Nieudolny kierowca i jego "kierownica" znowu razem

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

I jak tu nie wierzyć w cuda.
Nie w te Donaldowe ale takie zwykłe cuda.
Czyż to nie prawdziwy cud?
Po wielu latach w niebycie znowu razem na jednej liście najbardziej niudolny i nieporadny premier III RP Jerzy Buzek i jego przewodnik ,który nim faktycznie sterował,na snyczy którego był Buzek prowadzony - Marian Krzaklewski. Znwou razem i to na jednej liście,na liście PO kandydatów w wyborach do europarlamentu. I na tym nie koniec cudów.
Obydwaj są lokomotywami Platformy Obywatelsiej.
Obaj byli dużo wcześniej liderami AWS,formacji fatalnie sprawującej władzę ,Buzek był premierem a faktycznie z tylnego siedzenia rządził piękny Maniek i jak się ta zabawa tych dwojga w rządzenie skończyła wszyscy pamiętamy.
W wyborach Polacy wręczyli Buzkowi i AWS czerwoną kartkę a do władzy naród wytypował ponownie formację postkomunistyczną SLD w nadziei na lepsze jutro ,którego nawiasem mówiąc nie ma do dzisiaj i nie należy się go spodziewać w najblizszym czasie.
Paradoksem,żeby nie powiedzieć cudem jest to,że właśnie rozsypanie się w gruzy AWS dało podwaliny dzisiejszej PO partii Donalda Tuska .
Buzek wylądował w Brukseli gdzie paraduje po korytarzach z mądrą miną a Maryjan gdzieś w zaciszu zajął się związkiem zawodowym Solidarność,a gdy odsunieto go od tej roli słuch o nim zaginął.
Obydwaj jednakowo odpowiadaja za klapę rządów AWS,bo Krzklewski to przywódca bez charyzmy i tzw."jaj" a Buzek to kompletny nieudolniak pozbawiony swojego zdania,dający sobą manipulować i sterować.
Różnili sie tylko tym,że Krzaklewski zawsze ostro i wyraziście precyzował i prezyzuje swoje opinie w przeciwieństwie do Buzka,który dalej jest takim jakim go Bóg stworzył strający sie nikomu nic złego nie powiedzieć i nie nadepnąć na odcisk.
I dlatego dziwi mnie skąd u Polaków,polityków i w mediach tyle euforii i zachwytu nad Buzkiem .
W jaki sposób Buzek ma być dobrym przewodniczącym Parlamentu Europejskiego skoro był takim fatalnym premierem w Polsce ,który kraj zostawił w opłakanym stanie.
A może o to idzie,że przewodniczacym PE ma być człowiek nieporadny ,bez ikry dający sobą sterować?
Co taki Buzek załatwi dobrego dla Polski w Unii Europejskiej nie mówiąć już o Europie.
A może chodzi o to aby Buzek wygłaszał tylko okrągłe,drętwe nic nie znaczące mowy?
Dlaczego Buzka Polacy miłują a Maryjana nie?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosna-szanse-Buzka-na-objecie-stanowiska-szefa-PE,wid,11028218,wiadomosc.html?ticaid=1804e

http://k.com.pl/index.php/content/view/1988/86/

http://www.wprost.pl/ar/160303/Buzek-najpopularniejszym-kandydatem-na-europosla/

http://wyborcza.pl/1,97619,6403746,Krzaklewski_ruszy_na_twierdze_PiS_.html

Dlaczego jeden /Buzek/ jset wspaniały i kochany a Maryjan jest be?
Wszak obaj jednakowo odpowiedzialni są za klapę AWS i ponowne objęcie władzy przez postkomunę SLDowską.
Obydwaj nie nadają się na posłów do PE a Buzek na przewodniczącego PE.
I oby już nigdy Buzek premierem nie został a Maryjan jego kierownicą.

Brak głosów

Komentarze

to że Krzaklewski był właściwym szefem partii i sterował z tylnego to nic znowu nadzwyczajnego w polityce, ani też obraźliwego. Prawdziwy problem jednak leży w tym że ludzie tacy jak profesor są autorytetami o sporym popraciu, a są to ludzie niebezpieczni dla Polski nie czujący z nią żadnego związku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#19884

Dla mnie Buzek przedewszystkim jest nieydolnym człowiekiem nie nadajacym sie do pełnienia zadnych powaznych funkci czy to w kraju cz w UE,nie ma konkretnego swojego zdania i całkowity brak zdecydowania w kazdej kwestii.

pzdr

ps,dziwie sie tylko skad u Polaków taka krótka pamięć,przeciez jego rzady to kompletna porazka

Vote up!
0
Vote down!
0
#19895

To ten aktor z Rancza :) Co raperem został :D

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#20006