Człowiek z Marsa

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" - czyli skomplikowane relacje damsko - męskie to książka Johna Graya.

I my mamy człowieka z Marsa i pełni on urząd ministra w rządzie naczelnego cudotwórcy IIIRP.
Ów Marsjanin jest również przewodniczącym polskiej komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy smoleńskiej.
Człowiekiem z innej planety jest Jerzy Miller, a na stołku posadził go jedynie słuszny Donald vel Tusku, musisz.
To co miała okazję widzieć cała Polska nie dotarło do Marsjanina.

- Nic mi nie wiadomo, by wrak był cięty na części. Nic mi nie wiadomo, by strona rosyjska systematycznie niszczyła materiały dowodowe. Jeśli ktoś o tym wie, to pewnie złoży stosowne zawiadomienia do prokuratury - podkreślił minister.

To słowa Millera w dniu dzisiejszym przed komisja sejmową ds.obrony.

- Lotniska były dwa, w pełni przygotowane - mówił minister w odpowiedzi na pytanie Ludwika Dorna, podkreślając, że potwierdzają to także stenogramy z nagrań czarnych skrzynek. Dodał jednocześnie, że "lotnisko zapasowe jest miejscem lądowania, a nie miejscem, gdzie ma być rozłożony czerwony dywan".

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/10-kwietnia-byly-dwa-zapasowe-lotniska--miller-do-poslow,67067,1

Dopiero w momencie, kiedy okazało się, że mgła nad lotniskiem w Smoleńsku może uniemożliwić lądowanie, polscy dyplomaci zaczęli organizować transport delegacji z innych portów.

To potwierdza wcześniejsze informacje, że z alternatywnych lotnisk nie był zaplanowany żaden transport pary prezydenckiej i kilkudziesięciu osób, które miały wziąć udział w uroczystościach katyńskich.

Wczoraj ujawniliśmy, że na blisko 40 minut przed katastrofą pod Smoleńskiem znajdujący się na miejscu Paweł Kozłow, oficer rosyjskiej Federalnej Służby Ochrony, przekazał stojącemu obok naczelnikowi z MSZ Dariuszowi Górczyńskiemu, że prezydencki Tu-154M zostanie „prawdopodobnie skierowany do Moskwy na lotnisko Wnukowo, żeby przeczekać mgłę”. Wnukowo nie znajdowało się w planie lotnisk zapasowych. Zgodnie z planem lotu tymi lotniskami były białoruskie Mińsk i Witebsk.

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/443986,katastrofa_smolenska_zapasowe_lotniska_byly_szykowane_w_ostatniej_chwili.html

Jerzy Miller - mężczyzna z Marsa.
Ale cóż w tym dziwnego.
Przecież obecnie trzymający władzę to sami kosmici i niestety mają dość liczne grono fanów, ufoludków.
Jeden taki kosmita wczoraj tańcował po wszystkich telewizjach i gawędził jak to on, bohater wszechczasów nawet ośmiu kulom się nie kłaniał.
Dzisiaj już go nie ma.
Odleciał, czy co?

http://wpolityce.pl/view/3246/_Jakze_zabraklo_ze_strony_PiS_pod_adresem_PO_tego_jednego_slowa___przepraszamy_za_te_zbrodnie____.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów