A-G podsumowanie

Obrazek użytkownika Shork
Idee

Poprawcie mnie, jeżeli coś źle zrozumiałem.
Konstytucja w zamian za płacenie podatków, z tych podatków zapewnia obywatelowi ochronę jego praw. W szczególności prawa do własności. Tworzy struktury (opłacane z podatków) ścigające wszelkie próby łamania prawa z urzędu i na wniosek.
Takimi strukturami są Sądy Gospodarcze, KNF, GIIF, ABW, UOKIK i URM.

W dużym mieście, człowiek w trakcie wyroku w zawieszeniu za oszustwo, który nie pozwala mu prowadzić działalności finansowej, bez trudu rejestruje spółkę prawa handlowego. Sędzia wydaje decyzję pozytywną bez sprawdzenia kto zacz. Mimo zmiany nazwiska, NIP i PESEL jest ten sam.
Firma prowadzi sobie działalność reklamując, bardzo kosztownie w całej Polsce i wszystkich mediach, lokaty, która to czynność zarezerwowana jest dla banków i wymaga zgody. Żaden z tysięcy urzędników nie interesuje się problemem, żaden nie zgłasza tego wyżej? Może zgłaszają ale sprawa na pewnym poziomie napotyka na mur. Być może nasza władza wykonawcza zajęta była ciąganiem po sądach babć za handel pietruszką bez zezwolenia.
Tysiące ludzi wpłaca pieniądze na lokaty otrzymując w zamian OBIETNICĘ lokowania w złoto. Firma nie przestrzega ustaw o praniu brudnych pieniędzy, a GIIF, który regularnie kontroluje na przykład kantory, narzucając im sprawozdawczość, nie dostrzega wielesettysięcznych wpłat od osób fizycznych i sprawozdawczości nie nakazuje.
ABW dostaje co prawda informację z banku, że skrytki lokacyjne na złoto Amber-Gold są puste, ale olewa sprawę.
Do tego dochodzą jeszcze klienci dmuchanego OLT, którzy zapłacili za nieodbyte loty. Ceny biletów skalkulowane są na poziomie poniżej przestępstwa. Pojedyncze pozwy będą umarzane, a UOKiK nabija się z frajerów.

Rząd, który na zlecenie obcych banków pragnie "ukrócić samowolę" SKOKów specjalnie chce żeby durni klienci dostali nauczkę, bo chce objąć SKOKi nadzorem KNF.

Oczywiście mamy niewątpliwą pewność, że KNF, który tak szybko i skutecznie reagował przez 4 lata w istnienie pod jego okiem niezgodnego z prawem tworu, będzie tępił łamanie prawa przez SKOKi.

Ten rząd jest tak nieudolny, że zrobił się wrogi.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Wrogiem podstawowym państwa polskiego jest społeczeństwo pozbawione elit, zdemoralizowane, otumanione, niedouczone i przeświadczone o tym ze wszyscy to złodzieje zgodnie z chłopską tradycją - kto nie kombinuje ten nie pożyje. Dowód na to- 71% poparcia dla bula Komorowskiego i ponad 50%- towy brak zaufania dla Kaczyńskiego i Palikota. Jakim trzeba byc otumanionym idiotą żeby nie widziec żadnej różnicy pomiędzy Jarkiem K a nosicielem cudzego prącia jednocześnie popierac jego przyjaciela- Bronisława zdemenciałego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tango

#286754

są od tych co poszli do wyborów, więc należy podzielić je przez dwa.
___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________
spodziewaj się wszystkiego.

#286760