Skandale pod smoleńską brzozą

Obrazek użytkownika kryska
Blog

Idąc tropem myślenia postkomunistów, salonowców, szczujnch cyngli i michnikowszczyzny, którzy krytykują zbierających się pod Pałacem Prezydenckim w dzień katastrofy smoleńskiej, bo według nich to miejsce nieodpowiedznie pytam po co to przedstawienie pod tą brzozą.
Czyżby modlili się do brzozy?

Nie słyszę tego pytania ze strony jasnych Polaków, za to słyszę - czyżby modlili się do pałacu prezydenckiego?

Biorący udział w modlitwie do brzozy otrzymali kolejny policzek od Rosji.
Ocieplany misiu pokazał nam nasze miejsce w szeregu w sposób pełen pogardy zdejmując
pod osłoną nocy i rosyjskich służb nasza tablicę pamiątkową.
W miejsce to powiesili swoją poprawną politycznie.

- Pamięci 96 Polaków na czele z prezydentem RP lechem Kaczyńskim, który 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem w drodze na uroczystości upamiętnienia 70 rocznicy sowieckiej zbrodni ludobójstwa w lesie katyńskim dokonanej na jeńcach wojennych oficerach Wojska Polskiego w 1940 roku - tak brzmiał tekst na tablicy, która została powieszona na obelisku w miejscu katastrofy smoleńskiej. Dziś w nocy Rosjanie podmienili tablicę. Na nowej nie ma już informacji o tym, że polska delegacja leciała na obchody 70 rocznicy mordu w Katyniu.

- Pamięci 96 Polaków na czele z prezydentem RP lechem Kaczyńskim, który 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem - tak ma brzmieć napis według ruskich.

A co zrobi nasz umiłowany wódz Tusk i gajowy spod żyrandola?

Na pewno przyjmą to upokerzenie to z godnością właściwą im i na klęczkach.

Pierwsze klęki zobaczymy już 11 kwietnia, gajowy pewnie nakolanniki prasuje, by paść u stóp Miedwiediewa, po czym wszem i wobec oznajmi, że stosunki rosyjsko - polskie poprawiły się, są super jak nigdy dotąd, a stary komuch Nałęcz znowu beknie coś o każdych ofiarach, które trzeba złożyć u stóp Kremla ku chwale misia i jego wielkiej Rosji.
W tym samym tonie zaćwierka swołocz medialna.

Jaby tego było mało, tego kolejnego upokorzenia nas przez Rosje, połowica gajowego, która była organizatorem tej eskapady pod brzózkę nie dopełniła swoich obowiązków.

Podczas odczytywania nazwisk 96 ofiar katastrofy w miejscu, gdzie przed rokiem rozbił się polski samolot TU-154M, nastąpiła pomyłka - nie odczytano nazwiska zmarłego, Władysława Stasiaka, byłego szefa Kancelarii Prezydenta. Zamiast niego wymieniono nazwisko jego żony - Barbary Stasiak.

Wydaje mi się, że jago patronka tego przedsięwzięcia winna była wszystko sprawdzić, by do takiej skandalicznej wpadki nie doszło.
Nie wystarczyło tylko być, by być.
Chyba, że tylko o to chodziło.

A może ta bylejakośc w działaniu, te gadki-szmatki godne podsatarzałych satyrów to cecha tej śmiesznej Pary Prezydenckiej, którą zafundował nam salon i jasna IIIRP postkomunistyczna.

http://www.tvn24.pl/12691,1698848,0,1,rosjanie-podmienili-tablice-wycieli-ludobojstwo-w-katyniu,wiadomosc.html
http://www.tvn24.pl/-1,1698841,0,1,zamiast-zmarlego-wladyslawa-stasiaka-wyczytano-jego-zone,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

tam się modliło?
Tablica!
Kto podmienił?
Rosjanie? czy tez PO uzgodnieniu z Bredzisławem?
A Dreszera to podobno nawet poruszyło!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#150636

Zalecam wstrzemięźliwość w inteligentnym odszczekiwaniu.
To miejsce, czyli dwupienna brzoza, jest kluczowym miejscem na filmie 1.24.
Dwa metry przed nią i metr za nią znajdowały się trzy osoby, które przeżyły katastrofe. Ciągle szukamy sposobu na identyfikację rannej kobiety...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150650

""Kolejne rocznice upływają pod znakiem "świetnej współpracy" rozpoczętej jeszcze na Westerplatte w 2009 roku""...
Gdzie została odtajniona prawda o nowoczesnym ( również w Polsce)- ludobójstwie pacjentów szpitali. POutajniana wiedza o rzeczywistości POlitycznej w Polsce- przekazana (niewielu Polakom) przez premiera Rosji Wł.Putina :

”” W STOSUNKACH MIĘDZYNARODOWYCH, NIE POWINNIŚMY POSTĘPOWAĆ TAK JAK „LEKARZE” KTÓRZY ZAKAŻAJĄ PACJENTÓW CHOROBAMI, ABY NA „LECZENIU” ZARABIAĆ””

SZOKUJĄCA PRAWDA została medialnie ocenzurowana ( TABUlica została „zdjęta” z anten RTV)= bez konsultacji społecznych z Obywatelami RP...

- POlitycznie utrzymywanymi w nieświadomości PObiznesowych POtworności wynikających z lekceważenia prawa do prawdy i sprawiedliwości...
ŁAMANEJ urzędNiczym POkłamaniem i „dyplomatyczno-POrządowymi” mataczeniami (umorzeniami- ludzko prawidłowych wyjaśnień prokuratorskich)

„ Rosjanie bez konsultacji z polską stroną wymienili tablicę” – z POwodu braku prawidłowych ( kulturalnych, odpowiedzialnych, empatycznych ) KONSULTACJI (???) POrządowych przedstawicieli MSZ Polski, z przestawicielami MSZ Federacji Rosyjskiej.

Pozdrawiam
J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#150699