Niemcy przyjechali rozrabiać na Święcie Niepodległości - a teraz płaczą

Obrazek użytkownika Tomasz A.S.
Kraj

Niemcy przyjechali rozrabiać na Święcie Niepodległości - a teraz płaczą

na zdjęciu:
Ten brutalny bandzior powinien trafić za kraty. Niemiec Florian F. (23 l.) przyjechał do Polski na gościnne występy z grupą około 100 swoich rodaków. Chuligan w czasie walki z policjantami... złamał sobie rękę, tłukąc funkcjonariuszy metalowym prętem. On i jego kompani zostali zaproszeni na obchody przez polską organizację antyfaszystowską - Antifa.
Źródło:
http://www.se.pl/antifa,99881/

(Podaję za stroną 11listopada.org fragmenty artykuliku pod tytułem „Nacjonaliści zdemolowali stolicę a obwiniają "Niemców"!):
(…) Grupa działaczy aresztowanych na Nowym Świecie została poddana upokarzającemu i nieludzkiemu traktowaniu po zatrzymaniu. Mimo pierwotnych oskarżeń o napaść, szybko okazało się, że policja nie ma żadnych podstaw do stawiania tak poważnych zarzutów, zwalniając wszystkich jedynie z wykroczeniami. Jest jasne, że policja wykorzystując medialną histerię, zrobiła z obcokrajowców kozłów ofiarnych."

powyższy fragment jest ewidentnym kłamstwem, albowiem jak podaje na swoim blogu niepoprawnych bloger someone
http://niepoprawni.pl/blog/4818/wiec-potwierdza-siew-kawiarni-krytyki-politycznej-nowy-wspanialy-swiat-w-warszawie-policja :

"w kawiarni Nowy Wspaniały Świat w Warszawie, gdzie mieści się siedziba "Krytyki Politycznej" w piątek policja znalazła m.in. pałki, kastety, gaz łzawiący. Poinformował o tym (...) rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski"

Na lewackiej stronie czytamy dalej:

"Fragmenty protokołów pamięciowych spisanych tuż po zwolnieniu z aresztu:
Niemiecka działaczka, na codzień walczy z faszyzmem wspierając imigrantów z Europy Wschodniej w walce o ich prawa, stąd dobrze rozumie język polski.
“... zostały nam przedstawione zarzuty. Tłumacz nie był w stanie ich przetłumaczyć, dwa razy je źle przetłumaczył. Powiedziałam, że nie chcę brać udziału w takim cyrku, próbowałam wyjść, żądałam kontaktu z adwokatem. Chciałyśmy chwycić telefon, wykręcili nam ręce. Tłumacz powiedział, że nie chce dalej tłumaczyć. Sytuacja eskalowała, funkcjonariusze wraz z tłumaczem zaczęli nas wyzywać. (…) Zostałyśmy w sali w pięć dziewczyn, funkcjonariusze śpiewali “Deutschland Deutschland uber alles” i inne rasistowskie piosenki. Naśmiewali się z K., że po przesłuchaniu rozpłakała się, i że na pierwszy rzut oka można by uznać ją za mężczyznę. (…) Rano prosiłyśmy o jedzenie i ciepłe napoje, ale nic nie dostałyśmy. Było zimno, okna były ciągle otwarte. (…). Postawiono mi zarzut zakrywania twarzy i zakłócania porządku publicznego. Nie było mowy o wcześniejszych zarzutach [napaści na funkcjonariuszy i udziału w nielegalnym zgromadzeniu publicznym.”
Niemiecki działacz, zaangażowany w ruch praw pracowniczych.
“...Koło 0:30, gdy stało się jasne, że tego dnia już nie wydostaniemy się na wolność, nasze wołania o wodę stały się głośniejsze. W odpowiedzi zawołano kilku policjantów w pełnym rynsztunku bojowym. Aż do końca stali nad naszymi głowami, bawiąc się bronią, miotaczami gazu i czyniąc sarkastyczne uwagi. Szef piętra Piotr należał do ludzi przodujących w szykanach. Cały czas przechadzał się po piętrze pokrzykując, każąc wstawać i siadać itp... Siedmiu z nas zawieziono do miejsca przypominającego izbę wytrzeźwień (kafelki na ścianach itp.). Dano nam do podpisania kartę praw napisaną po niemiecku, w której mowa była o przysługującym nam prawie do tłumacza – tego na miejscu nie było. Musieliśmy rozebrać się do naga i zrobić przysiad po czym wrzucano nas do celi. Rano (po 17 godzinach) dostaliśmy śniadanie i zamknięsto nas znów w celi.”
Źródło: http://11listopada.org/wiadomosc/nacjonali-ci-zdemolowali-stolic-obwiniaj-niemc-w

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Lektura 11listopada.org jest w ogóle wielce pouczająca ale uprzedzam - tylko dla ludzi o stalowych nerwach, dobrze też mieć pod ręką miednicę, na wypadek nagłej potrzeby. Z piękniejszych kwiatków:

Około 11:30 kolejna grupa nacjonalistów atakuje ludzi idących Nowym Światem, ci stawiają jednak zdecydowany opór. Do akcji wkracza policja. Dochodzi do pierwszych zatrzymań neofaszystów, podczas gdy antyfaszyści zepchnięci zostają do lokalu Krytyki Politycznej, koalicjantki Porozumienia.

uczestnicy Marszu Niepodległości atakują ambasadę Rosji i Belweder

No i ten cytowany też powyżej, przecudny:

Niemiecka działaczka, na codzień walczy z faszyzmem wspierając imigrantów z Europy Wschodniej w walce o ich prawa

Czyżby walczyła z faszyzmem niemieckim, w Niemczech? Nie do uwierzenia, przecież faszyści są tylko w Polsce!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200323

Ciekawy materiał Z Rzepy:

"Przedstawiciele grup rekonstrukcyjnych, którzy uczestniczyli w paradzie 11 listopada w stolicy, m.in. poseł Arkadiusz Czartoryski (PiS), są oburzeni atakiem bojówek na uczestników parady

Chodzi o piątkowy incydent na Nowym Świecie, kiedy grupa, związana ze skrajnie lewicowymi organizacjami, zaatakowała grupę rekonstrukcyjną, a następnie zabarykadowała się w jednej z kawiarni.

- Jesteśmy oburzeni, że w Polsce 11 listopada ktoś wpadł na pomysł, aby z Niemiec zaprosić na Nowy Świat bojówki, które z pałami biegały (...) i zaatakowały grupę Legii Nadwiślańskiej- powiedział w Sejmie Czartoryski.

Podkreślił, że występuje na niej nie jako poseł, a jako członek grupy IV Pułk Piechoty Księstwa Warszawskiego z okresu napoleońskiego.

Jak mówił Czartoryski, najbardziej bulwersuje zrzucenie na ziemię czapek z polskim orłem oraz oplucie historycznego munduru polskiego wojska, o czym - jak dodał - świadczą dostępne m.in. nagrania."

Serdecznie pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#200376

Pewnie ich adwokat kazał im płakać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#200330

 Ten rudy bardzo podobny do tusia,moze to potomek?Jolka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200334

To jest znacznie większy problem - nic nie zrobimy, niestety

Znacznie gorsi  są mężczyźni, niż gdy rude są kobiety;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

widz

#200348

Żyjemy w kraju przesiąkniętym polityczną obłudą.Już słyszymy,że Papież nie był Polakiem,ponieważ matka była Ukrainką.Mainstreamowe media kłamią w każdym zdaniu.Nic dziwnego,nie każdy ma net,a debili w kraju jest sporo.Jedyne niezależne news można przeczytać w internecie.Może jednak kiedyś naród się obudzi,oby nie za późno.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

someone

#200342

Ciekawostka:
Jeden z sygnatariuszy oświadczenia "Krytyki Politycznej" Andrzej Grzymała-Kazłowski, jak się okazuje, jest inspektorem MSWiA.
Odpowiada więc bezpośrednio, jako świadek, za terrorystyczny arsenał (pałki, kastety, gaz)"podrzucony" przez nieznanych sprawców w lokalu Krytyki Politycznej na Nowym Świecie. A podpisuje nieprawdziwe oświadczenie KP? Co na to minister MSWiA Miller?
Co na to posłowie i wicemarszałek podpisani pod kłamliwym oświadczeniem KP?
"Policja zepchnęła tam grupę antyfaszystów, którą następnie spokojnie wyprowadziła z lokalu, nie zgłaszając wobec nas żadnych zastrzeżeń."
"Jak wyjaśnił w rozmowie z tvn24.pl rzecznik warszawskiej policji Maciej Karczyński, narzędzia zostały zatrzymane, ponieważ chwilę wcześniej przy użyciu podobnych zaatakowano policjantów."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#200359

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#200371

swój wizerunek, po "akcjach" 11 listopada, szczególnie w postaci niezrozumiałego (jeśli ktoś próbuje dociekać jakiejś logiki) ataku na manifestację na pl. Na rozdrożu. Niestety uważam, że wątpię, iż byli tacy bezkompromisowi wobec zatrzymanych Niemców. Raczej Niemcy - moze nawet nie to, że są przewrażliwieni, zbyt  rozpieszczeni i zmanierowani, choć to pewnie też - chcą przedstawić się w roli ofiar.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200379

I będą robić z siebie ofiary, z pełnym skutkiem.
Precedens nazywa się sawicka.
A do zdjęć, opryskają się jakimś gazem i zasmarkane nosy
jak w banku.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200418

To jest potrzebne do wykazania że "polscy faszyści" są w stanie bić nawet "Niemców".
Już TVN-y posklejają to wszysko tak jak im będzie pasowało. Nie chodzi o to co jest prawdą, chodzi o to by jak najbardziej zaszkodzić opinii o Polakach i pogrążać nas w każdym zdaniu. Mamy także mieć moralnego kaca i poczucie winy wynikające z postawy jaką, jako polscy "faszyści mimowoli" zaprezentowaliśmy wobec "niewinnych" Niemców na gościnnych występach w Polsce.

Dla nas waże jest coś innego. Zauważmy jak od umownej daty 10 kwietnia 2010 roku postępuje stopniowa eskalacja przemocy. Jak stopnowo i z zadziwiającą konsekwencją dobierane są środki i dozowany jest nacisk merdiów. To nie jest żaden przypadek. Ktoś usiłuje metodycznie działając doprowadzić do wrzenia i niekontrolowanych wydarzeń. Rząd udaje że nie widzi problemu i że wszystko jest normalnie. A normalnie nie jest. I dlatego przewiduję że będą ofiary w ludziach, będą przypadki czyjejś nagłej smierci i zapewne pojawią się tak zwani nieznani sprawcy nieo becni od lat. Ten system już pełną parą idzie na konfrontację przy użyciiu siły i już niczym nie różni się od tego co określamy mianek komuny, ktra jedynie na chwilkę przygasła by dziś pod nową postacią zadawać nam nowe ciosy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200419

Po tym wszystkim co widziałem na własne oczy podczas demonstracji i tym co widziałem w tzw. mediach czuję się jak w jakimś chorym matrixie. Żyję chyba w dwóch rzeczywistościach... No ale co tam. Przecież i tak tym osobnikom, którzy zostali sfilmowani nic nie zrobią. policjanci bijący przechodniów metalowymi, teleskopowymi pałami- chyba są w Polsce nielegalne; nawołujących do agresji tzw celebrytów; kłamiące tłumy dziennikarzy... Nawet im włas z głowy nie spadnie. Trzeba spierdalać z tego kraju póki mozna wyjeżdżać...

Czasem ANTY, czasem PRO; zawsze OFF.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czasem ANTY, czasem PRO; zawsze OFF.

#200504