskiej z niepodległości państwowej.

Delegacji faszystów z tzw. Parlamentu Europejskiego przewodniczył jego przewodniczący Hans-Gert Pottering, który próbę protestu ze strony czeskiego prezydenta skwitował oświadczeniem, że „każdy (członek delegacji – SM) będzie pytał pana o co tylko zechce”. Ale faszyści nie tylko pytali. Próbowali – jak to faszyści - również grozić prezydentowi Klausowi jakimiś konsekwencjami, jeśli będzie nadal podtrzymywał kontakty z irlandzkim biznesmenem Declanem Glaney, który sfinansował kampanię przeciwko ratyfikacji Lizbony podczas irlandzkiego referendum.

Zatem historia zatoczyła koło znacznie wcześniej, niż się tego spodziewaliśmy, chociaż mimo uderzających podobieństw sytuacji są też i różnice. Przy podpisywaniu układu monachijskiego we wrześniu 1938 roku, ani w przesłuchiwaniu prezydenta Hachy nie uczestniczył żaden Żyd. Tymczasem w składzie faszystowskiej delegacji próbującej przesłuchiwać prezydenta Klausa najbardziej agresywnie zachowywał się Daniel Cohn-Bendit, przywódca frakcji tzw. „zielonych”, a więc prawie brunatnych. Daniel Cohn-Bendit jest zachodnioeuropejskim odpowiednikiem Adama Michnika, tylko trochę od niego głupszym, wskutek czego – bardziej bezczelnym, chociaż z drugiej strony – bardziej szczerym. Polskie przysłowie ludowe mówi, że „nie dał Pan Bóg świni rogów, bo by ludzi bodła”. Obawiam się, że jednak dał.

Stanisław Michalkiewicz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#237514

Oj, Serdeczne Bóg Zapłać za celną uwagę! Starałem skupić się na Węgrzech, ale zjawisko podobne jest we wszystkich byłych demoludach! Bo i tu (w mniejszej lub większej mierze) obsadzili media i sądy swoimi zdegenerowanymi pachołkami, którzy uniewinniają esbeków, a skazują ludzi pełnych czci i godności! Którzy z patriotyzmu kreują "nacjonalizm" czy "nazizm" itd. Jednej rzeczy nie rozumiem: dzięki znakomitemu politykowi Republiki Federalnej Niemiec - Konradowi Adenauerowi (którego tak podle atakował swojego czasu m.inn. Władysław Gomułka), w całej Europie po wojnie potrafiono pozbyć się hitlerowców (prawie) na zawsze, wykluczając ich z życia politycznego i publicznego, skazując na wiele lat więzienia, a tymczasem tych stokrotnie groźniejszych: czerwono-nazistowskich komunistów uznali za "nietykalnych", otwierając przy tym puszkę nieszczęścia Pandory! Bo wbrew demokracji jest nieprześladowanie komunistów i faszystów, otwierając prawną drogę do istnienia nazistowskim partiom skrajnej lewicy i prawicy! Przez to demokracja kopie swój własny grób, gdyż prędzej czy później te buble i zarazy morowe społeczeństwa powrócą do władzy, szukając do tego każdej nadarzającej się okazji i dokonując prowokacji typu "Napad 'Polaków' na Radiostację w Gliwicach (Gleiwitzer Sender)"!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#237520

Odpowiedź na Pańskie pytanie zawiera się w jednym zdaniu ...

To "Protektorat rosyjski" odpowiada za ciąg zdarzeń począwszy od Norymbergi po dzień dzisiejszy...

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#237524

Zgadzam się! Najgorsze w tym wszystkim jest jedna rzecz: finansowanie czerwono nazistowskich przestępców! Tak jak swojego czasu przestępca wojenny, morderca setek milionów ludzi Josif Wisarjonowicz Dżugaszwili (bandycki pseudonim "Stalin") i jego spółka finasowała takich bandytów, jak: Enrico Berlinguer, Antonio Gramsci, Palmiro Togliatti, Luigi Longo, Santiago Carrillo, Dolores Ibarruri, Béla Kun, Maurice Thorez, Georges Marchais i tak dalej, dzisiaj to samo robi były esbek V.Putin! Czyli systematyczne dokonywanie zdrady stanu w przypadku tych partii i ich przywódców jest jasna jak słońce! To o czym my mówimy?!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#237525

... stalin miał złodziejską ksywę koba i poszedł do wora bo sprzedał zakon, nie bela kun tylko benjamin kone tak samo jak bronstein a nie trocki itd. beria, kaganowicz...

a zapomniałeś o jeb...m w miejsce na serce rzeźniku z la cabana znanym jako che guevarra.. czyli o ernescie moralesie z argentyny

 

cZy choćby proste pytanie - konkluzja - 10.XUI.2011 było jeszcze o 23 59 pełno rabinów, dewiantów, obcoziemian w "polskiej" tv a jak azjatycko-komunistyczne hordy nawywijały 11.XI.2011 to nagle znikli z tv i zaczęto nas aż do dzis karmić chlamem z holywudu w klimacie: jacy to naziści niedobrzy, jak to żydzi cierpieli w czsie II wś. 

ale ani słowa o żołnierzach z WiN, AK, NSZ czy BCH !!!

 

a przeciez w Polsce trwa tzw. Rok Żołnierzy Wyklętych !!! 

 

czy "polska" tv pokazuje młodzieży wzorce walki o Polskę !!!...

 

...hann til Ragnarök !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#237615

Witam serdecznie !

[quote=Roland von Bagratuni Budapeszt]
...takich bandytów, jak: Enrico Berlinguer, Antonio Gramsci, Palmiro Togliatti, Luigi Longo, Santiago Carrillo, Dolores Ibarruri, Béla Kun, Maurice Thorez, Georges Marchais i tak dalej, dzisiaj to samo robi były esbek V.Putin!
[/quote]

Warto by poświęcić osobny rozdział i odnieść się zwłaszcza do licznych "zasług" każdego z tych oprychów, tak dla przypomnienia szczególnie tym "młodszym , wykształconym z wielkich miast" , gdyż ich ignorancja w tej dziedzinie jest przerażająca i porażająca ..

z wyrazami szacunku

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#237620

 chcialbym wierzyc ze doczekamy takich czasow  jak teraz na Wegrzech, ze postkomunistyczni  zlodzieje i mafiozi zamiast w rzadzie cy parlamencie beda czekac na kryminal. Ale nie mam grama wiary ze tak sie stanie

Vote up!
0
Vote down!
0
#237554

Drogi Darku! Jako historyk i politolog muszę podkreślić, że historia zawsze powtarza się, ale na jakościowo wyższym poziomie! A losy Polski, Armenii i Węgier od tysiącleci były ze sobą ściśle związane! Wielkie imperia Szatana zwasze rozpadywały się drobny mak!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#237613

Kosove Pole, Warna... Hunyadi - Korwin

 

p.s. ...poznaj język i obyczaje wroga

a będziesz wiedział jak go pokonać... 

 

redaktor, historyk, politolog...

 

a ja przedstwiam wam tylko dokumenty, pisma czyli dowody..

 

skromny(ha ha ha) archiwista - dokument jest jeden ale każdy "historyk" innaczej go interpretuje, nie zapomuinaj Rolo o krytyce żródeł !!!!

 

;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#237619

nie chciałbym "darek" tylko coś zrób a nie zabawiaj się w hipokryzję charytatywną, od chcenia do działania...

 

niektórzy to juz maja odciski od myszek i pilotów tv tak bardzo chcą !!!! 

Vote up!
0
Vote down!
0
#237616

1/ strona: Bibuła pismo niezależne - żydowscy konfidenci hitlera...

 

zydzi-konfidenci-mordercy którzy pracowali w zydowskiej sekcji gestapo oraz szajce konfidentów tzw. 13-tce -  po wojnie pracowali dla nkwd/ub/sb a min. Polaków nazywali antysemitami, tak było w kazdym tzw. demoludzie..

2/ strona:hotnews.pl - żydowscy zolnierze hitlera - he he he!!! jest wpis - " ACTA Blackout."

3/ s: prawda2. info - zydowski holoszwindel zdemaskowany - wg. czerwonego krzyża(są na to dokumenty) to zydów zgineło w czsie II wś 373 468 tyś a nie 6 mln

4/ izrael i syjonizm - krytyczne studium syjonizmu...

min. cytat członka knesetu ministra turystyki izraela(czyli mossadu i szin-betu):

uczyncie ich(palestyńczyków) życie tak nieznośnym, by sami odeszli - jakoś tak znajomo brzmi wobec nas, mieszkanców EUROPY....

menachem begin - palestynczycy to bestie chodzące na dwóch nogach...- tak samo mówia juz otwarcie o myślących, nie spauperyzowanych EUROPEJCZYKACH!!!
 

polecam odwiedzić archiwa i zapoznać się z treścią przedwojennych zydowskich "gazet", ich treść zieje rasizmem i zamordyzmem tak samo jak współczesne nam tychże odpowiedniki...

 

a wnioski.... a to to sobie każdy sam niech wyciągnie 

dot. w/w

a/określenie choroby

b/ diagnoza

c/ pora na panaceum - Primorski Kraj - 3 lata temu byłe chłopaki(w tym moi byli kumple z wycieczek krajoznawczych(he he he) sie zdenerwowali na: korupcję, sądy, prokuraturę, milicję, jewriejów... i i jak ukatrupili tak ze 2 tysiące w/w sprzedajnych sędziów, prokuratorów, milicjantów a d-ca wdw powiedział putinowi, że młodsi koledzy n ie będą wojowac ze starszymi bo racja jest po ich stronie to!!! to jest to najuczciwszy kraj w Rosji!!!

 

p.s. numer z Tluzy pokazuje, że nawet spauperyzowany, zdebilały tzw. zachód tez juz się zaczyna budzić z marazmu!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#237609

Szonowny Panie T.Jankowski!

Duże brawa dla Pana! Ja dodam do tego jeszcze inny fakt! Na Węgrzech w 1945 r. członkowie NSDAP i kolaborującej z nią partii Nilaszowskiej, SS-mani, Gestapowcy itd tłumnie zostali przepisani do Komunistycznej Partii Węgier! Tak, jak to dzisiaj sportowiec przepisuje się do drugiego klubu! Bo wojna sowiecko-niemiecka to tylko był picem dla malućkich! Co więcej: kiedy węgierscy esbecy zajęli budapeszteńskie i prowincjonalne siedziby Gestapo i zbrojnych Nilaszowców, dotychczasowych "lokatorów" nie wyrzucali! Wielu pozostało przy tych samych biurkach! Najwyżej mundur zmienili, albo tylko dystynkcje i odznaki! Z więźniów, umieszczonych w pierdlu jeszcze przez Gestapo czy Nilaszowców, zrobili więźniów bezpieki! Nie wymieniając akt i numerów więziennych! Tych, których "faszystowski" sąd skazał na śmierć, wyrok wykonywali "wyzwoliciele" - czyli banda czerwono nazistowskich okupantów! Najeżdźcy - Niemcy zachowywali się względnie kulturalnie w stosunku do
ludności węgierskiej. Sowieci i ich pachołki tłumnie gwałcili kobiety, panienki i niepełnoletnie dziewczyny, zarażając je chorobami wenerycznymi! Wielu z nich tak zapaliło się do tej "roboty", że czasu nie mieli na schowanie członka, który wisiał z rozporka! Chyba, ażeby przewietrzył się... Klozety, te nowoczesne, porcelanowe, używali do mycia rąk i picia wody, a odciski swoich dusz (chyba rozumie Pan, co mam na myśli - nie chcę wulgarnie wyrażać się!) rąbali na środek pokoju, sklepu spożywczego, rzeźnika itd! A na ulicy - gdzie popadło. Duszę wycierali w Prawdę! A z braku - rękoma, z apetytem oblizując! Rabowali co im wpadło pod rękę! Za uwagę odpowiadali zastrzeleniem oburzonego nieporządkiem obywatela/obywatelki! To samo robili w Austrii i w Niemczech. Nic dziwnego, że Austriacy bardzo szybko pozbyli się tej "opieki" szatańskich "wyzwolicieli"!

Szczęść Boże!
redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#237623

S.P. R v B

historia NRD to w/w gdy gestapo komunisty(d0 1933 i od 1945 akta staats arvich Hamburg) zaczeło pracować jako filia niemecka nkwd

 

...odciski dusz...jestem autochtonem ze Ślęgu - Śląska nie mylić z małopolską czyli tzw. gornym śląskiem który do Ślaska nie należy, to był anschluss ekonomiczny !!!

czesi nas łupili, niemcy niewolili a polacy sprzedali i potem znowu wzieli jak swoje !! przy pomocy komunistów..

wiem czym jest wergeld i co znaczy kleine heimat

tako bliso a tako daleko - to jest prawdziwy śląski a nie prostacka slangowa gwara rodem z schachtów.. ;)

niemcy określali takich jak min. ja - schesische autochton a polaki jak przyleżli zza buga czyli z azji to mówili o nas - niemce lub inne takie określenia..

p.s. koleś dziadka z 9 fallschirmjäger był w waszej okolicy w zimie/wiosna 1945...

 

se poczytałem wspominki z 1-ej ręki... 

 

co do mojego prześmiewczo-ironizująco-sarkastycznego tonu... w ten sposób lepiej dotrzeć niz popadać w słowotok

 

p.s. jestem wyznania starosłowiańskiego - vide Perun, Ślęza, Świąszczyca...

 

T,R,T, J- v B zu W -J (Poraj)

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#237636

polecam jako wstęp do ..forma zwana preeliminianiami do współpracy po 1945 z nkwd i pokrewnymi bandami w tzw. demoludach pozycję książkową:

 

"Zwangsarbeit in der Sowjetunion" von Dr. Hermann Greife, 1936 Berlin - Leipzig

 

1918 - 1935  - jeden z wniosków: 90% obsługi obozów  - łagrów, czeki/nkwd itd/itp to żydzi rosyjscy....

 

z lat "współpracy"  niemiecko - radzieckiej 1917 - 1941...

 

;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#237638

Człowiekowi łupie w głowie, kiedy czyta materiały na ten temat! A tak wogóle jeszcze coś: Różę Luksemburg i karla Libknechta Hitler sprzątnął na zamówienie Stalina! I nic w tym dziwnego: oni sami wzajemnie sprzątali siebie - vö: noc długich noży w Niemczech, kiedy Hitler pozbył się SA, czy "porządki" w Imperium Sowieckim i demoludach, kiedy mordowano swoich! Bo prawdziwy komunizm oni wyobrażali sobie zupełnie inaczej!

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#237644