TUSKU, MUSISZ ....przetrwać ! czyli frasunki Paradowskiej

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- " Komisja śledcza będzie wam psuła obchody dwulecia rządu. Podobnie jak wielki deficyt budżetowy, zamieszanie wokół funduszy emerytalnych, zakupu szczepionek, braku pieniędzy w szpitalach... To jest jeden ze sposobów opowiadania o dwóch latach rządów Platformy.
Czy ma pan jakąś inną – jak to się mówi – narrację?" -

Pradowską targa ogromna troska, troska o Donalda, o to, by Donek mógł spełnić swoje i jej marzenie o tronie w Pałacu Prezydenckim.

http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1500937,1,donald-tusk-dla-polityki.read

Dla ttej byłej PZPRówki Donald Tusk to geniiusz, to nareszcie właściwy premier dla Polski i Polaków i dla niej - Jasi i wielu jej podobnym.
Słuchając Paradowskiej można mieć wrażenie, że nie słucha się obiektywnego dziennikarza ale rzecznika rządu PO, rzecznika samego wielkiego Donalada.

- " Czego więc chce premier, który niewątpliwie narzuca ton swojej ekipie, jest jej niekwestionowanym szefem " -

- "Przede wszystkim chce innej niż poprzednicy polityki. Spokojnej, bardzo normalnej, czasem nawet nie zauważanej przez obywateli. To zresztą była najdobitniej wyrażana przedwyborcza obietnica Platformy, a także PSL. I ona akurat, niezależnie od pojawiających się konfliktów, prowokowanych w większości nie przez rząd, jest konsekwentnie spełniania. W tym sensie, w sposobie uprawiania polityki, PO jest antyPiS–em, mimo, że często zarzuca się jej, że jest tylko PiS – em w wersji soft. W tym momencie przywołuje się najczęściej brak rozliczenia przeszłości i pozostawienie sporego pola zaminowanego przez poprzedników: skrajnie upolitycznioną prokuraturę, nierozwiązany problem mediów publicznych, IPN trwający w starym kształcie i pod starym kierownictwem, wreszcie CBA, w którym zmian dokonano pod wpływem tak zwanej afery hazardowej, a więc w sytuacji wymuszonej przez okoliczności" -.

http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1500839,1,dwa-lata-rzadu-tuska-ocenia-janina-paradowska.read

Paradowska należy równiez do tej trzódki medialnej, która o aferach PO mówi niby afera albo wręcz wygłasza - "to żadna afera ", a jeśli już to sa to afery CBA i Kaczyńskiego.

W swoim programie Puszka Pardowskiej w Super Stacji dokunuje zawsze wielkiej laudacji i gloryfikacji PO i Tuska.

Razem ze swoimi klakierami Tomaszem Wróblewskim i Jackiem Rakowieckim wygłaszają w tym programie peany na cześć jedynie słusznej partii, nie zapominając ośmieszyć opozycji PiS i prezydenta oraz sugerując SLD konieczność ścisłego związku z PO.

http://wiadomosci.mediarun.pl/news/20807
Biorący również w tym kabarecie udział Jan Wróbel jest takim dodatkiem, coś na kształt kwiatka do kozucha, rzadko dopuszczany do głosu, no chyba, że pieje jednym głosem zgodnie z Paradowską.

TUSKU, musisz przetrwać choćby dla salonu i michnikowszczyzny, dla właścicieli IIIRP, dla ludzi honoru, dla tych wszystkich kapusiów nękanych dziś przez IPN, dla tych korupcjonistów ściganych przez CBA, dla tych uwiedzionych przez agenta Tomka.

MUSISZ, Tusku!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

PO dwóch latach dennych, będzie jeszcze denniej!
A prezydentura może się rozwalić jak nieuważny narciarz na stoku Czorsztyn!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#37872

musisz Tusku - musisz....

Musisz - jak na RUsi...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

... to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi...

#38020