V 17.09.2011 zatrzymania członków KPN V

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Kraj

17.09.2011 pomniki ku czci morderców z Katynia wciąż stoją w wielu polskich miastach, a członkowie KPN wciąż są aresztowani. Gdzie jest "Solidarność", "Solidarność Walcząca", "Prawo i Sprawiedliwość" - wciąż na urlopie? ;-)

Otrzymałem właśnie za pośrednictwem przyjaciół informację o zatrzymaniu co najmniej trzech członków KPN OP, w tym Adama Słomki - przywódcy Konfederacji Polski Niepodległej od wczesnych lat 80, posła trzech kadencji sejmowych, wiceprzewodniczącego Akcji Wyborczej Solidarność i kandydata na prezydenta RP w wyborach 2005 roku. Pretekstem do zatrzymania konfederatów miał być ich udział w demonstracji na placu Wolności w Katowicach domagających się przywrócenia Pomnika Powstańców Śląskich 1919 - 1921.

W miejscu wysadzonego pomnika sowiecki okupant postawił "Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej".

Konfederacja Polski Niepodległej domaga się usunięcia pomników rosyjskich "zachwatchikov", zwrotu zagrabionych przez Rosję od 1772 r. dzieł sztuki i otwarcia na polskiej ziemi Nekropolii z ciałami zamordowanych polskich oficerów w czasie operacji "Katyń".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

brak polityki historycznej rządu Tuska. Okazuje się, że przywrócenie Pomnika Powstańców Śląskich na jego dawne miejsce jest powodem aresztowania ludzi. Rząd obecny pewnie chciałby polską ziemię usłać pomnikami najeźdźców i zaborców, bo jak to tłumaczyć? Ale na to nie ma zgody nas, Polaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#184204

KPN chciał w ten sposób dokonać zamachu na chlebodawców naszej rządzącej ekipy.
Ale już niedługo tej dominacji sowietyzmu w Polsce.
A działacze KPN powinni uważnie przyglądać się siepaczom tego systemu.
To się przyda do zamiany miejsc.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#184216