Treści z tagiem: doping

Obrazek użytkownika elig
Sport

  

Wczoraj [13.12.2017] sportowy świat obiegła sensacyjna wieść: Chris Froome, zwycięzca tegorocznych wyścigów kolarskich Tour de France i Vuelta d'Espana został przyłapany na dopingu podczas Vuelty.  Dowiedzieliśmy się, że:

  "W organizmie Christophera Froome'a stwierdzono podwyższony poziom salbutamolu, leku na astmę. Dozwolona...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

I to by było na tyle. Resztę pomińmy godnym milczeniem.

Walka z dopingiem w kontekście dopuszczania do biegów "kobiet" z podwyższonym testosteronem jest hipokryzją. Tym bardziej, że podwyższony testosteron bardziej wpływa na rezultaty, wyniki niektórych konkurencji niż klasyczny doping.

Najpierw królował Kratochwil potem...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika elig
Kraj

    Sezon ogórkowy, sezonem ogórkowym, a tu ciągle coś się dzieje....  Wczoraj {11.08.2016] było to nawet coś miłego.  Nasze wioślarki zdobyły medale: złoty i brązowy Igrzysk Olimpijskich w Rio.  Ta wiadomość została jednak dziś przyćmiona tym, iż Adrian Zieliński, nasz sztangista, podobnie jak i jego brat Tomasz był na dopingu i wyleciał...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Nie, nie żadna fuga, a fucha, ale po kolei.

A skoro po kolei, to najpierw fakty:

Szef FIFA Blatter to wzorzec z Sevres sportowej korupcji.

Szef UEFA Platini na wzorzec się nie nadaje, bo czasy istnienia równoległych systemów miar minęły, ale swoje przytulił.

Polska siatkówka? No toż ten kolo, co się...

4.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:10)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wielki skandal! Sportowca roku 2012 wygrać miał kulomiot Majewski, a kibice odważyli się zagłosować inaczej, wbrew temu co słuszne! czyli po raz kolejny na Justynę Kowalczyk!
I dlatego nie tylko sam podwójny meister olimpijski był tym wyraznie zniesmaczony, nie ukrywał tego w swych wielu wypowiedziach.
Niezadowoleni byli tez ci...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika cornik
Kraj

Na kary grzywny po kilkaset złotych skazał Sąd Rejonowy w Białymstoku 35 kibiców, którzy pod urzędem wojewódzkim skandowali: "Donald, matole, twój rząd obalą kibole".
Wyrok nakazowy został wydany 9 sierpnia, ale było to posiedzenie niejawne. Więc dopiero teraz zainteresowani otrzymali informacje i wezwania do zapłaty.
(...)
...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Kibice zrzeszeni w OZSK przy współpracy z Fundacją Republikańską zdecydowali się ujawnić swój projekt zmian do ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Aktualnie trwać będzie zbieranie podpisów - by trafiła do Sejmu, potrzebnych będzie 100 000 podpisów.

USTAWA
z dnia ……………. 2011 r.
o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Tego dnia wiadomości podały informację z dziedziny sportu jako pierwszą.
- Stało się - powiedział drżącym głosem prezenter. - Padł ostatni bastion w dziedzinie sportu. Już wcześniej zdarzało się, że kobiety bywały lepsze od mężczyzn. Że na igrzyskach paraolimpijskich pobito rekord zwykłych igrzysk. Wreszcie nadszedł czas, kiedy to...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Andrzej.A

Justyna Kowalczyk stwierdziła, że spośród sześciu pierwszych zawodniczek, które brały udział w biegu 2 X 7.5 kilometra tylko ona nie jest "chora" na astmę.
To ja się pytam, czy to jest olimpiada kalek zwana też paraolimpiadą, czy też występy wyczynowców - ludzi o ponadprzeciętnym zdrowiu i tężyźnie fizycznej.

A może komitet...

0
Brak głosów