Odlot chama

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Botoksowa córa resortowa uwielbia gościć na swoich salonach chamów.
Jak nie Palikot, to Niesiołowski, to znowu Halicki i Pitera, by poszantażować i odrzeć z godności Martę Kaczyńską itp.itd.
Córa PERLu uwielbia taplać się w czerwonym łajnie oraz dopingować wylewaniu pomyj na prawicę.
Dzisiaj bawił u niej i wylewał pomyje damski bokser Stefan, skarb PO i bohater dla Tuska.

- Ta anonimowa zwolenniczka partii to Renata Rudecka Kalinowska, blogerka Salonu 24 i członek Platformy. W swoim liście nazwała Stankiewicz

łamiącą prawo pisowską propagandystką,

a to co działo się przed Sejmem tego dnia określała mianem „terroryzmu”.

Rudecka-Kalinowska jest autorką jednego tematu: jej blog to wielki hymn nienawiści wobec Kaczyńskiego, PiS i jego zwolenników, w praktyce nie pisze na żadne inne tematy Tu odegrała rolę Timoszuk, lekarki otwierającej Stalinowi oczy na zbrodnie lekarzy w 1953 roku. Nie porównuję Tuska do Stalina, ale powoływanie się na głos z dołu, z ludu, zachęcający do większej czujności i pryncypialności był ulubioną sztuczką przywódców totalitarnych. Blogerka wystąpiła jako strażniczka świętego ognia, ortodoksji. Premier już już by się zapomniał, zmiękczył nieco swoje serce. Ale się cofnął. Bo słucha mas.

http://wpolityce.pl/dzienniki/jeden-taki/29242-ujawniamy-blogerka-ktorej-slow-donald-tusk-uzyl-jako-glosu-ludu-w-obronie-naszego-stefana-to-krwawo-antypisowska-aktywistka

Bohater dla Tuska, a dla normalnych ludzi pospolity cham obraził dziś u córy PRLu wszystkich swoich przeciwników politycznych i całkowicie "odjechał".

- Odbyła się demonstracja we Wrocławiu, taka organizacja zdaje się „Solidarni 2010”, pani Stankiewicz, ta Antygona pisowska, oni demonstrowali głównie przeciwko Tuskowi. Jak temu małemu Jasiowi się wszystko kojarzyło z jednym, to im się nawet Powstanie Styczniowe kojarzy z PiS, więc demonstrują przeciwko PiS. -

Monika Olejnik: Jutro głosowanie w sprawie Bartosza Arłukowicza, miało być dzisiaj zostało przełożone na jutro, PiS chce odwołać Bartosza Arłukowicza, zapewne za odwołaniem będzie również Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Stefan Niesiołowski: No nie odwołuje, no Sojusz Lewicy ma swoje porachunki, skrzywdził pana Arłukowicza, Napieralski za to odpowiada, poniósł karę słuszną, będę bronił rękami i nogami ministra Arłukowicza, bo uważam, że jest to jeden z lepszych ministrów, znakomicie sobie radzi, bardzo trudny resort. Widzę te zupełnie nieodpowiedzialne wypowiedzi, nie wiem jak się nazywa ten lekarz, taki ciągle wychodzi Chamonowicz chyba, czy jakiś taki, drugi ten Bukiet z Zielonej Góry...

Monika Olejnik: Bukiel...

Stefan Niesiołowski: Bukiel, ja nigdy nie widziałem żeby oni coś dobrego powiedzieli, znaczy jakąś, osobiście, nie wiem czy im Arłukowicz jakąś krzywdę zrobił, ale robią wrażenie ludzi rozżartych z nienawiści, nie mówią nic rzeczowego, a PiS oczywiście politycznie próbuje wykorzystać, nie uda się, obronimy pana ministra Arłukowicza.

Metodą chama jest celowe zniekształcanie nazwisk, to taki sposób POwskiego chama na upokorzenie krytykowanej osoby.

Kolejny etap chamstwa to zdeprecjonowanie profesora Glinskiego poprzez inwektywy.

Monika Olejnik: A premiera Tuska, bo za chwilę ma być wniosek.

Stefan Niesiołowski: Ha, ha, ha...

Monika Olejnik: Wniosek w sprawie odwołania premiera Tuska, prof. Gliński ma być kandydatem na premiera.

Stefan Niesiołowski: Wie pani, to jest kabaret, jest to postać żałosna, całkowicie - no nawet nie skompromitowana, po prostu nie ma o kim, jest to nikt, jest to nikt, polityczne zero i jedyny...

Monika Olejnik: Ale czemu pan tak brzydko o nim mówi.

Stefan Niesiołowski: No bo wie pani, jeżeli ktoś się daje użyć, jeżeli ktoś się daje użyć Kaczyńskiemu do czegoś takiego, wie pani i wygaduje brednie. Ja też jestem profesorem, mnie jest wstyd, że ktoś taki został profesorem. Jak można w ogóle, no, jak można się wysługiwać Kaczyńskiemu w podpalaniu Polski i w tym bierze udział pan Gliński. Jedyna ciekawostka w tej sprawie jest taka w jaki sposób nie dopuścimy go, w jakim trybie żeby przestał kompromitować sejm i się nie wygłupiał. Będę dążył, będę tłumaczył, ale myślę, że nie będzie potrzeby takiej, żeby ten pan albo niech przemawia sobie na korytarzu, tylko żeby nie przemawiał w sejmie.

Monika Olejnik: A jak to zrobić żeby nie przemawiał w sejmie?

Stefan Niesiołowski: Chyba regulamin, tak jak czytałem regulamin, to zależy od większości, od prezydium, od większości na sali, od marszałek sejmu, myślę że regulamin obecny pozwala na to żeby nie robić z sejmu kabaretu.

Monika Olejnik: Czytałam w „Polityce”, że prof. Gliński prawdopodobnie będzie kandydatem na prezydenta Prawa i Sprawiedliwości.

Stefan Niesiołowski: No pięknie, to gratuluję, o, to wielkie gratulacje. Można by to połączyć z tymi manifestacjami w kwietniu, kiedy pan Sakowicz będzie...

Monika Olejnik: Sakiewicz...

Stefan Niesiołowski: Sakiewicz, będzie obalał rząd Tuska i wtedy można wysunąć Glińskiego. Gratuluję tego kandydata.

Oto całkowite zbydlęcenie Niesiołowskiego:

Monika Olejnik: Co zrobić z wrakiem TU 154?

Stefan Niesiołowski: Ja bym się tutaj solidaryzował ze stanowiskiem rodzin katyńskich, których pani przewodnicząca zaproponowała przetopienie tego wraku, bo nie jest problem powrotu wraku, wrak wróci w końcu, przecież to nie ma żadnego znaczenia poza takim psychologicznym, trochę politycznym może, no ale piekło się zacznie po jego powrocie. PiS celowo nie mówi co zrobić, bo piekło chce rozpętać dopiero po powrocie, żeby im utrudnić, najlepiej by było wrak przetopić. I mówię, w tym zakresie, popieram stanowisko Federacji, chyba tak się nazywa ta organizacja, Federacji Rodzin Katyńskich.

Monika Olejnik: A Komisja Europejska, wczoraj zwróciła się do Rosji żeby Rosja nie utrudniała i oddała nam wrak.

Stefan Niesiołowski: No tak, no słusznie, no trzeba oddać, no już te sprawy zaszły tak daleko, że w tej chwili nie można się z tego wycofać, zresztą nie bardzo to by było eleganckie, to jest jednak własność Polski, tam ci ludzie zginęli, tylko że mówię PiS chce z tego zrobić piekło, no zrobić centralny ośrodek kultu politycznego, kultu tej sekty, dziwacznej sekty smoleńsko-radiomaryjnej, gdzie ten wrak to jest taki obiekt, taka relikwia, papieżem Rydzyk, kapłanami Macierewicz i Kaczyński, a męczennikami Gmyz i Stankiewicz.

Monika Olejnik: No tak, ale dajmy spokój dzisiaj...

Stefan Niesiołowski: A apostołami kibole i to jest sekta, no której ten wrak będzie dostarczał paliwa do rozwoju teju sekty.

Monika Olejnik: Ja wiem, ale dzisiaj Jarosław Kaczyński ma smutną, smutną, chowa mamę, więc dajmy jemu spokój.

Stefan Niesiołowski: To jest inna sprawa, no tak. Ale ja o tej sprawie, o tej sekcie, ja nie mówię o tragedii, która spotkała, ja siostrę straciłem niedawno, wiem co to znaczy i rzeczywiście to jest inna sprawa. No to jest cierpienie i to jest wielka tragedia, bo póki człowiek ma matkę jest dzieckiem. To jest wielka, wielka osobista tragedia, dramat, o tym nie mówię. No pani mnie pyta o wrak...

Przy okazji dyskusji o związkach partnerskich Stefan Niesiołowski ostro skrytykował Tadeusza Rydzyka.
- On bredzi. Rydzyk jest potwornym nieukiem, myli transseksualistów z transwestytami, jakaś wypowiedź o Murzynie, chyba na Jasnej Górze. To ograniczony, tępy człowiek – mówił Niesiołowski.

- On bredzi. Rydzyk jest potwornym nieukiem, myli transseksualistów z transwestytami. To jest ograniczony, tępy człowiek. Izba pracuje nad związkami partnerskimi, to jest prawda, ale to nie ma nic wspólnego z zarzutami Giertycha. A nad eutanazją Izba nie pracuje w ogóle. Rydzyk mówi, delikatnie mówiąc, nie na temat - stwierdził Niesiołowski.

Jak już wszystkich obraził całkowicie odleciał i oznajmił, że gotów jest poprzeć ustawę wprowadzającą do polskiego prawa związki partnerskie, także homoseksualne.

- Może poprę ustawę autorstwa posła Dunina. Będę za odrzuceniem pozostałych dwóch projektów - zapowiedział Stefan Niesiołowski. - Ruchu Palikota od razu, nad SLD się jeszcze zastanowię - mówił. Palikotowi zarzuca, że idzie za daleko i właściwie zrównuje związki partnerskie z małżeństwami. - A małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny i nie ma o czym tu dyskutować - podsumował w rozmowie z Moniką Olejnik.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/417248,niesiolowski-o-liscie-pis-do-ministrow-bezczelna-prowokacja.htmlhttp://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Stefan-Niesiolowski5
http://www.fronda.pl/a/niesiolowski-odjezdza-coraz-bardziej-teraz-jest-za-homozwiazkami,25605.html
http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Stefan-Niesiolowski5
http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Stefan-Niesiolowski-Rydzyk-to-potworny-nieuk-tepy-czlowiek,wid,15276367,wiadomosc.html?ticaid=1fef6&_ticrsn=3

Oto do czego może doprowadzić nienawiść.
Schamienie, zbydlęcenie i postradanie rozumu - to odlotowy niesiołoski, damski bokser, a dla Tuska bohater.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

prof Rycho:Pisalem poł roku temu, co nieco zactytuje, choć sam nie wiem, czy wieczne pisanie o nim go nie egzaltuje.
To taki KOŁCHOŻNIK wiszący na ścianie, bo to jest jego ZADANIE:

O swej przegranej w Sądzie...

Przegrałem, ale inne wygrałem, wiele procesów wygrałem z „Naszym Dziennikiem”, z „Gazetą Polską”, z Warzechą obrzydliwym, ja nie walczę z mediami. Walczę z niesłychanym zupełnie chamstwem, zdziczeniem, no przekroczyli pewne granice, no jak on tam, Jarzębski chyba „Super Express” no porównuje mnie do wściekłego psa, Lisicki autor pornograficznego tekstu do psa, no przepraszam bardzo. Znaczy dziennikarz nie może pisać no absolutnych, rynsztokowych... Mówię, dziennikarze nie mogą być bezkarni.Wojna z mediami, nie, wojna z chamstwem, ze zdziczeniem, z pogardą w mediach, z takimi ludźmi jak Zaremba, Karnowski, Mazurek, Ziemkiewicz, Warzecha o, z takimi ludźmi prowadzę wojnę, a nie z mediami, bo chamstwo i bezkarność dziennikarzy przekracza granice. Ale mimo wszystko złe wyroki sądów, mówię, są lepsze niż sędzia, który jest dyspozycyjny, bo taka jest alternatywa. To są koszty demokracji.

Porównałem Giertycha do Wałacha, no u Gogola jest też tam o Horodniczym, że jest jak wałach, no Czechowa przepraszam, „Rewizor” u Gogola, tak, no więc krótko mówiąc zgadzam się, no ale jeżeli się poczuł, Giertych się nie poczuł dotknięty, ja porównaniem do psa, żula pod budką z piwskiem, itd., przekroczyli pewne, PiS-owskie lizusy przekroczyły pewną granicę chamstwa. „Super Express” od mniej więcej dwóch tygodni pisał coś takiego – o ta, idzie Stefan Niesiołowski, którego brat jest w radzie nadzorczej, tak głosował Stefan Niesiołowski, którego brat jest w radzie nadzorczej. No przepraszam, mojego brata to nawet dotknąć nie jest godzien, dotknąć, mój brat siedział za Polskę w więzieniu, opiekował się ciężko chorą mamą.

MYŚLI STEFANA
O Kaczyńskim i o posłach PIS...

No coś może się zdarzyć, czasem napisać coś niewłaściwego o PIS , tygodnikowi „Wprost”. No bardzo mi się podobało Tomasza Lisa KPP o PiS, to świetna nazwa, Kaczyńskiego Partia Prywatna...
PIS zawiadamia o przestępstwie Tuska, dobrze, no to jest nudne, śmieszne, groteskowe, nie chcę ich bez przerwy odsyłać do psychiatry, bo to może za często nie można, ale to jest po prostu śmieszne, a co to da, no właśnie dlatego mamy 40 proc. poparcia. Ciężko pracuje Kaczyński, Brudziński ten prostak, Hofman, znakomicie Macierewicz, wykonują ciężką pracę ta Pawłowska, taka grubsza, ciężką pracę wykonują.
Wystąpienie Kaczyńskiego no to był kabaret. No to było wystąpienie, które pokazuje, że on nie ma pojęcia o gospodarce. Jednocześnie chce obniżać podatki i zwiększać wydatki, wprowadza właściwie rozwiązania z Polski Ludowej, no politycznie to nie jest, oczywiście tu ja nie zarzucam Kaczyńskiemu, że jest komunistą, bo to byłoby krzywdzące, ale gospodarczo, to właściwie książeczki mieszkaniowe, z budżetu służbę zdrowia, rozwalenie systemu emerytalnego, to były recepty, które, one nierealne są na szczęście, ale gdyby one były zrealizowane byśmy żyli, pod względem gospodarczym, bo nie politycznym w Polsce Ludowej, no to w ogóle nie ma się czym zajmować. Ja się dziwię, że minister Rostowski to w ogóle komentował.
Na tle tego towarzystwa no to przecież premier pokazuje ogromną klasę, już nie tylko na tle tego, ale w ogóle pokazuje ogromną klasę i on może tylko zyskać. Przy każdej konfrontacji z PiS, gdziekolwiek, premier zwycięża, dlatego mamy 40 proc. poparcia. Nikt tyle nie pracuje, nikt tyle nie zrobił dla Platformy co Kaczyński, Brudziński, Macierewicz i spółka.

MYŚLI STEFANA
O Aferze Amber Gold,o służbach, sadach i komisji...

Służby moim zdaniem zadziałały dobrze, źle niektórzy sędziowie, źle niektórzy prokuratorzy, mają dyscyplinarki, fatalnie kurator sądowy. Ze strony służb nie widzę, służby nie są od tego, żeby rozwieszać plakaty na reklamach Amber Gold, żeby wieszać kontrreklamy i mówić nie wpłacajcie tam pieniędzy, bo przecież takich podobnych jak Amber Gold to ja cały czas codziennie dostaję jakiś telefon – wygrał pan sto tysięcy, tylko proszę wysłać esemes gdzieś, albo siostra Hugo zapisała panu ileś tam milionów dolarów, tylko niech pan wyśle, no to co to jest.
Po co komisja, przecież mamy demokratyczne państwo, mamy procedury, to po co taka komisja? To ma być jakaś nagle zastępowanie instytucji demokratycznego państwa, to jest przykład braku zaufania i pogardy do własnego państwa, nie podzielam tego poglądu. Mamy demokratyczne państwo, sprawne znakomicie, jedno z lepszych sprawniejszych w Unii Europejskich.
Mieliśmy próbkę w sejmie, szesnaście godzin, chcecie mieć szesnaście miesięcy, bo to byłoby to samo, przez szesnaście miesięcy by występował, jeden by krzyczał dlaczego pan ostrzegł syna, tylko nie Polaków, ktoś by mówił to jest pana afera, ktoś by mówił dlaczego pan kłamie, no to takie coś, no po co, przecież nic innego by nie było, no PiS przecież pokazał o co chodzi.

MYŚLI STEFANA
O Isakowiczu, o porozumieniu, o Cerkwi...

No ksiądz Isakowicz jest szkodnikiem, szkodzi Polsce, szczuje na Rosjan, Ukraińców, no to szkodnik jest, ja nie wiem, że on w ogóle jest tolerowany w Kościele, bo to jest takie jaskrawe zaprzeczenie chrześcijaństwa, religii miłości i prawdy, organizuje takie właśnie antyspektakle, antyukraińskie, antyrosyjskie, ja nie jestem prymasem, nie potrafię odpowiedzieć, no problem Kościoła. Moim zdaniem w znakomitej większości kościołów tak, natomiast ksiądz Natanek, ks. Isakowicz-Zalewski, jeszcze paru, być może ks. Masłowski no nie przeczytają, bo uważają, że to zdrada i oczywiście zaprzaństwo. Niech sobie założą własny kościół.
"Rydzyk ubliżał wielokrotnie swoim przeciwnikom politycznym. Mówił, że każdy człowiek zasługuje na szacunek, chyba że jest to komunista. Ja sobie nie przypominam, żeby Pan Jezus na krzyżu zastrzegał, że umiera za wszystkich z wyjątkiem komunistów".

MYSLI STEFANA
O ogroódkach działkowych,pielęgnowanych nieraz przez dziesieciolecia ,nie tylko emerytów...

Tam tylko budy i rudery - nikomu niepotrzebne.

A teraz myśli moje...

Zaatakowanie przez prominentnego posła Platformy Obywatelskiej - Stefana Niesiołowskiego, dziennikarki Ewy Stankiewicz jest nie tylko ponurym memento „obyczajów” panujących w polskiej polityce. Jest czymś więcej niż aktem czystego chamstwa...

Stefan Niesiołowski bardzo zabiegał o obecność w szeregach PIS. Gdy to się nie udało zaczął nas obrażać w sposób skrajnie nieprzyzwoity - stwierdził kiedyś Kaczyński. I przypominam, że jeszcze w 2001 roku na łamach "Gazety Wyborczej" Niesiołowski ostro krytykował PO, określając je jako ugrupowanie "dające popisy hipokryzji i cynizmu, dość skutecznie żerujące na znanych fobiach, ignorancji i naiwnej wierze ludzi zniechęconych do polityki. (...) PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm (...)". Co zatem na to dzisiaj Tusk?

Jednak po przystąpieniu do Platformy Obywatelskiej Niesiołowski zmienił swój sposób patrzenia na polską rzeczywistość polityczną. "Dziś, za to że dali mu miejsce na liście jest w stanie dla nich zrobić wszystko, powiedzieć każdą nikczemność i atakować poniżej pasa. On jest niewiarygodny i skompromitowany. Działa tylko przez pryzmat własnego interesu" - powiedział Kaczyński.

W 1970 r. członkowie "RUCH-u" (przypomnijmy: konspiracyjna organizacja niepodległościowa działająca od 1965 r.) zostali aresztowani po zakapowaniu przez agenta. Jeden z jej liderów Stefan Niesiołowski zaczął współpracować ze Służbą Bezpieczeństwa. Podczas przesłuchań opowiadał o spotkaniach organizacji, po kolei ujawniał, kto krył się za poszczególnymi pseudonimami. Sypał swoich towarzyszy organizacyjnych, a zarazem przyjaciół, w tym brata Marka. Zadenoncjował ponoć swoją dziewczynę. Wbrew temu, co dziś twierdzi, informacje były cenne - bezpieka miała jedynie szczątkową wiedzę na temat "RUCH-u". W toku śledztwa Niesiołowski zaprzeczał, że odgrywał ważną rolę w organizacji (dekonspirował nazwiska przywódców), że chciał spalić muzeum Lenina w Poroninie. Kajał się, przepraszał.
Na tym nie koniec. 9 września 1970 r. Niesiołowski zobowiązał się udzielić wszystkich informacji w zamian za nadzwyczajne złagodzenie kary. Zapewne czuł się rozczarowany, gdy mimo tego, w procesie członków "RUCH-u" w październiku 1971 r. dostał wysoki wyrok siedmiu lat więzienia.
Do tego niechlubnego epizodu Niesiołowski przyznał się już wcześniej - w 1989 r. w swojej książce "Wysoki brzeg": "Musiałem się zdecydować - albo zaprzeczać wszystkiemu i odmówić zeznań, albo zeznawać wykrętnie. Nie miałem odwagi ani siły odmówić zeznań i to był mój największy błąd. Potem nie rozumiałem dlaczego. Nic mnie właściwie nie usprawiedliwiało, poza strachem".

Podobnie jak Wałęsa, stały bywalec Niesiołowski domów wczasowych bezpieki. Pobyty te były najczęściej nagrodami, które bezpieka przyznawała za "opozycyjną" (a faktycznie inspirowaną przez komunistycznych agentów, celem zaćmienia obrazu prawdziwej opozycji w PRL) działalność. pozdr...

PATARZE I SŁUCHAM ,ZE TEN OBŁAKANY CZŁOWIEK JEST JAK KOSTUCHA ,TRZESIE SIĘ,SZCZERZY, OCZY WYŁAZA ,STRASZY JAK WAMPIR -WIĘC TRZEBA NAWET SIŁĄ -ZAMKNĄĆ GO DO...KONSERWY, BY OSZCZEDZIĆ NIE NAM -LECZ JEMU ...NERWY!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#325210

Albo dwa w jednym.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#325212

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325316

 To właśnie ta łajza, która zaprasza do siebie alfonsów. Dzisiaj byli niesioł i siwiec. Dwa mega chamy. To już nie prostaki - TO CHAMY.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325325

ale w bucikach po kilka tysięcy zl

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325335

 Mało nakradli? Teraz ich stać, swołocz ruska. Czas zapłaty przyjdzie, jestem tego pewny. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325343

 Każdy dwór ma swojego błazna więc i ten musi mieć .

Ja tylko przypomnę jak ten autorytet potrafi robić wolty. Zakłada ruch chce podpalić pomnik Lenina wciąga w to braci Czumów i swoją w tamtym czasie narzeczoną i co robi. Na SB kaja się ze on zrozumiał swój błąd , naganność postępowania   i w ramach pokazania swojej lojalności denuncjuje wszystkie te osoby ( z byłą narzeczoną przegrywa sprawę sądową odnośnie właśnie tego zajścia ) .

Potrafił także , tak się zagalopował zadenuncjować własnego brata Marka ( przynajmniej taka informacja znajduje się jak miałem mozliwość sprawdzić na wielu różnych stronach internetu )  . 

 Druga wolta. Mówi głośno w swoim stylu  o PO ( sztuczny twór, pełen hipokryzji, świecące pudełko, elegancko opakowana recydywa tymińszczyzny, PO najprawdopodobniej skończy tak jak wszystkie ruchy, które spaja jedynie cynizm, hipokryzja i konformizm ) wybrałem te najmniej zajadłe wypowiedzi . 

A nie tak dawno  kajał się jak onegdaj przez SB -przed PO i mówił to samo, zrozumiałem swój błąd to było naganne itd. 

To bym jeszcze przełknął. Ale za słowa :

PiS chce z tego zrobić piekło, no zrobić centralny ośrodek kultu politycznego, kultu tej sekty, dziwacznej sekty smoleńsko-radiomaryjnej, gdzie ten wrak to jest taki obiekt, taka relikwia, papieżem Rydzyk, kapłanami Macierewicz i Kaczyński, a męczennikami Gmyz i Stankiewicz.

należy się błaznowi riposta (najgorzej że muszę się dostosować do jego stylu ) .

Słuchaj pajacu jeden , to nie żadna sekta tylko patrioci Polacy , to jedyna zdrowa tkanka z tego co zostało w Polsce po tym jak od 1945 roku do dzisiejszego dnia panoszy się u nas banda komuchów, tajnych współpracowników , wszelkiej maści agentów , konfidentów i potomków tegoż barachła . Jest Pan pierwszym profesorem na świecie  który nie umie poprawnie mówić , nie umie wysłowić a na dodatek Pańska profesura jest tak przydatna Polsce jak pchły psu . 

I co miło jest słuchać takiej nowomowy . Pan powinien być pierwszym pacjentem człowieka orkiestry TW ZNAK a ja wtedy mogę być number 2 . 

Już Pan przegrał jedną sprawę , prawda za nowomowę , jedna z gazet ośmieliła się mówić Pana językiem . 

A tak a propo czytajcie jutro Gazetę Polską o tym jak dzisiaj Niesiołowski wsiadał do jaguara Urbana który czekał na niego pod sejmem. Ciekawe co ich łączy a może to ten jaguar podrzucał go do Olejnik, wszak już raz Urban Olejnik Michnik już razem jechali więc mamy czwartego do brydza. 

Nie wiem czy Pan byłeś TW Leopoldem czy nie , nie znalazłem niezbitego oświadczenia , są pewne informacje na stronie :

http://iskry.pl/index.php?Itemid=3&id=65&option=com_content&task=view

ale wiem i czuję jedno : nie mozesz Waćpan zajmować zadnych stanowisk państwowych urzędowych a już na pewno nie powinieneś Waść uczyć młodziezy będąc wykładowcą uniwersyteckim. 

Pana miejsce jest w rynsztoku życia publicznego, na łączkę i motylki łapać . 

Miło Panie Niesiołowski - to Pana język nie mój , ja się tylko szybko uczę . 

A na koniec : JAKI  DWÓR  TAKI  BŁAZEN .

Pozdrawiam (10)

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#325339