Czy można zrobić problem z niczego?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Można.I mistrzem swiata w tym jest Platforma Obywatelska i Tusk.

PO potrafi zgodnie z tym hasłem-"Polak potrafi"po prawie 1,5 rocznym rzadzeniu bez żadnych konkretnych pozytywnych efektów znależć sukces tam gdzie go nie ma ,nie widzi kryzysu,bo on juz jest a PO nie ma żadnych pomysłów na przeciwdziałanie jego skutkom poza zaciskaniem pasalecz nie swojego tylko obywateli.
PO i Tusk potrafią straszyć tymi okropnymi Kaczorami co to im i wykształconym sen z oczów spedzaja,potrafi opowiadać o Gabonie,tak jak onegdaj Komorowski o Jamajce.....
I tak mozna by wymieniać dalej tematy o ktorych bajać może PO i Tusk.

A ja obserwuje opozycję z uwaga a z wielkim ubawieniem partie rzadzącą,która bedąc w opozycji miała pełne szuflady pomysłow i ustaw.

I oby tak dalej POwcy aż do tej góry lodowej.....i pójdziecie na dno-na zawsze.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Prawda jest taka ze sa rownie nieudolni w swoich rzadach jak PIS .Cala ta klasa pseudo-polityczna nadaje sie na polityczny smietnik.Poza tym chcialbym zauwazyc ze ogolnoswiatowy kryzys jest na tyle silny i 'wielowatkowy' ze rzady znacznie bogatszych krajow tez nie maja na niego lekarstwa. Ale oczywiscie kazdy moze sobie interpretowac fakty jak chce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15028

Do tej krotkiej notki ,troche wysmiewczej skłoniła mnie dzisiejsza koncferencja prasowa PO ,gdzie Chlebowski oznajmiał o zaniepokojeniu władz Gabonu.
Przeciez to Himalaje idiotyzmu POwców,juz te nutke znamy z opowiastek Komorowskiego o Jamajce.
Tego juz nie mozna słuchać,tych głupich rzadzacych szukajacych na siłe tematow zastepczych i zwariowanych dziennikarzyn,
Na miejscu tych pismaków wyszłabym z takiej konferencji i o to mi szło w tej notce,a reszta tych sukcesow ktorych nie ma tez godna pożałowania.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#15032