Sorry, to tylko "blondynki"

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Palenie marihuany, całodniowe libacje alkoholowe, problemy rodzinne – do takich „grzechów młodości” przyznał się w wywiadzie dla tygodnika „Newsweek” premier Donald Tusk.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/75391,tusk-palil-trawke-i-pil-tanie-wina.html

A one?
Paliły trawkę i piły tanie wina, czy po prostu to tylko "blondynki"?

- 'Sorry, taki mamy klimat', 'Zamiecie i zamarznięty kibel w pociągu, to będą nasze sprawy', 'Mam piękny tatuaż - słońce na plecach' - to cytaty z Elżbiety Bieńkowskiej, wicepremier i minister infrastruktury i rozwoju.

- "Dzieci w Polsce wychodzą bez śniadania do szkoły, bo w Polsce nie istnieje kultura jedzenia śniadań" - Julia Pitera dla Superstacji.

Robert Mazurek sprytnie podpuścił posłankę PO Ligię Krajewską. Podczas wywiadu zacytował jej kilka obietnic wyborczych twierdząc, że ich autorem jest PiS. Krajewska nie zostawiła na nich suchej nitki, tłumacząc, że są to jakieś "kpiny z ludzi". Wszystko szło gładko, dopóki nie usłyszała, że Mazurek w rzeczywistości cytował "Narodowy program wielkiej budowy" PO z 2007 roku.

…A trzy miliony mieszkań też dołoży? I jeszcze prezes obiecał, że urodzi się 200 tysięcy dzieci. Te wszystkie obietnice są na takim poziomie, że brakuje słów. To kpiny z ludzi. […] I gdzie oni je wszystkie postawią [o nowych mostach na Wiśle przyp. red.]. […] Jakie uzasadnienie ekonomiczne ma port lotniczy w Olsztynie czy Białymstoku? […] Jak oni chcą te wszystkie lotniska utrzymać, z czego je zbudować?

Ligia Krajewska: [Te obietnice - przyp .red.] To zupełnie nierealne pomysły. Czyste chciejstwo. Człowiek składający takie obietnice okłamuje Polaków.

Robert Mazurek: Ten człowiek to Donald Tusk.

Ligia Krajewska: Słucham? […] No tak... (cisza) Przyzna pan, że w odniesieniu do PiS te plany brzmią bardzo nierealnie, a dokument, na który się pan powołuje, prezentował całość, czyli projekty i sposób ich finansowania. Tym różnimy się od PiS. Poza tym powstał w innej sytuacji gospodarczej.

http://www.rp.pl/artykul/365403,1014916-Pochodnie-przeciw-ludziom.html

Co naprawdę mówiła minister Kopacz o badaniu terenu katastrofy smoleńskiej po 10/04?

http://www.wykop.pl/ramka/479049/kopacz-przekopala-ziemie-w-smolensku-na-metr-glebokosci-sfalszowane-stenogramy/

Mucha odpowiadając na pytanie o limity na zabiegi, stwierdziła, że są dyrektorzy szpitali, którzy załatwiają sobie w NFZ wysokie kontrakty np. na operacje biodra. A potem nie mogą wyrobić tego limitu. „W związku z tym taki dyrektor zamierza zwozić ludzi z domu spokojnej starości, bo tam właściwie każdy kwalifikuje się na operacje biodra. Tylko jaki jest sens wykonywania takiej operacji u 85-latka, który nie chodzi i nie będzie chodzić, bo się nie zrehabilituje?” – zastanawia się posłanka. A potem o starszych ludziach mówi, że są „przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki”.

Była już ministra sportu, obecnie posłanka PO Joanna Mucha w ciągu roku wydała 7420 zł na "obsługę fotograficzną". W Kancelarii Sejmu pieniądze rozliczyła jak "inne wydatki związane z prowadzeniem biura poselskiego", a chodziło m.in. o zdjęcia parlamentarzystki z jej wizyty w terenie.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15323920,Mucha_wydala_ponad_7_tys__zl_na_fotki__Placil_podatnik.html
http://www.fakt.pl/Poslanka-szokuje-Starsi-ludzie-chodza-do-lekarza-dla-rozrywki,artykuly,94828,1.html

-
- Gdyby nowi chorzy na jaskrę nie przybywali, nie byłoby kolejek - stwierdziła posłanka.
Organizacja ochrony zdrowia jest rzeczą nadzwyczaj trudną. Jeżeli państwo uważacie, że macie świetny pomysł na zmiany, proszę bardzo. Straszenie i czarnowidztwo od sześciu lat jest waszą domeną - oburzała się posłanka.

http://niezalezna.pl/50998-gdyby-nie-chorzy-nie-przybywaloby-kolejek-platforma-broni-arlukowicza-relacja-na-zywo

Komentując przyczyny słabego dla Platformy sondażu, Kidawa-Błońska stwierdziła, że złożyło się na niego wiele rzeczy, również to, że długo nie było wiosny i Polacy mieli z tego powodu gorsze humory.

http://wpolityce.pl/artykuly/52913-kidawa-blonska-tlumaczy-gorsze-notowania-po-spozniona-wiosna-i-zlymi-humorami-polakow

"W skrócie: nie powinniśmy patrzeć władzy na ręce, nowych urzędników trzeba było zatrudniać, bo koalicja uchwalała przez 5 lat głupie i złe prawo, a podwyżka podatków to nie podwyżka podatków. Czyli ekonomia i polityka a'la Kidawa :-)"

Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/link/1243857/wipler-vs-kidawa-blonska-o-wzroscie-biurokracji-i-patrzeniu-wladzy-na-rece/

Według Kidawy wzrost podatków daje ożywienie na rynku.

http://www.cda.pl/video/275621e/Profesor-Ekonomii-Epic-Fail

Zdaniem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, rzecznik rządu, obowiązkowy alkomat w samochodzie byłby przydatny osobom, które po wypiciu alkoholu wieczorem nie wiedzą, czy rano mogą wsiąść za kółko.

Rzecznik rządu uważa, że za Tuskiem stoi historia.

Pani przodkowie prezydent Stanisław Wojciechowski i premier Władysław Grabski złotymi zgłoskami zapisali się w historii Polski. A jak w historii zapisze się Donald Tusk?

- Wiem, jak źle Władysław Grabski był oceniany, kiedy reformował Polskę. Wiedział, że jeśli chce zmieniać kraj nie może przejmować się bieżącymi ocenami i atakami. Po wielu latach mówi się o moim pradziadku, że był dobrym i skutecznym politykiem, ekonomistą, który zrobił dla Polski wiele dobrego. Donald Tusk również jest politykiem, który nie boi się trudnych i niepopularnych decyzji, jeżeli wie, że te decyzje przyniosą pozytywny rezultat. To ich łączy. Jestem przekonana, że historia również przyzna rację premierowi Tuskowi.

http://www.rp.pl/artykul/107684,1081514-Kidawa-Blonska--Historia-przyzna-racje-Tuskowi.html?p=4

Sorry, to tylko Tuskowe "blondynki".

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Żadna z nich nie dorasta elokwencją do przysłowiowej blondynki,chocby z racji pojmowania zagadnienia leczenia ludzi starszych.Ja osobiście im wszystkim życze aby ich starzy rodzice a póżniej one same czekały w kolejce na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu z silnym krwotokiem wewnętrznym,a następnie na skierowanie do specjalisty za jakies dwa lata bez możkiwości wcześniejszego wejscia do gabinetu bo procedura to procedura i kolejność obowiązkowa.Lekarz to też człowiek i odpocząc musi.A jeśli jeszcze w danym rejonie wyczerpały by sie refundacje ich wynalazku czyli NFZ do oczekiwanie z automatu by się wydłużyło o kolejne jakieś 10 miesięcy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Jeszcze zaświeci słoneczko

#400892

 Kadry wychodzá same z siebie (sie ma rozumie©) PO angielsku... - a proPOs -  b-LONDYN-ki...

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#400910

 Z Tych ...b-LONDYN-ek...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#400913

Gdy uświadomię sobie, że to wszystko dzieje się naprawdę, to czuję jak wzbiera we mnie poczucie męskiego szowinizmu. Czy ten co stwierdził: długie włosy krótki rozum był prorokiem? Czy z kawałka żebra mogła powstać myśląca istota? Czy ktoś kto nie wyjdzie z domu bez zamalowywania prawdy i retuszowania natury jest w rzeczywistości osobą godną zaufania? Czy ktoś wyobraża sobie mężczyznę wychodzącego do pracy z przyklejonymi wąsami, skolorowanymi włosami, bicepsami wypchanymi watą i przeciwsłonecznymi okularami na czubku głowy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#400924

 ...a za nimi PO-dáza  tajemniczy Don Pedro - z krainy uLew  medialnych...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#400939