Autorytet czerwonego burdelu

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Dzisaj koleś Rurka, niejaki Durczok bawił na salonie czerwoną komunistyczną świnię Urbana. Czegóż to mądrego chciał się dowiedzieć od tej czerwonej świni człowiek ze słownictwem z rynsztoka? Czerwona kreatura prognozowała przyszłość lewicy. No cóż, jakie salony takie i kreatury. W czerwonej oborze chłopców walterowców balowała dzisiaj czerwona PRLowska świnia. Urban mówi - Kwaśniewski jako członek władz totalitarnego państwa, który przeszedł do demokratycznego państwa jako prezydent jest najlepszym doradcą dla Azarbajdzera. Tak, to mydopuscilismy do tego, aby komuch został naszym prezydentem, i to dwie kadencje. Palikot - czytam wywiad i widzę męża stanu. Słuchajcie młodzi ludzie, Urban, znienawidzony komuch, przedstawia Palikota jako męża stanu! Liczę na to, że kiedyś tej obrzydliwej, czerwonej świni sztuczka sie ta powiedzie. Pracownicy w czerwonej oborze WSI24. Jednym z najgorliwszych w nakręcaniu spirali nagonki na wybitnego działacza opozycji, byłego więźnia systemu komunistycznego, był Andrzej Morozowski z TVN24. Morozowskiego cechuje wyjątkowa niechęć do IV RP i polityków PiS‑u. Czy wynika to z jego wychowania i tradycji rodzinnych? Niewykluczone, biorąc pod uwagę fakt, że jego ojciec Mieczysław Morozowski (wcześniej nazywał się Jodek Mordka) był działaczem młodzieżówki Komunistycznej Partii Polski. W czasie wojny przebywał w ZSRS – po jej zakończeniu trafił do Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a następnie do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Czy ataki TVN‑u na Antoniego Macierewicza nie biorą się stąd, że w raporcie z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych ujawnił zaangażowanie wojskowej bezpieki w FOZZ i podał nazwy konkretnych firm? Jak czytamy w raporcie: „miały [one] uczestniczyć w powołaniu przedsięwzięcia telewizyjnego”, o którym mieli rozmawiać późniejsi twórcy TVN‑u Jan Wejchert i Mariusz Walter. Jedną z najbliższych współpracowniczek Janiny Chim, skazanej w aferze FOZZ‑u, była Renata Pochanke, której nazwisko pojawia się w aktach procesu FOZZ‑u. Jej córka Justyna Pochanke, dziennikarka TVN‑u, z wielkim zaangażowaniem zajmowała się m.in. raportem z weryfikacji WSI. „Czy ten raport jest groźny? ” – dopytywała na antenie TVN‑u. Na pomoc sędziemu Tulei ruszyła także Monika Olejnik. Co ciekawe, jej ojciec, płk Tadeusz Olejnik, pracował razem z mjr Lucyną Tuleyą w Służbie Bezpieczeństwa – razem byli funkcjonariuszami Biura „B” MSW PRL. On zajmował się m.in. „ochroną” ambasad, ona – pracą z agenturą w środowisku personelu ambasad ]]>http://niezalezna.pl/37505-resortowe-dzieci]]> Jak widać czerwona świnia świni czerwonej dupę ślini. Sami swoi, czyli qurwy w burdelu. Nazywanie WSI24 esbecka telewizja jest jak najbardziej uzasadnione. Obecność czerwonej kanalii Urbana jest namacalnym dowodem, ze komunizm w Polsce ma się dobrze.
Brak głosów

Komentarze

Kryska, dzięki za to zdjęcie:)
Towarzysz plastuś demonstruje, dlaczego muszą
posługiwać się gumowymi protezami i do czego im trzeba
in vitro.
Przecież średniej wielkości karp ma większe przyrodzenie...
FUSEK- tak brzmiała ksywa dla takich wymoczków:)))
-------------
Pozdrówka z dyszką

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#324725

Tak POwini być karani,wszystkie czerwone hieny, jak POkazał Żydo-komuch Urban,jedyna pociecha,to że na sądzie Boskim,czerwona mafia sędziowska im już nie POmoże

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#324816

prof Rycho:I choć te persony są powszechnie znane to dla wielu przypominać je trzeba,ciągle trzeba!
Nieodparcie przypomniało mi się jak po stanie wojennym -Urban zawsze kojarzył się nam ze ...Świnią, z propagatorem kłamstw, z Gebbelsem. Pamietam ,ze mowił"Rząd jakoś się wyzywi", Reagan to cowboy, wysyłał do USA ...koce bla bezdomnych. I choć wiedzieliśmy ,że to człowiek komunistycznej soldateski to czekaliśmy na jego "konferencjie"-potem porównując z wiadomościami z Wolnej Europy /Pamietacie : Fakty wydarzenia, opinie i Alina Grabowska/ Byliśmy przy jakieś nadzieji,ze coś sie odwróci, że ta znienawidzona junta wojskowa rozpadnie się ,ze Urban za kłamstwa też. Ale nie ! Urban przyjaciel właśnie Olejnik i Michnika,wspolsprawca rozkradzenia koncernu PRLowskiego medialnego -ma się doskonale podobnie jak "jedynie słuszna" junta wojskowa.Dziś to wszyscy niezwykle bogaci ludzie!Bryluja w mediach/przecież o ich niezależność "walczyli"/ Zrobili wielki biznes na ...stanie wojennym i okragłym stole.To autorytety IIIRP - obecnie!
Jedzcie do Biłgoraja -jak ludzie oceniaja tego MEZA STANU-Polikota. Byłem slyszałem -jak najgorzej. Tak oto bezkarni dreczyciele,czasem nawet mordercy -NARODU POLSKIEGO -ZWYCIEZYLI.Maja sie doskonale -nikt ich nie wsadził do wiezień.Ci z prawa co tworzyli też okragły stół -sazniste "odszkodowania" biora za ...te zasługi!! Zatem nasuwa się pytanie -czy żyję w jakimś zidiociałym kraju, gdzie ciemięzcy stają się podwojnymi ciemięzcami, a uciskani- gnebieni, podwójnymi ofiarami?
Chce się krzyczeć -nie tylko naiwny i lekkomyślny narodzie, ale i GŁUPI!I z tych cech Norwid właśnie powiedział-"Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem".. Pozdr

Vote up!
0
Vote down!
0

prof Rycho

#324861

Czy ta dupa z uszami skarży się na naturę w co go wyposażyła?

Vote up!
0
Vote down!
0
#324853