Szczurbiurowy.TV - Na posiedzeniu sejmowej komisji edukacji o skandalicznym podręczniku do historii

Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Kraj

  W czwartek byłem na posiedzeniu sejmowej Komisji Edukacji. Zaproszono członków Obywatelskiej Komisji Edukacji Narodowej na to posiedzenie zwołane na wniosek posłów PiS i SP w sprawie skandalicznego podręcznika do historii najnowszej "Ku wspólczesności". Podręcznik jest skandaliczny, a Pani Prof. Małgorzata Żaryn po prostu go zmażdżyła na tym posiedzeniu. Warto posłuchać tej wypowiedzi, bo możemy się dowiedziec co nas czeka, jeśli nie przeciwstawimy się podobnym pomysłom. Moim zdaniem kwestia tego podręcznika jest fragmentem szerszej całości, jaką jest systemowe obniżanie jakości kształcenia w polskich szkołach.

Ilość błędów, przekłąmań, manipulacji intelektualnych, zwykłych fałszów jest tak duża, że wykluczony yu jest zwykły przypadek.

Każdy z nas musi sobie odpowiedziec na pytanie - czy chcemy szkoły, w której będą obowiązywały takie podręczniki? I nie dotyczy to tylko podręcznika do historii. A jak mogą wyglądać podręczniki do fizyki, chemii?

 

 

 

- - - Zapraszam do subskrypcji mojego newslettera - info o nowościach, tekstach i filmach.

 
 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie tylko nie chcemy takiej szkoły. Oczywiste jest też, że nie chcemy również takiego państwa, które jak paser serwuje nam towary z istotną wadą prawną: zafałszowane wybory, podręczniki szkolne, prasa, TV, kradzione autostrady i skorumpowane ustawy.

Polska to my. My zostajemy a oni won. Dość.

Nie dopuszczam do swojej głowy fakt, że za tymi łajzami głosowało tylu ludzi. Proponuję aby w przyszłych wyborach, głosować jawnie, ostentacyjnie i dokumentować na osobnej liście z podpisami swój wybór. A kto nie chce może np. tel. komórkowym zrobić zdjęcie kciuka z widocznymi liniami papilarnymi przy swoim kandydacie. 

Koniec fałszerstw!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#274507

Bardzo dziękuje za notkę, a zwłaszcza za link. Co prawda on nie za bardzo chce się otwierać, ale znalazłam na YT bez trudu. Na wszelki wypadek niżej podam link do tego, co znalazłam. Prof. Małgorzata Żaryn rzeczywiście miażdży ten podręcznik mimo prób zakneblowania jej przez prowadzącego. Przy okazji zmusiła mnie do zrewidowania mojej wiedzy na temat Guerniki, za co Jej bardzo dziękuję - zaraz poszukam jakichś materiałów. A teraz wklejam ten otwierający się link:

http://www.youtube.com/watch?v=Z-OLSzXsNvU

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#274570

ONI na każdym kroku ukazuja nam bezmiar swojego chamstwa a szczególnie często wpadają w szał jak nie potrafią zająć stanowiska w kwestii meritum

Rodacy, otrząśnijcie się z tej wódy, grillów, ŁżeVNów i kredytów w parabankach i wywalcie bolszewicką bandę POPSLD na śmietnik historii- wybory będą szybciej niż się wam zdaje!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#276259