Czy był zamach ? - rozmyślania leminga

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

  Gdybym był lemingiem, to zastanowiłbym się teraz jak to z tą katastrofą w Smoleńsku było. Czy to prawda, że niedouczeni piloci nie umieli użyć przycisku odejścia i ulegli naciskom ze strony pijanego generała. Walnęli w brzozę, skrzydło odpadło samolot rozleciał się na miliony kawałków ?

  Każdy szanujący się leming zapewne sprawdzał doniesienia prasowe we własnym zakresie, sięgnął po materiały z katastrofy w Kabatach, zamachu w Lockerbie . Być może dotarł do okoliczności zamachu na samolot TU-134 z prezydentem Mozambiku na pokładzie.

  Dopiero po 17 latach po katastrofie na światło dzienne wyszły nowe fakty wskazujące jednoznacznie, że doszło do zamachu na samolot z prezydentem Mozambiku. Wcześniej dwie komisje, w tym jedna rosyjska stwierdziła, że przyczyną katastrofy był błąd pilotów.

  Co to lemingowi przypomina ?  Czas zacząć samodzielnie myśleć ... czas najwyższy. Tylko jak tym moherom powiedzieć teraz, że popełniłem błąd szydząc z nich.

  Takie to rozmyślania spoconej lemingowej głowy.

 

Brak głosów

Komentarze

kaza wiedziec w glownych sciekowych polskojezycznych mediach.
Leming jak by rozmyslal to by nie byl lemingiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#301670

Jedynym zamachem jaki dopuszcza leming, jest zamach na jego stan umysłowy. Informacje o zamachu na polskiego prezydenta zmuszają go do myślenia - a to boli. O ileż łatwiej i przyjemniej jest podziwiać taniec na rurze, lodzie i czymkolwiek innym. Kroplówka z tvn pozwala bezstresowo żyć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#301673

"czy rodzice dzisiejszych lemingów nie są lemingami?"

A gorzej:

czy dzieci dzisiejszych lemingów nie będą lemingami?

Vote up!
0
Vote down!
0
#301682

Seiko.Leming nie myśli,on słucha TVN-u i wielu innych....mącicieli.Jeszcze niedawno w dyskusji z takim ,usłyszałem;po co oni tam polecieli;Ręce opadają.

Vote up!
0
Vote down!
0

Seiko

#301716

ma 100 % racji

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#301717

"...Tylko jak tym moherom powiedzieć teraz, że popełniłem błąd szydząc z nich."

Gdybyśmy zdecydowali się ich przygarniać,można byłoby im podpowiedzieć:"Nigdy bym nie przypuszczał,że ta władza tak dobra jest w te klocki.Nigdy bym nie pomyślał,że nawet mnie potrafi wpuścić w maliny".

Ale to tylko wtedy,gdybyśmy jednak zdecydowali się ich przygarniać.

Pozdrawiam.
dratwa3

Vote up!
0
Vote down!
0
#301720

uważając wszystkich lemingów za totalnych kretynów. Nie przyjmują oczywistego zamachu za fakt, z bardzo pokrętnych powodów. Najważniejszym jest chęć trwania w błogostanie. Nie chcą rujnować, stworzonego na iluzjach swojego małego światka. Nie chcą by to wszystko runęło i obróciło się w pył. Wersja katastrofy jest po prostu wygodna!. Kieruje nimi strach!. Nie będą oprotestowywać rzeczywistości. Narażając się na utratę ciepłych stołeczków i grona zaprzyjaźnionych totumfackich. Wolą trwać w matriksie, niż twardo rąbnąć o ziemię. Kalkulują!. A może każą nam, wzorowym lemingom iść na wojnę?. A to wielki strach i niepewność losu!...Nic się w końcu złego nie stało, naród odetchnął i za nikogo już nie muszę się wstydzić. No może tylko za siebie?...

Vote up!
0
Vote down!
0
#301774

Oj autorze. Marzyciel z ciebie:) Leming ma jedynie słuszne prawdy zakodowane we łbie i choćby mu pokazali, że trawa jest faktycznie zielona, to on mając zakodowaną ją w kolorze różowym nie uwierzy w zieloność tej zieleni;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#301823