- Bez białych rękawiczek..

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

Na stronie www.pomniksmolensk.pl - obejrzeć można niepublikowany film Wincentego Komana o sprzedaży Stoczni Gdańskiej pt. "42 miliony w kasie - film W. Komana" (link: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EkLTKFy-6Zk#).

Najzwyczajniej w świecie człowieka zatyka po obejrzeniu..

- Zadziwiająca jest zarówno bezkarność, jak i zadziwiający jest mechanizm JAK z 4 tys złotych, robi się 90-kilka MILIONÓW i jak te pieniądze później... ZNIKAJĄ!! - Upłynniają się bez odpowiedzi: W CZYICH kieszeniach??

Zadziwiające wreszcie jest robienie gigantycznego przekrętu na oczach CAŁEJ POLSKI, w świetle kamer - z pełną jawnością "macherów", którzy nie skrywają nazwisk i twarzy!

I wszystko nie tylko za zgodą Skarbu Państwa - czyli de facto RZĄDU, ile z BEZPOŚREDNIĄ ingerencją Skarbu Państwa w ORGANIZACJE SZWINDLU (vide komisarz, syndyk i blokada Walnego Zgromadzenia).

Było to łajdactwo i bezczelność równe łajdactwom i bezczelności działań Matoła i jego współtowarzyszy od dojenia Polski.

W tym wszystkim, jest jeszcze śmierć trzech osób - cytat: -"15-wrz-2000 giną trzej członkowie zarządu stowarzyszenia "Arka", dzień przed zapowiadanym Walnym Zgromadzeniem."

Nie trzeba dodawać iż byli oponentami i zostali zabici DOSŁOWNIE w "ostatnim momencie" - w drodze na rozgrywkę zwaną "Walne Zgromadzenie" akcjonariuszy-obywateli..

- Za PRLu.. "niewygodni" zapijali się NAGLE na śmierć..
- Za Matoła.. wieszają się radośnie gdzie się da, by nie przysparzać kłopotów Matołowi i jego kamaryli(hisp. camarilla).
Natomiast w "międzyczasie" (- między PRLem a Matołem).. ci "niewygodni" mieli niezwykły "dar" uśmiercania się w wypadkach samochodowych (vide Walerian Pańko).

- A rozdziera się szaty nad "okrutnymi" i "samowolnymi" reżimami gdzieś w Iranie.. Białorusi.. Korei płn. czy ostatnio Syrii..

- Pewnie.. Bezpieczniej jest dostrzec iż to czyjś tam król ma goły zadek - swoich "królików" lepiej nie ruszać i wygodniej udawać iż się nie wie że "nasz" królik, jest z.. Pacanowa..

(cornik-kiczkis -> http://scavolo.blogspot.com/ )

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)