- "Seawolfowi" w odpowiedzi...

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

 

@Seawolf (link: Logika, czyli, czy leciał z nami pilot? ) napisał:

(...).."Bo dopiero teraz ktoś przytomny zwrócił uwagę, że , po pierwsze, w kokpicie, którego nie ma, więc w tak zwanym sektorze pierwszym (...) ...owszem , znaleziono ciało generała, ale w towarzystwie dwunastu innych osób. No, ale to nie koniec , dalej jest jeszcze śmieszniej. Wśród tych kilkunastu osób NIE BYŁO pilotów, ani jednego, ani drugiego. Ani mechanika..."

===============================================

To akurat ja, "cornik"(kiczkis z "niezalezna.pl) napisałem o tym w tekście Znowu kota odwracają - i zamiast pyszczka zadek widać.. (cornik) - ale to nie ważne, - to twój głos lepiej słychać i ma swoją wagę.. - a o to właśnie chodzi.

 Ja chce tylko zwrócić uwagę, uczulić.. na kolejną drobną - acz niesłychanie istotną - manipulację.

 Ci - jak ich nazywasz - "członkowie Sekty Pancernej Brzozy" - użyli do manipulowania nami DWÓCH RÓŻNYCH pojęć, by drogą podmian, wymian i transformacji, uzyskać kontrolowany świadomością - ale i podprogowy - efekt TOŻSAMOŚCI czyli IDENTYCZNOŚCI owych dwóch różnych pojęć - i w zależności od kontekstu i POTRZEB, stosować owe pojęcia WYMIENNIE, nadając kłamstwu i fałszerstwu pozory "prawdy".. 

A chodzi o ujednolicenie i "zrównanie" (by były tożsame), pojęć:

- "KOKPIT" i "STREFA 1-sza" (zwana inaczej właśnie "STREFĄ KOKPITU").

- Kiedy wie się jak uzyskano tenże efekt ujednolicenia, wówczas łatwo zrozumieć jak drogą prostych transformacji i podmian, udało się "Sekcie Pancernej Brzozy", bez najmniejszego trudu i wysiłku, "znaleźć" gen.Błasika(a teraz i drugiego generała.. - "Tadka") w KOKPICIE..

 Poprostu miedzy KOKPITEM" a "STREFĄ KOKPITU", sprytnie postawiono znak równości i wyszło jak miało wyjść - a mianowicie: "Strefa 1-sza", czyli "STREFA KOKPITU" ="KOKPIT".

  - I to wszystko!

Dalej już poszło "z górki"..

 Jak? - Najprościej w świecie: - "Ciało gen.Błasika znaleziono w STREFIE KOKPITU".- To była(i jest) informacja "bazowa".. podstawowa. - Ale...

 Jako że niezauważalnie niemal, gadzinowe "me(n)dia" wbiły nam wszystkim do głów iż: "STREFA KOKPITU"="KOKPIT" - to trzeba było tylko przez jakiś czas używać wymiennie "gen.Błasik - strefa kokpitu" i "gen.Błasik - kokpit" - by płynnie przejść na obowiązującą wśród ścierwojadów  wykładnię - serwowaną przez różnej maści i proweniencji owychże "ścierwojadów" - a mianowicie:

- "gen.Błasik ZNAJDOWAŁ SIĘ w kokpicie" - gdyż ciało Generała znaleziono "W STREFIE kokpitu" - co jak już wiemy.. jest tożsame - w/g "ścierwojadów" - z "byciem w kokpicie".

Nie akceptujmy i nie zgadzajmy się z tym! - To prosta droga do kolejnych fałszerstw, zakłamań i manipulacji.

 To nie jest.. nie było.. i nie będzie "to samo" i "tożsame"..

To są dwa różne pojęcia i trzeba to wszędzie i ciągle podkreślać. - Chociażby po to, by jedne kłamstwa, nie prowadziły do kolejnych kłamstw i zafałszowań.. Ktoś musi o tym głośno mówić (i pisać..).

I do tego potrzebny jest "Seawolf".. "kokos26" - i im podobni - chociaż niewymienieni przeze mnie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

P.S. -  Zdjęcie u góry to pozostałość po katastrofie innego TU 154M --> Daghestan Airlines (Avialinii Dagestana) flight DAG372 . - rozbity 4 grudnia 2010 roku TU-154M i to co po nim pozostało

- www.polishclub.org/2011/01/08/krzysztof-cierpisz-oszustwo-katastrofy-smolenskiej-cz-ii/ .

cornik
Jeszcze Polska nie zginęła / Isteáldd meg a magyart

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Warto przeczytać i warto zaglądnąć do podanego linka :

 www.polishclub.org/2011/01/08/krzysztof-cierpisz-oszustwo-katastrofy-smolenskiej-cz-ii/ .

zaskakujące i pouczające zwłaszcza dla takich laików technicznych jak ja

Nie mam wątpliwości, że był to zamach !

pozdrawiam stara czarownica xana

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam
stara czarownica
xana

#217674