Zamach Smoleński. Ulotki niemieckie i polskie

Obrazek użytkownika KP
Kraj

Kolejna część ulotek, niemieckie powinny mieć większy sens niż rosyjskie, ale i tym razem nie mogłem liczyć na pomoc kolegów germanistów. Więc pokombinowałem sam, z pomocą tego samego narzędzia co w rosyjskich. Proszę o wybaczenie błędów i jeśli ktoś będzie miał możliwości, proszę o poprawę. Mogę przesłać pliki w formacie MS Publisher. Podaję kilka wersji, mój szkolny niemiecki nie pozwala mi ocenić które są najlepsze, ale powinny wszystkie mieć sens i być zrozumiałe pomimo błędów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Chciałeś dobrze ale wyszło doppelt gemoppelt, straszny bełkot po niemiecku, nie nadaje się absolutnie do rozpowszechniania.  

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347889

Doceniam Twoje intencje, ale czasem nadmiar dobrych intencji jest szkodliwy, bo efekt jest odwrotny od zamierzonego. Ulotka tego typu musi być bardzo dobrze napisana, przemawiająco do czytelnika. Takie, jak te, tylko ośmieszą nas, skompromitują.
A do tego jeszcze to zdjęcie całkiem "od czapy", nie gniewaj się.
Gdybym Ciebie nie znała, to pomyślałabym, że chcesz zrobić robotę na rzecz Komisji Millera i rządu. Oni by się z takich ulotek bardzo ucieszyli.
Moze napisałam bezceremonialnie, ale zależy mi na tym, żeby uroczystości nie zepsuć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347903

To na pewno nie może być przetłumaczone przez kogoś po nauce języka w szkole, bo wyjdzie kit. To musi zrobić dobry tłumacz. Podkreślam: dobry, bo są różni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347904

Człowieku, opamiętaj się, robisz krecią robotę i tyle? To co tutaj przedstawiłeś, jest pomieszaniem z poplątaniem, nic nie warty tekst, biorąc pod uwagę, ze to ma być ulotka? A ulotka dla tego zdarzenia, powinna być zrozumiała i w kilku zdaniach przedstawiać klucz0owe fakty? Ty niestety zabrnąłeś w pierdoły, które nijak mają się do meritum.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347921

 Litości! To, co natworzyłeś, nie nadaje się do NICZEGO! Służę pomocą, jeżeli chodzi o niemiecki, ale sprzątnij to, co narobiłeś, czym prędzej, bo wstyd! Czekam na wiadomość via priv.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#347934