"Słynna parada gejów i lezbijek” w niebezpieczeństwie!

Obrazek użytkownika Danz
Kraj

Warszawa się wstydzi EuroPride!

Gdy przeczytałem w dzienniku, że „słynna parada gejów i lezbijek” jest w niebezpieczeństwie to serce „skoczyło mi do gardła”. No bo jak to możliwe, cała postępowa Europa patrzy na nas, a my co, zawodzimy najbardziej postępowych? Nie można tak. Okazuje się, że firmy, które jeszcze w 2007 roku, gdy obalono  „kaczystowską juntę” zadeklarowały się wspomóc gejów, lezbijki i transseksualistów (przyznam, że dziwnie się wymawia to ostatnie słowo, ale jak to postępowo brzmi!), teraz nie chcą sypnąć groszem. A kto was koledzy z platformy wspomagał, gdy zamiast mleczarza o 5 rano grasowała kaczystowska CBA? No właśnie... zachodni geje i lezbijki.
Wracając do artykułu, to jak pisze postępowy dziennik:
„Jeszcze poważniejsze problemy mają organizatorzy parady. Z jej sfinansowania, jak dowiedzieliśmy się, wycofało się już kilka firm.”  
I tak właśnie jest znowu tracimy naszą szansę, mamy okazję do ściągniecia „top gejów, lezbijek i trans..stów” wszystkich maści i odmian z całego świata, a my co, żałujemy? Żałujemy pieniędzy! Sprzedać jakąś stocznię, albo PZU, albo co tam jeszcze zostało. Jeszcze Polska nie zginęła. Czemu to prezydent miasta Warszawy skąpi tych paru srebrników? Walterowi zbudowała stadion Legii, a tu co skąpi grosza? Czemu nie pokazać całemu światu i ojcu Rydzykowi, że Polska to nie jakiś tam katolicki ciemnogród, ale postępowa, ba europejska pełną gębą, no i uszminkowana stolyca (nie mylić ze stolcem).
Jak pisze wstrząśnięta tym grubiaństwem Sylwia Czubkowska (bez złośliwych docinków proszę):
„W efekcie zamiast okazji do ściągnięcia tysięcy turystów będziemy mieli małą paradę dla rodzimych gejów i lesbijek.”
No po prostu tragedia. Przejęty niewyobrażalnym smutkiem, już miałem przejść do kolejnego „niusa” na tym niezwykle profesjonalnym portalu, gdy olśniło mnie: T E F A Ł E N. Tylko oni mogą pomóc!
Przecież tyle razy dawali do zrozumienia, że mają dość tej polskości, tej zaściankowości, tego ciemnego ludu i „dzikiego” kraju. Tyle razy Grzesiu Miecugow prychał na polski ciemnogród i jego mentalne ograniczenie. Przecież tefałen „mruga” do swoich wiernych oglądaczy, że ta moralność, te zasady takie czy inne, to tylko przeszkadzają w życiu...
Więc pomyślałem sobie, że skoro w tefałenie jest tylu fajnych ludzi, którzy mają zdrowo nas....e, to znaczy POukładane POd sufitem. To czemu nie wykorzystać tego potencjału?  Mają chłopaki i dziewczyny kamery, to co się do licha krępować, niech zrobią kilka postępowych filmów. Niech najbardziej postępowe towarzystwo w tym „dzikim kraju” pokaże temu ciemnogrodowi co to znaczy być wyzwolonym i prawdziwie wolnym. 
I tak na przykład panowie ze szkła kontakowego mogliby zrobić produkcję „czworokąt ludzi ze szkła”. Zamiast „kropki nad i”, można zrobić filmik: „kropką w i, czyli bezpruderyjna blondynka”. Pani Monika ma takie długie buty, a pejcz i gorset to można przecież wypożyczyć od pani Senyszyn i jest „europa na całego”. Co do plastikowych penisów i innych akcesorii, to każdy szanujący się „dziennikarz” ma numer telefonu do Januszka P. herbu świński ryj.  Pan Janusz podzieliłby się bardziej perwersyjnymi okazami ze swojej kolekcji. Kto wie, może wystąpiłby w którymś filmiku z panem Kupą W.?  Panowie z programu „Teraz My”, mogliby sobie pójść tropem sadomaso, a zamiast niedzielnej „kawy na ławę”, pan Romanowski mógłby nakręcić „orgię na trawie”. Itd., itp., co tam komu po głowie chodzi, oczywiście unikałoby się odrażającego seksu heteroseksualnego, a promowałoby się sceny les i gej.  Nie wiem czy znalazłaby się rola na miarę talentu Małgosi Ł. z loży kurtyzan, ale może jakieś sceny typu hard, hard hard core? Jest jakiś tam ułamek procenta tak zwanych „koneserów” hadrcore, może akurat przypasuje?   Już nie wiem co biednej pani Małgosi doradzać.
Można pójść za ciosem i zaangażować zwierzaki? Trzeba się jeszcze skontaktować z towarzystwem opieki nad zwierzętami, bo niejedna psina mogłaby się nabawić nerwicy od takiej pani Moniki. Myślę sobie, że cała ta meranżaria znalazłaby się w swoim żywiole.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

trzeba będzie dobrać z heteryków...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

tad9

#58219

Cała nadzieja w doborowym "szkle kontaktowym".
Pozdrawiam ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#58264

 piękna,ale nie wiem dla kogo.Dla faceta czy dla baby.To karykatura kobiety.Czy to kobieta?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58251

" Zaprawdę,zaprawdę powiadam wam....iż niepodobna by zgorszenia miały nie przyjść..ale biada tym,przez których przyjdą."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58268

 obciachowskie hepeningi !!! A to sią Kalisz zasmuci, nie załapie się na spacerek w towarzystwie postępowym :)))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58278

Danz, no co Ty? Jak tak dalej pójdzie to nawet Dnia Cipki nie zorganizują. O czym w końcu te nieszczęsne feministki będą rozmwiać? A tak czekałem na jakieś warsztaty...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58280