Siewcy strachu

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

TOKFM i ZET to kloaka klakierów PO, Tuska i Komorowskiego.
To ośrodki radiowe broniące zaciekle układu pookrągłostołowego, synekur właścicieli Polski, byłych kapusiów SB, agentów SB i agentury komunistycznych WSI.
Ich wrogiem po tragicznej śmierci LK, dla nich zbawiennej jest teraz Jarosław Kaczyński, jego partia i jego elektorat.
Wrogiem, bo ośmiela się podważać układ okrągłostołowy, dzięki któremu postkomunistyczna nomenklatura uwłaszczyła się na majątku narodowym Polski, a miliony zostały wykluczone.
Właściciele IIIRP postkomunistycznej zmusili się nawet hołubić Bolka, kiedy to w latach jego prezydentury nosili koszulki z napisami "wstydzę sie Wałęsy".
Nie wspominali o nim słowem w okresie betonowego komucha Millera i prezia "boskiego" Olka, bo był niepotrzebny.
Kanalię Millera zmiotła afera Rywina, "boskiego" Olka uziemił wirus filipiński i została im się jeno nagroda pocieszenia, postkomunistyczna PO i wyciągnięty z lamusa głupi kapuś Bolek rzucający obelgami w stronę JK.
Całe to szemrane towarzycho uzupełniają kiwające łby profesorskie, postkomuchy walczące z lustracją oraz medialna swołocz żyjąca tu i teraz, cmokająca jak nie euro to franka szwajcarskiego.

Mobilizacja w pełni.
Wszystkie ręce na pokładzie.
Cel, to ośmieszyc JK, upodlić jego elektorat, zdeptać pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej, wystraszyć PiSem niezdecydowanych i wtedy bedzie cool.
No może nie tak na sto procent cool, bo najlepszym byłoby u władzy dla postkomuchów SLD, ale trudno, społeczeństwo jakoś jeszcze im nie ufa to trzeba kochać to co mają, czyli PO i Tuska no i oczywiście rubasznego gajowego pod żyrandolem.
Kampania wyborcza wystartowała, a prowadzą ją wszelkiej maści kanalie na wizji i w eterze.
Ofensywa medialnych gnid skupiona jest na bezustannym obrzucaniu opozycji wyzwiskami i zarzutami,

Zaczął 11 kwietnia br. Tomasz Lis na żywo w standardzie białoruskim.
Pięciu na jednego.
Prof. Ireneusz Krzemiński - zawsze jednoznacznie popierający rząd i PO

Prof. Janusz Czapiński - zawsze jednoznacznie popierający rząd i PO

Red. Piotr Najsztub - zawsze jednoznacznie popierający rząd i PO

Aleksander Smolar - zawsze jednoznacznie popierający rząd i PO

Czesław Bielecki - polityk krytyczny wobec rządu, ale i wobec PiS. Trudno go na pewno zaliczyć do frontmenów opozycji - czy to medialnej czy politycznej.

Plus prowadzący, zadający pytania w stylu, czy może rację miał Stefan Niesiołowski, że polityka będzie normalna, kiedy zniknie z niej Jarosław Kaczyński?
Kilkadziesiąt minut bicia w Kaczyńskiego i ludzi na Krakowskim Przedmieściu, a próbujący nieco się od ich tonu i tez Czesław Bielecki, ledwo mógł się dorwać do głosu.

Politolog Radosław Markowski tak opowiadał w czwartkowym Poranku radia TOK FM.

- Cokolwiek PiS by nie zrobił, jest grupa, która będzie głosować na PiS . I kropka. Całe pytanie jest ,na ile reszta Polaków zmobilizuje się by pójść zagłosować. To jest jedyne pytanie, istotne czy nie. Platforma ma stałych wyborców, ale jest też "dynamiczna nadwyżka, która jest strachem nad PiS. I tyle".-

a Paradowska wrzeszczała:

- No, dwie wdowy pojechały i na cudzym kamieniu przyśrubowały tablicę!! Nie zwalajmy, na litość boską, na Rosjan! A potem to co w Polsce, to histeria i głupota po prostu!
Zaczynam dostawać furii jak tylko słyszę o Rosjanach, natomiast nic nie słyszę o dwóch paniach, które łamiąc wszelkie procedury pojechały śrubować w cudzym kamieniu. I o MSZ który nie potrafił sprawy... Już o tej tablicy nie mogę. Jak słyszę o odruchu serca z agregatem prądotwórczym, jeszcze nie widziałam odruchu serca, żeby z agregatem prądotwórczym, żeby to serce lepiej biło.-

Z kubłem pomyj przyspieszył cyngiel michnikoid Stasiński.

- Te obelżywe dekoracje, gniewne hasła i przemowy mają przymusić Polaków do kultu Lecha Kaczyńskiego. Wymusić na naszym państwie, by kult ten oficjalnie zaakceptowało. I postawiło w Warszawie pomnik zmarłego prezydenta. Nie ma powodu temu żądaniu ulegać.-

- Nie ma żadnego powodu temu żądaniu ulegać. Nie ma powodu godzić się na to, by licytacja na zniewagi i potwarze, by uprawiana przez Jarosława Kaczyńskiego i jego wyznawców nienawistna idolatria symbolicznie zwyciężyła nad demokratyczną, cywilizowaną Rzecząpospolitą.

http://wyborcza.pl/1,75968,9417948,Sprzeciwiam_sie_uwzniosleniu_Lecha_Kaczynskiego.html

Z kijem basebolowym, kapusiem, spasionym półanalfabetą Bolkiem przyszła z pomocą walterownia.
Bydlak kapuś poszedł na całość.

- Za moich czasów, kiedy byłem prezydentem, mówiłem, że oni (bracia Kaczyńscy – red.) próbowali dokonać zamachu stanu. Ale sprawy nie poszły w tym kierunku i dzisiaj znów zachowują się podobnie – mówił w "Faktach po Faktach" Lech Wałęsa. Dodał, że demokracja w Polsce jest zagrożona polityką prezesa PiS. – Tu powinien wejść prokurator i to od dawna – stwierdził.

http://www.fakt.pl/Zamach-stanu-w-Polsce-quot-Idzie-w-tym-kierunku-quot-,artykuly,101340,1.html

Zginął - oto osiągnięcie Lecha Kaczyńskiego.
- Na pewno zginął i to jest osiągnięcie, że zginął. Natomiast innych osiągnięć nie widzę -

http://www.fakt.pl/Walesa-Zginal-oto-osiagniecie-Lecha-Kaczynskiego,artykuly,81220,1.html

Lech Wałęsa w rozmowie z Radiem ZET sprzeciwił się stanowczo pomnikowi dla Lecha Kaczyńskiego. - Nie można wyróżniać kiepskiej pracy - mówił. Dodał, że tragicznie zmarły prezydent sam przyczynił się do wypadku. - Nie musiał w ogóle robić drugich uroczystości. Ludzie niechciani nie powinni się wpychać - zaznaczył Wałęsa.
Sam pomnik za to, że zginął, no to trochę i to jeszcze brał w tym udział, więc chyba to za mało na pomniki, tak mi się wydaje.
Proszę pani ludzie niechciani nie powinni się wpychać, tam nie był chciany Kaczyński, no przecież wiemy o tym i zasłużył na niechcenie, za złą taktykę postępowania z Rosją.

I dzisiejsza schadzka klakierów - kanalii w kloace TOKFM.
Wielowiejska, Lis, Władyka i Wołek.

Towarzysz Lis - o portalu w polityce.pl

- w potylice.pl, bo tak mówi się, to margines społeczny, prowadzony przez jakichs dwóch wicebliżniaków IVRP, to portal mętów i szumowin, marginalnych podgrzewanych świadomie przez Karnowskich ....

- to całe środowisko, to wypisane z cywilizacji - to odkrycie Władyki, kolegi jebaka Buzka.

www.kominek.tv - Jerzy "jebaka" Buzek przez kominotki

- PO musi zrobić coś, ona chce uchodzić za inteligentną, elegancką i kulturalną,, jaką jest w gruncie rzeczy ..... ale oddaje pole, ulega ordynarnemu szantazowi ... - rozpaczał smutny Wołek.

- Niesiołowski nie plugawi, nie znieważa - mówi prawdę, - odkrywa Wołek

- powinien iść jakis odgórny sygnał o delegalizacji IVRP, dekalogu politycznego przeciw IVRP - wpadł na pomysł Władyka

- tu widze pole do działania dla prezydenta Komorowskiego - stwierdził Lis, który jeszcze wcześniej opluł Piotra Zarembę z RZEPY.

To dopiero początek.
Oto właściciele IIIRP postkomunistycznej w całej swojej krasie.
ELYTA IIIRP postkomunistycznej.
Rynsztokowcy w eterze.
Rzygać się chce.

http://wpolityce.pl/view/10406/Kampania__polowanie_i_nagonka__Zwolennicy_PO_ujawniaja_cel___Uzyskanie_nadwyzki_glosow__ktore_sa_strachem_przed_PiS_.html
http://wpolityce.pl/view/10187/Tomasz_Lis_na_zywo_w_standardzie_bialoruskim__Pieciu_na_jednego___Amerykanski_sznyt_w_bialoruskim_programie_.html

ps. ku przypomnieniu

Błękitny Marsz PO z 7 października 2006.
Donald Tusk krzyczał : „Przyszliśmy, żeby powiedzieć głośno to, co czuje Polska, żeby powiedzieć dość!..... Żeby cała Polska zobaczyła, jak wygląda Polska!", "Spójrzcie na to miejsce - tu jest Polska!".

http://citisus.salon24.pl/297599,blekitny-marsz-po-czyli-kto-pierwszy-dzielil-polske

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

... wot swołocz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#152530

Xenia

i PiS to dla nich dzień stracony.I przyjdą czasy, że ludzie zwariują, a tego, który nie będzie taki jak oni, będą gonić wołając: wariat, wariat. Widać, nadeszły...

10/10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#152536