Szarlotka i samiec alfa

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Bardzo dobrze, że ta kobieta, która powinna raczej piec prezydentowi szarlotki, odeszła.-

Opis: o rezygnacji Anny Fotygi ze stanowiska szefa Kancelarii Prezydenta RP

Oto ten smakosz szarlotek.

oraz znawca samców alfa.

Krzemiński o PiS-owskich "samcach alfa" / Kaczyński i Ziobro /: agresywny spór o przywództwo.
Dodaje przy tym, że nie ma różnic ideologicznych, ideowych i programowych pomiędzy PiS a "ziobrystami".

Trudno się z tym klakierem władzy / obecnie zasiada w radzie gospodarczej Tuska / nie zgodzić w kwestii samców alfa.
Któż bardziej rozpoznaje samca alfa jak nie samiec i też alfa.

Marzeniem samca Ireneusza jest - zniknięcie Prawa i Sprawiedliwości.
Marzenie to ma już kilka lat.

- Mam nadzieję, że to co robi PiS spowoduje, że ta formacja zniknie ze sceny politycznej - wypalił na wejściu w tvn24 / lipiec 2010 / od razu pokazując, której stronie politycznego sporu kibicuje.

Co sądzi zaś o obrońcach krzyża sprzed prezydenckiego pałacu?
- PiS chce zagospodarować takich szaleńców - rzucił bez pardonu. Jak ocenia zaś pomysł powołania sejmowego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej.
- Co to za zespół, do zakładu psychiatrycznego - dał popis merytorycznej oceny.

Chwilę zaś potem zaczął bronić Janusza Palikota i jego występów.

- To, co w tej chwili prezentują przywódcy PiS, na czele z Jarosławem Kaczyńskim, to populistyczny ruch kontestujący władze, antydemokratyczny, którego nie mogę sobie wyobrazić bez tego specjalnego ośrodka organizującego opinię społeczną, czyli Radia Maryja - jego rozmowa z Piotrem Najsztubem dla tygodnika "Wprost".
Jego zdaniem PoS ma charakter sekty narodowo-religijnej, która postrzega świat w specyficzny dla siebie sposób. - Mamy tutaj Jarosława Kaczyńskiego z grupką towarzyszy, moim zdaniem, oszalałych, którzy widzą wokół siebie wyłącznie zagrożenie. "Nie zabijajcie nas, mamy dzieci!" - woła prominentny polityk PiS Witold Waszczykowski. Tak jakby tutaj były jakieś zorganizowane bojówki, które o niczym nie myślą, tylko o tym, żeby napadać na PiS-owców - mówi Krzemiński i dodaje: Mamy też oświadczenie byłego ministra Ziobry, który mówi, że powinno to być ścigane jako zbrodnia przeciwko ludzkości. To nie jest potyczka taka, jaka była poprzednio, to jest konstruowanie niezwykle agresywnej populistycznej mobilizacji ze strony Jarosław Kaczyńskiego i bicie w podstawowe zasady życia demokratycznego, ustanowionego ładu politycznego.

Jeśli PiS zwycięży, to Polska wpadnie w poważne tarapaty gospodarcze - zdradza Anicie Sobczak profesor Ireneusz Krzemiński.

– Jeżeli rzeczywiście dystans między wyborcami PiS a PO się zmniejsza, to nie rokuje dobrze. Te wyniki są złe dla Platformy. Świadczą o tym, że kampania PO jest kiepska, partia nie umacnia swoich dotychczasowych pozycji, a ludzie są na PO rozeźleni. A to niczego dobrego nie wróży.

Wygrała PO i co panie samiec?

Krzemiński: PiS legitymizuje agresję.

Ostatnie ataki na dziennikarzy to pewna nowość w polskim życiu publicznym. Skąd ta niechęć do mediów?
– Wiązałbym te ataki z aktywizacją zorganizowanych środowisk chuligańskich, które zostały nazwane „kibolami”. Dopiero co zakończona kampania wyborcza dowartościowała te grupy ludzi, którzy w agresywny sposób demonstrują swoje sympatie i antypatie. To moim zdaniem może być jeden z powodów tych napaści. Jednak, żeby rzetelnie odpowiedzieć na to pytanie, trzeba by było przeprowadzić szczegółowe badania.

PiS odcina się od tzw. kiboli jednoznacznie.
– Jednak kilka razy w czasie tej kampanii zarówno Jarosław Kaczyński, jak i inni liderzy PiS wspierali kiboli, którzy występowali przeciwko Tuskowi i Platformie. Za każdym razem zyskiwali aprobatę polityków albo politycy uzasadniali ich zachowania, jako patriotyczne i zgodne z prawami obywatelskimi.

http://www.fakt.pl/Krzeminski-PiS-legitymizuje-agresje,artykuly,137835,1.html

Oj, nieszczęśliwy ten jasnopolski samiec alfa.
Prawo i Sprawiedliwość nie zniknęło i nie zanosi sie na to w najbliższym czasie.
Za to u Ireneusza, jak to u samców alfa na wiosnę burza hormonów się rozpętała i wyobrażnia działa szybciej niż rozum i plecie sobie samiec profesorek, plecie.
Tylko czy wie co plecie?
Czy najpierw bzdeci, a dopiero póżniej myśli?

Krzemiński: Idzie nacjonalizm!

Agnieszka Kublik: Pucz? Rokosz? Wojna domowa?

Prof. Ireneusz Krzemiński: Mamy do czynienia z kolejną falą bardzo dobrze przemyślanych, zgranych wystąpień i manifestacji antypaństwowych. To mi przypomina sytuację w weimarskich Niemczech. Być może to zbyt daleko idące porównanie, ale Republika Weimarska została obalona przez ruchy nacjonalistyczne. Komentatorzy nie umieją tego nazwać. A mnie się wydaje, że Kaczyńskiemu przy dużym udziale o. Rydzyka udało się skonstruować nowy ruch narodowy o cechach nacjonalistycznych. Nacjonalizm to taka ideologia, która nakazuje traktować naród jako najważniejszą wspólnotę, która nakazuje lojalność wobec narodu, w której interesy narodu powinny być moralnym obowiązkiem. To pasuje jak ulał do ludzi, którzy zebrali się 10 kwietnia, do tych, którzy stale zbierają się pod Pałacem Prezydenckim.

Mówi pan o tym tak emocjonalnie.

- Bo ja to bardzo przeżywam. Byłem w autobusie podczas sobotniej demonstracji w obronie Telewizji Trwam. Wsiedli do niego ludzie, trochę ode mnie starsi, z nalepkami państwa niepodległego. Zastanawiałem się, czy się do nich odezwać, ale byłem tak zły, że nic dobrego by z tego nie wynikło. A chciałem ich zapytać, dlaczego chcą walczyć o niepodległą Polskę, skoro już ją mamy.

Pod Pałacem były transparenty, np.: ''Komorowski, zdrajca Polski'', ''Znajdzie się kij na Tuska ryj''.

- To nie jest dialog. I dlatego nazwijmy to wprost, jak na to zasługuje: idzie nacjonalizm! Duma narodowa, bycie Polakiem jest sprawą zasadniczą, oczywiście Polakiem z krwi i kości. Mnie jako człowieka wierzącego dotyka, że członkowie hierachii kościelnej wykonują pracę na rzecz mediów o. Rydzyka. I jeszcze pojawia się antykomunizm i antyrosyjskość, których u Romana Dmowskiego nigdy nie było. Mamy więc nową wersję polskiego nacjonalizmu. To bardzo groźna mieszanka.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75248,11607162,Krzeminski__Idzie_nacjonalizm_.html#ixzz1t9ef4M4e

A tutaj całość skargi samca alfa Ireneusza.

Żle z naszym samcem SKARGHĄ, żle!
Dlatego, żeby nie było za póżno moja skromna rada dla pana samca alfa.

Panie profesorze Irku, bardzo proszę, dorzucę skromny grosik, by panu ulżyć.
By mogli się panem cieszyć inni samce alfa.
Po prostu, by wszystkim samcom alfa żyło się lepiej!

Ireneusz Krzemiński (ur. 22 czerwca 1949 w Ciechanowie) – polski socjolog, doktor habilitowany, profesor Uniwersytetu Warszawskiego.
Ukończył w 1972 studia socjologiczne na Uniwersytecie Warszawskim. W 1980 obronił doktorat na podstawie pracy Kontrowersje wokół kontynuacji myśli teoretycznej G.H. Meada i meta-teoretyczne problemy współczesnej socjologii. Promotorem był profesor Stefan Nowak. W 1993 habilitował się (w oparciu o publikację Co się dzieje między ludźmi? Analiza teorii interakcji społecznych).

Od 1972 związany zawodowo z Instytutem Socjologii UW. Od 1996 zajmuje na tej uczelni stanowisko profesora. W latach 1997–1998 był profesorem Uniwersytetu Gdańskiego. W okresie 2001–2002 pełnił funkcję rektora Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem, a następnie prorektora Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia. Wykłada na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Jest członkiem zarządu Polskiego PEN Clubu. Był związany ze środowiskiem liberałów gdańskich. Na początku lat 90. należał do Kongresu Liberalno-Demokratycznego, bez powodzenia w 1991 kandydował z listy tej partii do Sejmu.

Autor licznych publikacji dotyczących procesów zachodzących w społeczeństwach demokratycznych i aktywny komentator bieżących procesów politycznych w Polsce. Zajmuje się tematyką antysemityzmu we współczesnej Polsce, w Instytucie Socjologii UW kierował projektem poświęconym sytuacji mniejszości seksualnych w Polsce w świetle badań empirycznych (sam w 2010 publicznie podał, że jest gejem.

Publikuje w "Przeglądzie Politycznym". Pisał też w "Tygodniku Powszechnym", "Gazecie Wyborczej", "Rzeczpospolitej".

Skromne to CV jakieś.
Samiec miał przerwę w życiorysie w czasach słusznie minionych, albo wyszedł na chwilkę /24 lata, od 1972 - 1996 / no i wrócił.

I dobrze, bo dalekowzroczny jest i widzi co chce.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie wiedzialem, ze ten cyniczny fan miiiichnikowszczyzny  jest homosiem.

To wyjasnia jego wszechogarniajaca, salonowa glupote intelektualna.

* ponizej - czarujacy Irek w gejowskiej koszulce :

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#249060

jak to? przeciez ogłosił wszem i wobec te wesołą nowiną pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249085

Nie sledze zyciorysow rozowego Irka ;)

Ale to w sumie milo, ze sie przyznal.

Teraz juz wiemy, ze to przyjaciel Grodzkiej, Biedronia i Tomasza Raczka.

Fajna, wesola gromadka ;)

* ponizej, przyjaciele Irka w Sejmie:

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#249092

oj fajna
czekam az gruby Rysio i Januszek poprosza Irka do białego tanga

kurcze, z Rysia fajna byłaby kobitka, taka full i wypas

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249096

Wg. słownika języka polskiego:
"nacjonalizm - ideologia i postawa społeczno-polityczna zakładająca nadrzędność interesów własnego narodu, co wiąże się zwykle z niechęcią lub wrogością do innych narodów, przejawiającą się w ich dyskryminowaniu, prześladowaniu, terrorze, wojnach"
Polski, wybitny profesor, uczony socjolog, nieomylny doradca Premiera itd. - nacjonalizm definiuje tak:
"Nacjonalizm to taka ideologia, która nakazuje traktować naród jako najważniejszą wspólnotę, która nakazuje lojalność wobec narodu, w której interesy narodu powinny być moralnym obowiązkiem. To pasuje jak ulał do ludzi, którzy zebrali się 10 kwietnia, do tych, którzy stale zbierają się pod Pałacem Prezydenckim."
Ludzi, którzy zebrali się 10 kwietnia, i tych, którzy stale zbierają się pod Pałacem Prezydenckim scharakteryzował, moim zdaniem niezwykle celnie, tyle, że taka postawa ludzi jest czymś bardzo pozytywnym i właściwym. Nie rozumiem tylko, jak można było nazwac ją nacjonalizmem. Niewiedza, głupota, zakłamanie, nieuczciwość, uwiąd starczy, czy zwyczajna nienawiść? A może wszystkiego po trochu? Aż strach się bać!
Pozdrawiam autora.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249070

racja
idioci sa bardzo grożni

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249084