Czekista u stóp kanclerzyny, czyli.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

apogeum zidiocenia medialnych dupków.

Medialne skretynienie sięgnęło zenitu.
Naczelny czekista WSI24 pozazdrościł swemu guru

uprzedził czekistę zwykły robol

"Całuję rączki". Pod takim tytułem „Die Welt” komentuje pocałunek złożony na dłoni Angeli Merkel przez polskiego budowlańca Jacka Krakowiaka.

http://www.dw.de/die-welt-szarmancki-poca%C5%82unek-katapultuje-polaka-na-czo%C5%82%C3%B3wki-gazet/a-16975336

Tym razem czekista Durczok został liderem, ba liderem j służalczości fajnego Polaka - pachołka wobec kanclerzyny.
TVN uznał wybory w Niemczech za tak ważne wydarzenie, że wysłał Kamila Durczoka na zielony trawnik przed budynkiem Reichstagu w Berlinie.
Ten były szef katowickiego radia TOP FM, potem współpracownik Telewizji Katowice, a dziś prezenter „Faktów” wpiął sobie mikrofony w klapę marynarki i poprowadził główne wydanie dziennika TVN spod byłego Sejmu Rzeszy.

http://fakty.tvn24.pl/niemcy-wybrali,356663.html
http://fakty.tvn24.pl/

Gdyby szefowie którejś z niemieckich telewizji wpadli na pomysł poprowadzenia całych wiadomości sprzed parlamentu obcego kraju, byłby to ich ostatni dzień w pracy.

- " Co więcej, w poczuciu patriotycznego i obywatelskiego obowiązku deklaruję wolę przygotowania stosownych pism do prezydenta Rosji Władimira Putina oraz do brytyjskiej królowej Elżbiety II i premiera Davida Camerona. Jak można się spodziewać, o nadanie odpowiedniego rozgłosu tym inicjatywom zadbają reporterzy „Wiadomości” TVP i Kamil Durczok osobiście, który być może następne „Fakty” TVN poprowadzi sprzed fasady Kremla i biura na Downing Street 10 w Londynie. W końcu z Rosjanami i Anglikami też mamy różne, bliskie związki, oni też nam coś wiszą.

Czy żyjemy jeszcze Polsce? A jeśli jeszcze tak, to czy leci z nami lekarz z Narodowego Funduszu Zdrowia? Przyznam, że jest mi tak zwyczajnie, po polsku wstyd ".-

http://wpolityce.pl/dzienniki/korespondencje-piotra-cywinskiego/63086-piotr-cywinski-dla-wpolityce-fakty-z-berlina-i-elblaska-zebranina-czy-zyjemy-jeszcze-w-polsce

Tusk kolejny pozyteczny idiota.
Premier Tusk dołącza do ataku na naukowców: "To niebezpieczny dla Polski kabaret w reżyserii Macierewicza!" Przy okazji wyraża zachwyt nad zwycięstwem "propolskiej" partii Merkel.
Donald Tusk nie krył zadowolenia ze zwycięstwa partii Angeli Merkel, określając kanclerz mianem "propolskiej":

- Wszyscy spodziewali się zwycięstwa CDU. Jestem zadowolony, bo to dość sprawdzony partner i dla Platformy Obywatelskiej, i z korzyścią dla Polski. Szczerze przyłączam się do wszystkich gratulacji, bo wynik imponujący w tych niełatwych czasach. Wiem coś o tym, ile trzeba włożyć wysiłku, by uzyskiwać rezultaty ok. 40%. (...) Na szczęście mogę odpowiedzialnie powtórzyć: w dwóch największych partiach naszego niemieckiego sąsiada dominują propolskie opcje, byli przychylnie nastawieni do Polski. Z moich relacji osobistych z panią kanclerz i liderem SPD wynika, że czy to będą rządy tzw. wielkiej koalicji czy też inna formuła, to z punktu widzenia Polski będzie to korzystne rozwiązanie - oznajmił premier.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/63095-premier-tusk-dolacza-do-ataku-na-naukowcow-to-niebezpieczny-dla-polski-kabaret-w-rezyserii-macierewicza-przy-okazji-wyraza-zachwyt-nad-zwyciestwem-propolskiej-merkel

Jeszcze dalej idzie mędrzec idiotów.

Lech Wałęsa: "Z Polski i Niemiec trzeba stworzyć jedno państwo!"

Jak ma wyglądać przebudowa Europy w wizji byłego prezydenta Polski? Dosyć... oryginalnie:

- Nie mieścimy się w naszych krajach. Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europy - przekonywał Wałęsa.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/63128-prawdziwa-analiza-medrca-europy-lech-walesa-z-polski-i-niemiec-trzeba-stworzyc-jedno-panstwo

Oto apogeum zidiocenia trzymajacych wladzę w IIIRP postkomunistycznej i postkolonialnej.
Czekam na ćwir cudnego Radzia.
Ten zaćwierka radośnie - Angelo, królowo ty moja....

Ocena wpisu: 
Brak głosów