*V* M U Z E U M * K O M U N I Z M U *V*

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Kraj

Podczas gdy w Berlinie Niemcy składają kwiaty ofiarom Muru Berlińskiego, niemiecka telewizja w najlepszym czasie antenowym emituje programy na temat mordów na granicy niemiecko-niemieckiej pokazujące dokładnie zatrzymane kulami życia tych szlachetnych ludzi, którzy zginęli zabici salwami karabinów maszynowych przez wschodnioniemieckich lemingów żądnych karier („chciałem zostać lekarzem…”) w 50 lecie rozkazu o budowie Muru, Warszawa w rytmie piosenek z Zielonej Góry likwiduje projekt „Muzeum Komunizmu”. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz z Platformy Obywatelskiej jest osobą odpowiedzialną za tę decyzje.

Muzeum komunizmu w Warszawie nie będzie...

W Warszawie nie istnieje żadne muzeum dotyczące martyrologii Polaków w Rosji – nie istnieje Muzeum Katyńskie, ani Muzeum Stanu Wojennego, ani nawet Muzeum Syberyjskie (1863 ).

Władze Platformy Obywatelskiej nie zbudowały w Warszawie ani jednego pomnika ofiarom Stanu Wojennego, zamordowanym przez komunistów działaczom Niepodległościowym czy nawet prezydentowi RP prof. Lechowi Kaczyńskiemu.

Telewizja Polska programy na tematy związane z polskim patriotyzmem emituje późną nocą przedstawiając agentów SB i WSI jako opozycjonistów, a ludzie którzy wycofali się z polityki w wyniku ujawnienia faktu współpracy ich lub ich najbliższych ze Służbą Bezpieczeństwa jak na przykład pan Krzysztof Król doradzają Prezydentowi RP w trudnych sprawach przyznawania orderów za działalność opozycyjną tak, że już nie tylko zwykli konfidenci dostają najwyższe odznaczenia państwowe, ale nawet sędziowie stanu wojennego.

W Berlinie historie komunizmu odnajdziemy prawie w każdym muzeum, szczególnie w Muzeum Checkpoint Charcie, Museum Nikolaikirche i w Märkisches Museum.

Niemcy są dumni z tych, którzy walczyli o wolność.

KINO: Warto pójść na: UWIKŁANIE i na NIEPOKONANI i odpoczywać NAD MORZEM

Nie warto wierzyć w koszerne bajki RÓŻYCZKI, ani oglądać kłamliwego JANKA WIŚNIEWSKIEGO, ale recenzje warto przeczytać, bo oszczędzą czas i pieniądze...

TU MOŻESZ PODPISAĆ PETYCJĘ DEKOMUNIZACYJNĄ

Ocena wpisu: 
Brak głosów