Wdzięczność PO dla Farfała za wykonywanie brudnej roboty za Donalda

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Zawieszony prezes TVP Andrzej Urbański nie dostanie 50 tys. zł rocznej nagrody. Tak zdecydował minister skarbu Aleksander Grad - pisze "Gazeta Wyborcza".
Nagrodę 50 tys. zł otrzyma natomiast pełniący obowiązki prezesa TVP Piotr Farfał, który trafił na Woronicza z ramienia LPR.

I to posunięcie Grada z partii miłości mnie nie zadziwia,wszak Farfał może zawsze liczyć na dowody wdzięczności ze strony PO i Tuska.
Bo Farfał to narzędzie w ręku Donalda,za pomocą którego Tusk oczyszcza sobie pole ,by przejąć całkowitą kontrolę nad telewizją publiczną.
W ten własnie sposób Donald wykonuje ohydną robotę w białych rękawiczkach jak to zawsze czynili ludzie Platformy Obywatelskiej,wcześniej Unii Demokratycznej a póżniej Unii Wolności.
Cyngle Gazety Wyborczej są zachwyceni i zauroczeni wiadomością,że oto ten Urbański wysłannik Kaczora kasiory nie dostanie ale jednocześnie owi cyngle milczą na temat pzryznania kasy naczelnemu naziście w III RP,bo przeciez tak gazetka o Farfale pisała.

Jak wobec tego wygląda 50 tysięcy złotych przyznane Farfałowi?
Jasne jest,że LPR-owska ekipa robi za nich na Woronicza brudną robotę, za którą w przyszłości zostanie wynagrodzona a teraz wypłaca Grad "skromne" zaliczki na poczet przyszłej wielkiej nagrody,bo przeciez Farfał już wyrzuci wszystkich niewygodnych dla Tuska dziennikarzy co nie liżą mu dupska i nie spijają z jego dzióbka tych opowiastek o cudach oraz zdejmie wszystkie programy,które nie głoszą propagandy Donaldowej polityki miłosci.
Jak Farfał wszystko POzamiata,to wtedy dostanie kopa i Donald pełen glorii i chwały wkroczy w progi tvp publicznej.
I wtedy Polacy codziennie będą informowani jak to Polska miodem i mlekiem płynącą krainą się stała pod rządami cudoka Tuska i jak wszystkim żyje się lepiej.

I czynny udział w tych działaniach bierze michnikowszczyzna tworząca niejaki sojusz z rządem.
Dla cyngli z GW układ w dorzynaniu watahy jest ważniejszy od obrzydzenia wobec “byłego neonazisty”.
A wydawać się powinno, że Gazeta Wyborcza, codziennie z furią niszcząca Farfała, o udzieleniu mu przez ministra nagrody powinna grzmieć a milczy jak zaklęta.

http://www.tvn24.pl/0,1602843,0,1,urbanski-nie-dostanie-50-tys-zl--farfal-tak,wiadomosc.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6666867,Minister_skarbu_nie_da_Urbanskiemu_nagrody.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...jak widać należy do "standardów" PO, podobnie jak "choćby z diabłem".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#21584

no cóż, Farfał tworzy specjalne SONDERKOMANDO, które dba o sprawy swoich mocodawców. Tylko proszę Panie Prezesie nie zapomnieć o fakcie, że po jakimś czasie, jedne komando wymieniane jest drugim...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21626