R. Sikorski wzywa Turowskiego i Piotrowskiego do sprawy O. Rydzyka

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Po morderstwach w Smoleńsku zbrodniarze na fali popularności w swych centrach detencji gdzie przebywa żelazny elektorat władzy grożą kolejnemu duchownemu w Polsce.
Wiceszef frakcji konserwatystów w PE (EKR) Brytyjczyk Timothy Kirkhope zdziwił się wtorkową wizytę w Parlamencie Europejskim o.Tadeusza Rydzyka na zaproszenie PiS ponieważ jak to zwykle bywa informacja jest tylko dla wtajemniczonych.
Wiceszef frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (do której należą europosłowie PiS i PJN – zwyczajowo nazywani zdrajcami) zapewnił, że nie został powiadomiony o przyjeździe ojca Tadeusza Rydzyka na seminarium.
Redemptorysta skarżył się na dyskryminację w Polsce. To skandal, czujemy się wykluczani, jesteśmy dyskryminowani, to jest totalitaryzm – mówił.
Dlaczego tak późno Ojciec Rydzyk skarży się na panujące bezprawie w Polsce ? Czy po tych deklaracjach zajmie się także Petycją 1248 i bezprawnymi aktami terroru społecznego polegającym na wsadzaniu rolników do więzień gdy myli się urzędnik?
Najwyraźniej jak jeden mąż lub żona, europosłowie milczą na temat tego co się dzieje w naszym kraju skoro słowa Dyrektora katolickiej rozgłośni radiowej zostały w taki sposób odebrane, a R. Sikorski minister spraw zagranicznych antypolaków oficjalnie groził według sprawdzonego wzorca swego fuhrera Tuska. Zalecam aby Ojciec Rydzyk zwiększył bezpieczeństwo wokół swojej osoby.
Czyżby powrót do odrąbywania rąk wzorem swych idoli z przeszłości?
Władza zareaguje: czyli kto wychodzi z więzienia z misją do Torunia ?
A może Piotrowski wraz Turowskim podejmą się misji !
To co jest w Polsce, to jest dramat, draństwo najdelikatniej mówiąc, to jak niecywilizowany kraj – powiedział po seminarium ojciec Rydzyk. – Tragedią Polski jest to, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy – dodał. – Nie chodzi tu o krew ani przynależność. Oni nie kochają po polsku, nie mają serca polskiego.
I znowu Ojciec Dyrektor głosi jak zwykle prawdę. Najlepszym dowodem na te słowa to Jaruzelski i jego wojenny patriotyzm lubujący się w strzelaniu do bezbronnych manifestantów.
Krytyka ze strony o. Rydzyka za obcięcie środków na jego projekt nie ominęła sekretarza stanu w ministerstwie środowiska w 2007 roku Stanisława Gawłowskiego. Według kopii notatki służbowej ministerstwa z 7 grudnia 2007 roku, którą rozdawał podczas spotkania sam o. Rydzyk, Gawłowski miał uznać « fakt braku uruchomienia umowy z Fundacją Lux Veritatis oraz związanego z nią aneksu za okoliczność korzystną z punktu widzenia interesu publicznego państwa ». Z notatki wynika, że Gawłowski zalecił wtedy « zbadanie możliwości wypowiedzenia » fundacji dotacji z budżetu państwa.
Notatka dotyczyła spotkania, które odbyło się 5 grudnia 2007 roku między wiceministrem Gawłowskim i przedstawicielami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odpowiedzialnego za zarządzanie środkami unijnymi.
Celem seminarium w PE było, zachęcenie do szerszej debaty « nie tylko w UE, ale też w naszym kraju, w którym energia ta jest w znacznym stopniu deprecjonowana” – mówił podczas spotkania, z udziałem ok. 30 osób, Marek J. Gróbarczyk (PiS), organizator seminarium.
Ojciec Rydzyk, który po raz pierwszy odwiedził instytucje unijne w Brukseli, gorąco namawiał do korzystania z odnawialnych źródeł energii.
Jak podkreślił, Polska ma « o wiele większe możliwości naturalne » niż Niemcy. – Około 80 proc. Polski leży na gorących źródłach, a Niemiec około 20 proc. I proszę zobaczyć, ile robi się w Niemczech, a ile w Polsce – powiedział o. Rydzyk.
W seminarium udział wzięli m.in. Jan Szyszko były minister środowiska oraz Mariusz Orion-Jędrysek były główny geolog kraju w czasie rządów PiS, a także naukowcy z Ukrainy i Estonii

Brak głosów

Komentarze

który walczy z chrześcijaństwem, dlatego nasi "bracia masońscy" również go nienawidzą. Ojciec Rydzyk wypowiedział otwarcie to, co myśli, a skoro jest to niewygodne "oświeconym", przeto go zwalczają. Ale tak będzie do czasu, aż pojawi się Chrystus, który ustanowi swoje Królestwo. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Petrus

#166298

Gawronski Rafzen
Szanowny Panie. Masoni nie masoni lub inna organizacja to tylko nawiedzeni ludzie. Nie można czekać np. na wybory, na Chrystusa, na władzę, ponieważ nie znamy ani dnia ani godziny.
Jeżeli opozycja milczy to mamy takie patologie jak w Brukseli, że za głoszenie prawdy o. Rydzyka mało nie ukamieniują publicznie !
Aby było śmiesznie to ich o. Rydzyk promuje, a oni ani "A" ani "B" na temat sytuacji w Polsce. Najlepszy z nich to ludowy komunista czasowo konserwatysta Wojciechowski, któremu najlepiej idzie jego kancelaria prawna, a rolnicy jak są wsadzani do więzień tak i będą.
Żaden kacyk z okrągłego stołu w tym Kaczyński, tego nie zmieni.
Uzasadnienie: kto paktuje z diabłem jest od niego na zawsze uzależniony !
Zachęcam do analizy programu PiS !

Vote up!
0
Vote down!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#166322