Wirus filipiński w walterowni

Obrazek użytkownika kryska
Kultura
Wirus filipiński wtargnął na salony. Dopadł wczoraj wielkiego salonowca " nie wkurwiaj mnie" vel Durczoka. WSI24 jednak ma w sobie jakąś magię.... Kamil "Ujebany stół" Durczok pijany na antenie. Nie pomogą nagrody od koleżków salonowców. Pijanica i zwyczjny ciećwierz. Tylko gdzie Adamek i Osicowa z sitkiem i pytaniem - Kamilu coś Ty chlał? Rurek wziął odwet i procenty wpuścił. Oto polskie ELYTY. ŻENADA.
Brak głosów

Komentarze

durcok, morozowski, miecugow, kuzniar, olejnik, walterownia na pokładzie razem z adamek, kolendą zalewską, knapikiem jątrzą i niczym ciec graś wspierają donka i POpaprańców,żenada to szczekacze tak jak powiedział sobiesiak swołocz medialana....10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#136589

To już zaczynają opijać upadek donka, POpapranych i walterownie ? Może wszystko im teraz wolno? Tak jak za dawnych starych czasów. Nie było dnia żeby pół litra w robocie na stole nie stało. Ech... im poprostu już bajkowych pomysłów zabrakło na trzeźwo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#136602

To się słyszy jak on bełkocze, wyraźnie jest pod wpływem alkoholu. Numer nie z tej ziemi. Szkoda słów. I takie coś uważa siebie za dziennikarza, pijaczyna. To musi być jednak matoł, żeby się nachlać i wejśc do studia, przecież ten dureń jest na wizji? Nie liczy sie z widzami bo wie, że i tak tylko barany go oglądają, co mowiąc między nami nie ulega wątpliwości.

Vote up!
0
Vote down!
0

miro

#136652

śląski, dyżurny nowotwór telewizyjny.

_______________________________________________

Precz z polityczną poprawnością!

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#136693

Podane linki są już nieaktywne.Chłopcy-walterowcy czujni,jak cholera.Ale TU http://w868.wrzuta.pl/film/1DZFZDDtPR9/durczok_pijanyna_antenie_tvn24
go mamy,narąbańca!

Nie lękajcie się!

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#136823

Vote up!
0
Vote down!
0
#136837

To po prostu straszne, żeby tak rzucać "mięsem" w pracy, w obecności kobiet, zresztą wszystko jedno gdzie. To chamstwo. Brudny stół mu przeszkadza, a to, że z jego ust płynie rynsztok, już nie.
Kiedy widzę Durczoka na wizji, przełączam kanał. Nie mogę znieść jego nadętej miny i głupiego tonu, z jakim wygłasza wiadomości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#136921