Błazen

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

kolejny i płatny przez Tuska.

- W związku z fałszywymi alarmami bombowymi zatrzymano jedną osobę. Niewykluczone są kolejne zatrzymania - poinformował we wtorek szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz.

- Możemy spodziewać się w tej sprawie dalszych zatrzymań - powiedział Sienkiewicz na wspólnej konferencji z premierem Donaldem Tuskiem.

Sprawdzane są serwery, prosimy też o pomoc partnerów zagranicznych, m.in. w USA, Francji i Niemczech - dodał szef MSW.

We wtorek do 21 instytucji na terenie kraju dotarły informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego, alarmy okazały się fałszywe.

- Jestem święcie przekonany, że zatrzymani goście nie mają wiele wspólnego ze sprawą. Zostali zatrzymani jako – mówiąc żargonem policyjnym – jeńcy. Jutro pewnie wyjdą - mówił wczoraj w rozmowie z portalem wPolityce.pl Dariusz Loranty, wieloletni pracownik Wydziału ds. Terroru Kryminalnego i Zabójstw KSP.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/56728-jestesmy-skazani-na-mydlenie-oczu-opinii-publicznej-byly-negocjator-policyjny-o-alarmach-bombowych

- Do tej pory zgromadzony w sprawie materiał dowodowy nie dał podstaw do przedstawienia zarzutów dwóm zatrzymanym osobom. Trwają intensywne działania prokuratury i policji zmierzające do ustalenia sprawcy, bądź też sprawców tych karygodnych czynów - czytamy w oświadczeniu zamieszczonym po południu na stronie prowadzącej śledztwo Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Jej rzeczniczka Marta Zawada-Dybek nie chciała dodać nic więcej. Zatrzymani zostali już zwolnieni do domów.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/875549,Falszywe-alarmy-bombowe-Podejrzani-zostali-zwolnieni-

I dalej nie wiemy kto i z kogo robi sobie jaja.

A może to kolejna hucpa faktycznie trzymających władzę?

Błazen w radio ZET.

Bartłomiej Sienkiewicz: No i wczoraj został zatrzymany pierwszy osobnik, co do którego istnieją poważne domniemania, że jest w tą sprawę zamieszany. I wczoraj, w późnych godzinach wieczornych został zatrzymany drugi. To jest rodzaj kretynizmu, kompletnej nieodpowiedzialności, która na szczęście nie ma nic wspólnego z realnym zagrożeniem życia i zdrowia obywateli. I takich ludzi no po prostu będziemy musieli surowo rozliczyć, mamy nadzieję, że jesteśmy na dobrym tropie.

Monika Olejnik: Czyli oni są powiązani ze sobą, ci ludzie.

Bartłomiej Sienkiewicz: Tak, tak, oczywiście.

Monika Olejnik: Czy ten drugi człowiek też jest z Chrzanowa?

Bartłomiej Sienkiewicz: Natomiast co do tego rodzaju...

Monika Olejnik: Panie ministrze.

Bartłomiej Sienkiewicz: Nie, to nie Chrzanów tu jest przyczyną zamieszania.

Monika Olejnik: Pytam o miejscowość, bo jeden został zatrzymany w Chrzanowie.

Bartłomiej Sienkiewicz: Proszę wybaczyć, ale to ja nie jestem od tego żeby ujawniać tego rodzaju szczegóły, to policja ma całość danych i oni muszą decydować co z tego mogą mówić, a co nie. Natomiast co do tych wszystkich anonimów, które postawiły na nogi pół Polski, no to prawdę mówiąc, większość alarmów bombowych też zawiera w sobie jakieś takie nieprawdopodobne pogróżki, wielkie słowa, wielkie groźby, zawsze to się okazuje hucpą, podobnie jak tym razem, tylko skala była tego rzeczywiście bardzo duża. No i posługiwano się internetem, co jest trochę trudniejsze jeśli chodzi o cały proces taki śledczo-dowodowy.

http://www.radiozet.pl/Programy/Gosc-Radia-ZET/Blog/Bartlomiej-Sienkiewicz2

Sienkiewicz robisz u Tuska za błazna, idziemy po ciebie!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

gość z drogi

TO widzi...

pozdrowienia z 10 ...

bawią się z nami jak ze smarkaczami i na dodatek intelektualnie niedorozwiniętymi...zasada...ciemny lud TO kupi mają jak widać  w genach 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#366565

tylko kiepskiej jakości

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#366573

A w tym przypadku co opisujesz,to nazwisko sprzedawczyka i zdrajcy.

Henryk zapewne się w grobie przewraca,gdy widzi co jego POtomek wyrabia.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366596

http://niezalezna.pl/42902-bombowi-juz-zwolnieni-z-aresztu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366606

Potwierdza się plotka o tym, że Tusk zawsze dobiera sobie ludzi głupszych od siebie, co daje w efekcie Sienkiewicza, w rządzie Arłukowicza, Szumilas, Muchę czy Kopacz. A przeciez nie wymieniam wszystkich mądrych inaczej z Tuskowego zaciągu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366622