Ślepy głuchemu będzie opowiadał o kolorach?

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Skandal jaki płk Putin zafundował rządowi Tuska z memorandum w sprawie budowy gazociągu Jamał II, ten ostatni postanowił zamienić w komedię. Akt pierwszy nosił tytuł "Nikt nic nie wie". Śmieszny był tylko dla Rosji, dla nas, mógł pozostać jedynie śmiech przez łzy rozpaczy. Bynajmniej nie z powodu potraktowania Tuska przez swego protektora, ale ukazania po raz kolejny do jakiej roli zepchnięty został nasz kraj.

Po tym pierwszym akcie, również nie wesołym dla rządzącej ferajny przy pomocy "zaprzyjaźnionych mediów" umiłowana władza postanowiła dopisać akt drugi tegoż dramatu. Otóż po rozbrajająco szczerych wypowiedziach samego Tuska i ministra skarbu Budzanowskiego (który zna się też na archeologii więc jest szansa, że kiedyś jakiś skarb znajdzie), że o niczym nie wiedzą, pojawiły się insynuacje, że może coś wie na ten temat minister od gospodarki Janusz Piechociński tytułujący się Wice premierem. Ale ten ostatni też wyparł się, że o czymkolwiek wiedział w tej sprawie.

Podsumowując zatem: premier Tusk nie wiedział, wicepremier Piechociński nie wiedział, minister skarbu Mikołaj Budzanowski też nie wiedział. Kto ma zatem wyjaśnić całą sprawę? Ano spotkanie Tuska z jego ministrami, czyli tegoż Piechocińskiego i Budzanowskiego! Żaden z nich nic nie wiedział, ale jak się spotkają to wspólnym wysiłkiem połączonych intelektów wyjaśnią sprawę! Wiara w synergię w tym gronie doprawdy zwala z nóg. Przynajmniej w ocenie samego Janusza Piechocińskiego.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/piechocinski-bylem-zdziwiony-ze-jest-jakies-memorandum-ujawnic-instrukcje-jakie-mialem-przed-wyjazdem-do-moskwy,317083.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Upiorne jest to, że ci, wymienieni w notce "gentelmeni", występują nie w jakimś castingu na durnia roku, ale jako...uwaga, uwaga - przywódcy państwa. Niestety, zły los spowodował, że TOTO trafiło na Polskę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349519

wyrażnie widać ,że Piechociński jest tylko marionetką. Pawlaka i Tuska łączyła nocna zmiana  a mimo tego Pawlak był tylko do głosowania. Pichociński natomiast dopiero teraz zrozumiał ,że wszystko dzieje się za jego plecami i tylko próbuje robić dobrą minę w tej grze. Widać, że olali go całkowicie. Natomiast w sprawie rury Tusk rżnie głupa bo głupa wystawil na szefa spółki. Wsumie jest tak, że w 52% polskiej spółce szefem jest Miedwiediew.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#349521

nikt nic nie wie(lub tylko mówi,że nie wie) i nikt za nic nie odpowiada.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#349523