Nowy "Cud nad Wisłą" czyli HGW i MKB z PO na Mszy Św. razem z władzami "Dobrej zmiany"

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

W niedzielę 11 listopada, w stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, w Świątyni Opatrzności Bożej została odprawiona uroczysta msza święta. Wzięli w niej udział przedstawiciele Konferencji Episkopatu Polski, najwyższe władze państwowe, zaproszeni goście i prominentne członkinie PO czyli "totalnej opozycji" w osobach Pani Hanny Gronkiewicz Waltz oraz Pani Małgorzaty Kidawy Błońskiej.

W jakim charakterze tam się pojawiły?

Czy jako osoby prywatne(wszak każdy obywatel RP miał prawo udać się na tę Mszę Św.), czy jako zaproszeni goście nie reprezentujący "totalnych"(wszak reprezentują one oficjalne urzędy Rzeczpospolitej)?:

- Hanna Gronkiewicz - Waltz jako Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy(przez 12 lat z ramienia PO)

- Małgorzata Kidawa - Błońska jako urzędująca wicemarszałek Sejmu RP VIII kadencji z ramienia PO

Przywódca PO i "totalnej opozycji" Pan Grzegorz Schetyna zapowiadał, że przedstawiciele "totalnej opozycji" nie będą brać udziału w uroczystościach z okazji 100-nej Rocznicy Odzyskania Niepodłegłości przez Polskę z udziałem władz "Dobrej zmiany".

Czyżby udział ww Pań we Mszy Św, z udziałem najwyższych władz "Dobrej zmiany" był demonstracją sprzeciwu wobec decyzji G.Schetyny i PO a jeżeli tak, to czy G.Schetyna zareaguje(i w jaki sposób) na tę niesubordynację prominentnych członkiń PO?


Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)