Znowu kota odwracają - i zamiast pyszczka zadek widać..

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

 

Niby drobna.. - taka PODPROGOWA manipulacja: - Najpierw "leci" tytuł: - "W sektorze z kokpitem TU-154M znaleziono 13 ciał"..

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Pod tytułem zaś zdjęcie podpisane:

- "11 kwietnia 2010. Smoleńsk. Rozbity prezydencki samolot Tu-154"...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

- "Sektor" (część OBSZARU, terenu na którym leżały szczątki unicestwionego samolotu) niepostrzeżenie został utożsamiony z KOKPITEM (częścią SAMOLOTU która  WYPAROWAŁA BEZ ŚLADU!!) - dorzucono do tego informację o 13-tu ciałach znalezionych w OBSZARZE "sektora 1-szego"..

 

- "Podlano" to wszystko sosem o "głosach 2 generałów" - i opowiastka o 2 generałach W KOKPICIE mogła zacząć żyć swoim życiem..

 

- Jak skomentowała to znajoma osoba: - "Żydzi to mają łeb do takich machlojek i kombinacji" - bo też manipulacja jest tyleż oczywista, co i niewybredna..

 - Ot... taka sobie PODPROGOWA zbitka pojęciowa dla odmóżdżonego lemminga - któremu notuje "się" natychmiast w mózgownicy:
- "Zdjęcie potwierdza że w KOKPICIE było 2 generałów!! - Ależ ten Macierewicz to krętacz i oszust!".. - pojękuje z zachwytu lemming..

I któż to takową "sztuczkę" serwuje lemmingom?
- Proste jak świński ogon: - Niekwestionowany "prymus" wśród manipulantów - zwany "Wybiórczą". To chyba oczywiste.

Następnie (pod tytułem i zdjęciem), "renomowana" i "o ustalonej reputacji" dziennikarka - Agnieszka KUBLIK  (a jakżeby inaczej) dokańcza dzieła, "dekorując" wszystko łatwą do przewidzenia, "dowodową śpiewką" J.Millera.

- "Podgotowka" zrobiona, lemmingi nakarmione i uspokojone - można teraz wypuścić na tak  przygotowany grunt "Dolomitowego Donka" - który zwieńczy dzieło stwierdzeniem iż: "nie ma potrzeby" (powtarzać śledztwa ofcourse))..

 

Ale nawet i odmóżdżone całkowicie lemmingi nie uwierzą chyba w to, że różne "Kublikopodobne", zwyczajnie przeoczyły lub "zapomniały" dodać iż w sektorze pierwszym (KOKPIT wlasnie) NIE ZNALEZIONO CIAŁ PILOTÓW (sic!) - Arkadiusza Protasiuka i Roberta Grzywny oraz mechanika Andrzeja Michalaka.
Ich ciała były w sektorach 2 i 3, ale.. czyje to głosy zidentyfikowano na sekundy przed tragedią??

- I gdzie? - W tzw. "sektorze 2 i 3" - czy "w sektorze 1-szym"??

 

- 13tu "wwiało" - 3 "wywiało"..  - Szafa gra i komoda tańczy, wszystko się zgadza (oprócz drobnych w kieszeni).

- "I o co ten krzyk?" - pyta zdegustowany i zniesmaczony Hypki..
- "I gdzie ten pozłacany zegarek?" - wtóruje mu Jaś "Flanelka" Osiecki..

- Amen! 
 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~                                    
Podsumujmy..

Jak to się robi?? - Ano.. - Prościutko.. "Leci" po kolei: - Tytuł => zdjęcie => wywiad...

Proste?? - Jak budowa cepa i jak "logika" tzw. "redachtora" Jasia "Flaneli" OSIECKIEGO..

Tymczasem.. - Po przeczytaniu tytułu.. - Nawet niespecjalnie inteligentny (byle nie lemming) pyta: - "Ale GDZIE ten KOKPIT????"

Następnie.. Oglądając z każdej strony owe "DOWODOWE" zdjęcie, pyta zdumiony: - "To gdzież że do k..rwy nędzy ten słynny KOKPIT??? - GDZIE???"

KTO go widział i kto widział te ciała?? - podwładny Aleksieja Morozowa i "gienieralicy" Anodiny - lokajski Mundek Klich może? - a może kłamliwa KOPACZ ?? - czy też sam Jerzy "Zrobił swoje" Miller, albo ścierwojady: - HYPKI i Jaś "Flanelka" OSIECKI ??

KTO widział ów KOKPIT??

 - Bo napisać można wszystko, nawet to.. że "w strefie kokpitu" znaleziono chomiczka mej wnuczki, który to chomiczek mej wnuczki, schowany był "w sektorze pierwszym", czyli w kieszeni munduru gen.Błasika..
No więc mamy tu towarzysze, "kolejny, niezbity dowód na 2 generałów" - rzekłby E.Klich lub J.Miller (- "nie mówiąc o pancernej brzozie i pozłacanym zegarku" - zaskrzeczałby spod przysejmowego stoliczka Jaś "Flanelka" Osiecki).

Oczywiście - Klich.. Miller.. Kopacz.. Hypki czy "Flanelka" Osiecki - jak też i lemmingi - i W TO by uwierzyli bez zastrzeżeń, jeśliby tylko podała to  "prawdomówna (jak "Bolek" albo jak Ola Jakubowska) strona rosyjska" - czyli  "gienieralica" Anodina z MAKu.

- A czy to Kublik, czy Czuchnowski (- et consortes) spreparuje te fantasmagoryczne konfabulacje - czy też owo "etconsortes" ?? - A "kakaja eto raznica?"
Przy tym.. - głęboko naiwny byłby ten, kto uwierzyłby iż Agnieszką Kublik (czy Czuchnowskim np.) kierowałoby "bezinteresowne poszukiwanie prawdy".
Aż tak nisko jeszcze owa pani nie upadla, by zabawiać się w poszukiwanie jakichś tam "prawd".. - I to BEZINTERESOWNIE na dodatek.

- Tak czy inaczej "CYNGLE" znowu zostały spuszczone ze smyczy i "robią swoje"!!

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Gdy byłem dzieckiem skrót CCCP rozwijano w języku polskim  jako "cep, cepa, cepem pogania". Ot i wszystko. Używając języka marketingu można powiedzieć, że mainstreamowy produkt pod nazwą "katastrofa smoleńska" podlega upgradingowi. Jeden kokpit, dwóch generałów. Jeszcze niedawno na czołówce lonetu wisiała sentencja jakiejś kolejnej pułkowniczyny "Kokpit jak Park Łazienkowski". Już zdjęli. Przepraszam za dosadność, ale powszechnie wiadomo, że kurwa kurwie łba nie urwie. Tyle, że teraz z kurwy zrobiła się hydra wielogłowa.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#217334

Po pięciu latach znowu "słychać" było głosy generałów w kabinie pilotów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1475579