Macierewicz o wojnie - pełna wersja

Obrazek użytkownika idź Pod Prąd
Kraj

Media ekscytują się dzisiaj słowami posła Antoniego Macierewicza o wypowiedzeniu wojny...

 

W poniedziałek poseł Macierewicz na spotkaniu w Krośnie opisywał badania nad przyczynami Katastrofy Smoleńskiej. Przedstawicielka naszej Redakcji nagrała to spotkanie następnego dnia wstawiliśmy je w Internet. Oczywiście cieszyło się popularnością w - nazwijmy to ogólnie - prawicowej części Sieci, również na niepoprawni.pl. Sądziłem, że jego popularność już się powoli kończy, przygotowywałem tymczasem do publikacji nowe nagrania (wkrótce umieszczę), a dzisiaj niespodzianka. Fragment filmu z Krosna pojawił się w TVN24, TVP Info, Polskim Radiu i innych mediach. I to fragment, którego sami nie doceniliśmy - w krótkiej zapowiedzi wykładu nie użyliśmy go. Ale tzw. media mainstreamowe kierują się innymi kryteriami.

Rozpętano burzę o słowa pana posła o wypowiedzeniu wojny. Media nie raczyły zwrócić uwagi na merytoryczną treść wystąpienia posła Macierewicza - na badania naukowców i wnioski jakie z nich wypływają. Powtarzają tylko w kółko "wojna z Rosją", a poseł PO już zapowiada doniesienie do Prokuratury.

Co prawda przedwczoraj już wstawiałem nagranie z tego spotkania, ale zapewne po dzisiejszej burzy w mediach znowu obudzi zainteresowanie, również u tych, którzy go jeszcze nie widzieli, więc pozwalam sobie je wstawić jeszcze raz.

Zachęcam Państwa do rozpowszechniania całości tego nagrania, jak również innych wystąpień Antoniego Macierewicza o tej tematyce, (wiele znajdziecie Państwo w sekcji wideo Niepoprawnych ) szczególnie dzisiaj gdy zainteresowanie ludzi jest już przez media skierowane na osobę pana posła. Pokażmy ludziom, że to wcale nie jest wariackie gadanie, ale przemyślane i uzasadnione stanowisko i że media mainstreamowe nie chcą przedstawiać rzeczywistości taką jaka jest, ale przedstawiają ją w sposób jak najwygodniejszy dla rządu.

Cezary Kłosowicz

P.S.

Fragmenty powyższego nagrania zostały użyte m.in. przez TVN24 i TVP Info jednak w taki sposób by nie ujawnić kto jest jego autorem. Logo naszej gazety zostało wykadrowane. Oczywiście nie mamy nic przeciwko używaniu naszych nagrań w całości i we fragmentach - udostępniamy je na youtube na licencji Creative Commons, która wymaga tylko uznania autorstwa. Jednak nawet tego wymagania wielkie media spełnić nie zechciały.

P.P.S.

Wieczorem TVP się poprawiła - w Panoramie i Wiadomościach było już widoczne logo: http://tvp.info/wiadomosci/wideo/19042012-1930/6904669 (pierwszy news)

Ocena wpisu: 
Brak głosów