Dzieciobójczy salon III RP

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Najpierw ich audycja "Poranny WF" został zawieszona, a potem całkowicie z niej zrezygnowano. To kara za słowa, które padły w programie 12 czerwca, gdy prowadzący, komentując mecz fazy grupowej Euro 2012 Ukraina-Szwecja drwili z Ukrainek. Obaj wcielili się w rolę polskiego chama. Wojewódzki mówił m.in., że "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Figurski natomiast: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz: "Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił".

Zaprotestowało ukraińskie MSZ i zażądało przeprosin. Rada Etyki Mediów uznała słowa dziennikarzy za przejaw ksenofobii, rażące chamstwo i typową mowę nienawiści. Podobnie oceniło je polskie MSZ i minister sprawiedliwości. Sprawą zajęła się też Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

- Naszym zwolnieniem określono precyzyjnie granice satyry: "z określonych zjawisk i osób możecie Państwo szydzić, a z innych nie, bo spotka Was to samo, co tych Panów z radia" - mówi w rozmowie z "Gazetą" Michał Figurski, który w duecie z Kubą Wojewódzkim stracił pracę w Esce Rock

- Naszym zwolnieniem określono precyzyjnie granice satyry. Usankcjonowano poczucie humoru i wstawiono absurd w żelazny nawias: "z określonych zjawisk i osób możecie Państwo szydzić, a z innych nie, bo spotka Was to samo co tych Panów z radia". To nie jest dobry sygnał. Nagle ktoś uznał, że dopóki ironizowaliśmy na temat PiS-u, Jarosława Kaczyńskiego, gejów, ojca Rydzyka, Baracka Obamy czy nawet Jezusa, to nic się nie stało, ale temat Euro i ukraińskich kobiet już nie podlega sarkastycznym uwagom

Nie cierpię tych dwóch podstarzałych chamów, ale trudno się z ta oceną Figurskiego nie zgodzić.
Postkomunistyczny salon i michnikowszczyzna wychowała sobie swoje "dzieci" na obraz swój i swoje podobieństwo.
Lżyć katolików, o.Rydzyka, patriotów, prawicę, drzeć łacha z Kaczyńskich i ich moherów - takie mieli zadanie.
Trzymających władzę oraz związane z nimi lewactwo nie dotykać!

- Bardzo dobrze, że do opinii publicznej przedostają się takie ich wypowiedzi. Oni ujawniają, że dopóki byli błaznami od czarnej roboty na rzecz lewicy i Platformy Obywatelskiej, a przeciwko prawicy, to mogli robić wszystko, co chcieli. Jak się okazało, że to może spowodować coś niedobrego dla salonu, że odłamkiem jakimś uderzyli w establishment, to już nie podoba się ich działanie. Zrozpaczeni zaczynają więc o tym mówić i się żalić. Nie ma co ich żałować. Trzeba się cieszyć, że te mechanizmy się ujawniają.

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/czabanski-nie-ma-co-ich-zalowac

Groteskowa i żałosna jest leciwa matrona z botoksem, królowa salonu ze swoimi gorzkimi żalami w stosunku do swoich kolesi, jej podobnych.

- Kuba obraził kobiety i zamiast od razu uderzyć się w piersi, mówi, że jego audycja jest nie dla każdego, podobnie jak filmy Almodóvara czy Muzeum Techniki. Szkoda, że Kuba nic nie rozumie, bo Figurski nigdy niczego nie rozumiał.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,90913,12032712,Kuba__nic_sie_stalo.html#ixzz1zHIi5zKh

A gdzie była ta komunistyczna matrona wtedy?

Wówczas te chamy były zabawne, nawet matrona z kropką nie protestowała, ale za to oburzała się na "pisuarowską" tv.

Takich oto chamów wyhodował salon III RP postkomunistycznej.
Dzisiaj zabija swoje dzieci.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jako ilustracją notki!
Chyba, że kierujesz się zasadą, którą znam z filmu "Sami swoi", że jak się tak napatrzę, jak się tak dobrze napatrzę, a potem się w nocy przyśni, to tak nienawidzę...

Z rozmowy Pawlaka z synem na okoliczność zapatrzenia tego ostatniego w córkę Kargula (oczywiście na fali stawiania płota, a nie likwidowania).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270559

ale to nowoczesne i jewropejskie mordy

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270580

Dlatego właśnie ,czołowe kabarety w Polsce od 20-tu lat nie ruszają Michnika , uwłaszczenia komuchów i esbeków i innych "czarów" dotyczących właścicieli III RP.

Jedynie  Pietrzak wyrwał się z tego wiru .

...i przestał wirtualnie istnieć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270604