Faral POwski aktywista do pisania komentarzy oraz obniżenie podatków- dobrze czy źle? Czym jest populizm?

Obrazek użytkownika adriano
Kraj

Tekst dotyczy bolszewickiego myślenia, które jest wynikiem lat prania mózgów przez media. Porusza też kwestie definicji słowa populizm i podatki.

Tekst jest krytyczny wobec bolszewickich aktywistów, którzy mnożą się w Internecie i piszą na różnych portalach.

 

Na Nowym Ekranie pojawił się ostatnio osobnik o nicku FARAL. Osoba ta umyślnie kłamie i manipuluje a jej konfabulacje mogłyby posłużyć do napisania niejednej powieści sci-fi.  Mierne są te jego wypociny bo łatwo je obalić. Pisze on dosyć często komentarze na NE.
 
O tym jakim bolszewickim aktywistą jest faral dobitnie świadczy ten demagogiczny,  komentarz:
 
„...96 ludzi zginęło, bo nie można było dopuścić do tego by Tusk był w Smoleńsku a Kaczyński nie.” -faralek uważa, że prezydent zginął w Smoleńsku na własne życzenie, bo się tem wcisnął.

Według farala to PiS zlecił morderstwo na członków swojej partii w Łodzi!!!:
 

"Jakoś mi się dwie śmierci podobne wydają ( ośmierci Leppera). Sprawa zabójstwa w Łodzi, zabójca wpadając do lokalu PiS swoimi okrzykami głośno wskazuje na PO, tu mamy odbiornik TV z zatrzymanym stop-klatką obrazem konferencji Tuska. W obu przypadkach jakby ktoś chciał wskazać właśnie na PO," źródło

 
Bajka dla naiwnych:  
 
„Jeśli wybuchną walki między kibolami polskimi i ukraińskimi to PiS będzie za to odpowiedzialny.”
 
Przykład jego działalności na rzecz PO jest w linku poniżej. Temat został założony przez Acontrario, dotyczy wyników sondaży poparcia dla partii politycznych na Interii, które różnią się od wyników podanych do wiadomości lemingów w reżimowych mediach:
 
 
Tutaj możemy się "dowiedzieć" od Farala:
 
„Sondaż ten świadczy tylko o dużej aktywności PiS w internecie.
Nawet nie wiecie, jak łatwo zmanipulować takie sondaże. Nawet na piechotę jestem w stanie oddać 10 głosów na minutę. Są jednak skrypty pozwalające na automatyczne głosowanie w takich sondażach. O nieprawdziwości tego sondażu świadczy bardzo niskie poparcie dla SLD(tu widać jego pro bolszewizm), oni mają twardy elektorat na poziomie ok. 10%. PSL też ma znacznie większy twardy elektorat niż 1%.
Druga sprawa to liczba oddanych głosów. 2.9 mln? Jest nas poniżej 40 mln. Wydaje wam się że ponad 7% wszystkich Polaków od oseska po staruszka czyta Interię i do tego jeszcze zechciała wziąć udział w głosowaniu?”
źródło
 
 
 
Później widzimy taką oto analizę Farala:
 
„Oczywiście, że specjaliści i PiS i PO naklikali. Masz prosty rachunek ok. 1 mln głosów na PO, ok. 1.7 mln głosów na PiS. Obie wartości przy liczbie czytelników Interii są nierealne.”źródło
 
W innym wpisie Radnego Miasta Tychy o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, który wzywał rząd do obniżenia akcyzy na paliwo faral pisze:
 
 
„Typowa propozycja populistyczna
Obniżenie akcyzy praktycznie niewiele zmieni w cenie na stacjach paliw a spowoduje znaczne ograniczenie wpływów do budżetu. W Polsce mamy jedne z niższych cen benzyny wśród krajów UE.
Później J.Kaczyński stanie na mównicy i będzie krzyczał "Rząd zadłuża kraj". Populistom już dziękujemy, oczekujemy takich co będą myśleli o Polsce.”(źródło)
 
Później faral „uświadamia” nas, ze w Polsce są jedne z niższych cen paliwa w UE i nie bierze pod uwagę różnicy miedzy zarobkami i walutą w Polsce i krajach UE.
 
Faral udaje, że nie rozumie słowa populizm.
 
Tymczasem jest kilka przykładów populizmu, o czym pisze nawet polskojęzyczna wikipedia.
"....przykładem jest głoszenie zasad liberalizmu gospodarczego i jednoczesne podwyższanie podatków." – czyli tuskowe, by żyło się lepiej! Komu? Pytam!
 
Poniżej przedstawiam link, który tłumaczy o tym jak państwo okrada nas z naszych pieniędzy, dając w zamian bardzo niewiele:
 
 
W sytuacji, kiedy Państwo Polskie zabiera nam około 70% naszego dochodu, obniżenie akcyzy na paliwa nie zrujnuje gospodarki. Ba! Może być zastrzykiem napędzającym gospodarkę. Niższe ceny benzyny to niższe ceny w sklepach. Wyobraźmy sobie, że benzyna kosztuje 30 zł za litr. Kogo będzie stać na jeżdżenie samochodem, czy zrobienie jakichkolwiek zakupów w sklepie?
 
Tuska i jego kolesi.
 
Nie ma w obniżaniu podatków żadnego populizmu. Dziś populizmem nazywa się próbę podniesienia standardów życia klasy średniej. Ma to również na celu utrzymanie władzy absolutnej establishmentu i sprowadzenie reszty społeczeństwa, która nie ma przywilejów do roli ROBOLI.
 
Faral widzi wszystko inaczej:
 
„Ujmę to tak. Rząd idzie za radą Kaczyńskiego, obniża akcyzę, za benzynę zapłacę nie 5.15 jak wczoraj a 5.00. Robi z tego szopkę medialną, Tusk występuje i mówi, popatrzcie, w okresie wakacyjnym obniżamy obywatelom akcyzę na benzynę, ny taniej na urlop pojechali. OK, obywatel pojechał na urlop i spalił 100 litrów benzyny, zaoszczędził 15 zł. Jak to nazwiesz? Bo dla mnie to populizm.”
 
Następnie stwierdza, że Skarb Państwa zrujnuje taka obniżka akcyzy co wykorzysta okropny populista Kaczyński i jak zwykle nie bierze pod uwagę, że przez olbrzymie ceny paliwa niewielu już stać na to aby pojechać na urlop.
 
Później od farala „dowiadujemy się” czegoś takiego:
 
„No cóż rząd PO nie jest najlepszym rządem, powiem nawet, że słabym i wiele rzeczy mi się nie podoba ale jest on mocny bardzo słabą opozycją.”
 
O co chodzi?!
 
W tym samym komentarzu „dowiadujemy się”, ze z PiS uciekli sami wspaniali ludzie do PJNu i w PiSie „zostali mierni ale wierni znający tylko nienawiść i populizm. Szkoda, że PJN do sejmu najprawdopodobniej nie wejdzie. Utracimy tam kilku myślących, jeżeli posłów można nazwać myślącymi, ludzi.”- w cudzysłowie słowa farala!!! źródło
 
Następnie taka faralowska perełka:
 
 
„Oczywiście słowa "Tusk Matole" itd. są śmieszne, tylko, że mało kto śmieje się z Tuska a większość z autorów takich słów.”
 
Ohydna bzdura. Najlepsze zostawię na koniec.
 
„Nie rozumiecie, że na innych portalach społecznościowych ludzie mają tak dość ciągłego wałkowania Smoleńska, że jak napiszesz artykuł o tym, to mało kto go przeczyta, a oceny są mierne.” -myśliciel i znawca mediów FARAL.
 
To jest niezłe:
 
„Kluzik - Rostkowska dała J.Kaczyńskiemu wynik wyborczy o jakim nawet w najśmielszych snach nie powinien myśleć”
 
Faral kibiców nazywa kibolami i popieranie ich walki o wolność słowa wyraźnie mu nie pasuje. Szkoda, że nie przytoczył tego, jak kibice krzyczeli: „Kto nie skacze ten za PiSem hop hop hop” Szkoda, że nie widzi, że nikomu wtedy policja nie wlepiła mandatu, nikogo nie aresztowała. Dziś policja traktuje kibiców jak najgorsze bydło ale to jest OK.
 
 
Faral zatroskany o społeczeństwo na koniec napisał coś takiego!:
 
„Nie jestem za PO dla samego PO, nie jestem za PiS dla samego PiS, szukam rozsądnej alternatywy dla siebie, dla rodziny i dla kraju, by moje dzieci nie musiały za robotą do innych krajów jeździć.”- pisze to koleś, który pluje wyłącznie na PiS. źródło
 
 
Na koniec kilka złotych myśli farala:
 
„Kaczyński liczy na przejęcie władzy na fali niezadowolenia społecznego a nie metodami demokratycznymi.”-czyli niedemokratycznymi ale jakimi to nie pisze.
 
 
„o tym, że PiS jest rządna zemsty słychać zarówno z ust Kaczyńskiego jak i Ziobry. Nie słyszałeś, jak mówili o konieczności rozliczeń?” - lustracja według farala to nienawiść i chęć zemsty, czyli bronkowa "zgoda buduje"
 
To jest właśnie ten najlepszy komentarz, który dobitnie pokazuje probolszewickie i proPOwskie myślenie farala.
 
 
 Prawdopodobnie faral po tym wpisie zmieni nick i będzie pluł na PiS i popierał bolszewię z innego nicka. Poradzi sobie, skoro  jak sam napisał jest w stanie oddać 10 głosów na minutę w sondażach i zna specjalne skrypty pozwalające mu automatycznie głosować.
 
Zdjęcie wprowadzające z elzbietmamickiewicz.blogspot.com

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Z opisu wynika, że bardziej pasowałoby - Farel. W czasach jedynie słusznego systemu był taki grzejnik w plastikowej obudowie, który zwał się Farel.
Kiepsko grzał, a jak pogrzał trochę za długo to robił masę smrodu i się palił.

A na poważnie - no cóż, facet po prostu szuka "trzeciej drogi". Jak wielu przed nim i wielu po nim...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#176953

Nie wiem czy czytałeś mój wpis do końca. W ostatnim cytacie jest, że faral boi się lustracji i jest ona według niego nienawiścią.

http://adriano.nowyekran.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#177013

To jednak Farel jest - już śmierdzi, niebawem zgaśnie : )

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#177143