Cyngle sekty z ulicy Czerskiej w rozkroku

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Czy Gazeta wyborcza kieruje sie jakąś hierachią wartosci?
NIE!
To co robi ta gzeta jest szkodliwe dla Polaków i jakież przy tym nudne nawet dla zauroczonych ojcem narodu Donaldem.
Bo dla Michnikowej gazetki jedynym bębnem w który walą cyngle GW jest PiS i Prezydent .
Budzi to już niesmak nawet u tych,którzy nie są zwolennikami partii PiS,bo jak długo gazeta "opiniotwórcza" może się zajmować jedynie partią opozycyjną i jej zwalczaniem a patrzeć przez palce na nieudolne rządy PO i Tuska.
Zamiast zajmować się sznurowadlami u butów Jarosława i czy ma grzywkę na lewo czy w prawo w normalnym demokratycznym kraju gazeta opiniotwórcza na celowniku ma rząd a nie opozycję.

Ale aby oddać sprawiedliwość taką linię przyjęły równiez telewizja WSI24 i Super Stacja.
Ogladając taką Super Stację można odnieść wrażenie,że to PiS sprawuje władzę ,bo tam wciąż na tapecie jest JK,Ziobro,Kurski,Cymański i inni posłowie tej partii.

Natomisat o PO i Tusku niemal ani słowa,jakby wynieśli się na jakąś inną planete poza ziemię a tu na tym padole łez jest PiS i tylko PiS i ten kurdupel,kartofel nieudolny Prezydent.

Podejrzewam,że te telewizje i Gazeta Wyborcza nie miałby co robić i o czym pisać gdyby PiS zniknął razem z tym znienawidzonym Prezydentem.
A tak na każdej stronie cyngle z Czerskiej skrupulatnie wyliczaja wszystkie zbrodnie PiSu i potknięcia Prezydenta.
Na tle tych zbrodni inni uczestnicy polskiej polityki są niczym ideały niedoscignione. Ich nie dotyczą afery, ich politycy nie mówią rzeczy głupich, i nie da się im przypisać żadnej niekonsekwencji.
Tak jak teraz GW hołubi PO i Tuska ,tak niegdyś tańcował wokół Unii Demokratycznej i jak się to skończyło wszyscy wiemy,bo przecież jak kota można zagłaskać na śmierć tak i michnikowszczyzna zagłaskała UD i zagłaszcze rychło Platformę Obywatelską.

I jak w tym lukrowaniu i pomadowaniu PO i Tuska GW i w/w media trwają niezmiennie tak w przypadku Farfała michnikowszczyzna i salon nie może się zdecydować i stoi w rozkroku,bo jest i za i przeciw.
Raz faszysta Farfał jest niedobry a raz dobry,nie może się zdecydować Michnik i jego cyngle.

-"Farfał dobry, Farfał zły - w zależności od pory dnia, humoru oraz doraźnego interesu. Gdy były wszechpolak i żołnierz Romana Giertycha wszedł do zarządu TVP "Gazeta Wyborcza" szybko przedstawiła go jako "byłego neonazistę". Jednak późniejszy pucz na Woronicza i usunięcie prezesa Urbańskiego i związanych z PiS członków zarządu ucieszył "Gazetę". Na tyle, by na jakiś czas zacisnęła zęby i kciuki, i kibicowała czystkom przeprowadzanym tam przez "byłego neonazistę"

Po kilkunastu tygodniach, gdy okazało się, że jego kariera na stołku szefa publicznej telewizji potrwa znacznie dłużej niż tylko do wyborów, "GW" wsparła akcję przeciwko "byłemu neonaziście" oraz bojkot kierowanego przez niego medium. W antyfaszystowskie szeregi wciągnięto aktorów, artystów, muzyków i wszystkich oburzonych.

http://wyborcza.pl/1,75478,6482191,Farfal_nie_chce_juz_czytac__Gazety_Wyborczej_.html

http://wyborcza.pl/1,76842,6352552,Urbanski_zawieszony_po_raz_drugi__Farfal_zostaje.html

http://www.efakt.pl/Bedzie-bojkot-TVP-,artykuly,43672,1.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6469641,Bojkot_Telewizji_Polskiej___znani_artysci_nie_chca.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6568220,Ludzie_3_maja_zamiast_bojkotowac__ogladali_TVP.html

Dziś "Gazeta" gromi LPR-owskiego nominata, który w swych wyczynach prześciga swego poprzednika z czasów prezydentury Kwaśniewskiego.
Natomiast ewidentny skandal i chamska zagrywka szefostwa TVP z zawieszeniem programu Cejrowskiego potraktowana została przez "Gazetę Wyborczą" niczym kłótnia w rodzinie.

http://wyborcza.pl/1,75968,6663940,Place__glodne_dzieci_i_Cejrowski.html

Jeszcze niedawno gazeta wsparła akcję przeciwko "byłemu neonaziście" oraz bojkot kierowanego przez niego medium.
Farfał dobry, Farfał zły - w zależności od doraźnego interesu.
Dla "Gazety" Cejrowski nie jest wart obrony,bo Cejrowski to przeciwnik michnikowszczyzny i nie bywalec salonu.
I takie właśnie mamy media.
To tuby propagandowe jedynej słusznej opcji i jedynie słusznego ojca narodu i to powoduje,że te tuby i ich cyngle stają często w tzw.rozkroku będąc jednocześnie za i przeciw.

Brak głosów