23 VI 2012 r. (sobota). PiS Okręgu Wrocławskiego zaprasza na II Rajd Patriotyczny w Góry Sokole

Obrazek użytkownika RP
Kraj

Prawo i Sprawiedliwość Okręgu Wrocławskiego zaprasza swoich członków i sympatyków na II Rajd Patriotyczny w Góry Sokole (Rudawy Janowickie), który odbędzie się 23 czerwca 2012 r. (sobota).

Ramowy program rajdu:

1.Zbiórka na Dworcu PKP we Wrocławiu 23 VI 2012 r. o godz. 6.50 rano. Zakupienie biletów PKP do Trzcińska we własnym zakresie (pociąg osobowy). Wskazane zakupienie biletu łącznie z biletem powrotnym (też osobowy).

2.Wyjazd z Wrocławia o godz. 7.07 (wysiadamy na stacji PKP w Trzcińsku o godz. 9.42).

3.Przemarsz i zdobycie szczytu Sokolik (drugi co do wysokości szczyt w Górach Sokolich - 642 m n.p.m). Na szczycie znajduje się punkt widokowy, na który prowadzą metalowe schody. Z platformy widokowej rozpościera się piękna panorama Kotliny Jeleniogórskiej oraz widok na dolinę Bobru.

4.Przejście w pobliże Schroniska PTTK Szwajcarka.Tu grill i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

5. W drogę powrotną wyruszamy około godz. 16.30. Wsiadamy do pociągu osobowego do Wrocławia o godz. 17:58 (pociąg dotrze do Wrocławia o 20.31).

Schronisko PTTK Szwajcarka położone jest na wysokości 520 m n.p.m. na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Mieści się w drewnianym zabytkowym budynku wybudowanym w 1823 roku w stylu tyrolskim. Szwajcarka jest jedynym całkowicie drewnianym schroniskiem w Sudetach.

Zapisy i wpisowe: 10 zł (koszt śpiewnika, kiełbasek i dodatków; natomiast napoje we własnym zakresie); w Biurze Prawa i Sprawiedliwości, pl. Solny 14 u Pani Ryszardy Kubiak (w dniach: poniedziałki, wtorki oraz czwartki - w godz. 12.00-15.00) lub bezpośrednio u Pana Roberta Pieńkowskiego.

Wszelkie dodatkowe informacje, a także zapisy dla osób spoza Wrocławia można uzyskać drogą e-mailową: robert.pienkowski@piswroclaw.pl

Robert Pieńkowski

Komendant Rajdu

Członek Zarządu Okręgowego PiS Przewodniczący Komitetu PiS Wrocław Psie Pole

 

PS Uwaga: żadna pogoda nie spowoduje odwołania wyjazdu! Patriotą jest się na pogodę i niepogodę! Na uczestnika rajdu, który weźmie gitarę i co więcej będzie potrafił na niej grać nagroda niespodzianka! W trakcie wyjazdu przewidziane są konkursy z nagrodami. Np. na najlepsze wykonanie piosenek patriotycznych.

Niezbędne na rajdzie: dobry humor, okulary przeciwsłoneczne, suchy prowiant, termos z herbatką (bądź własny kubek i herbatki do zaparzenia; w schronisku można otrzymać wrzątek za 50 gr.), coś ciepłego do ubrania, profilaktycznie coś przeciwdeszczowego, lub parasol, nieco gotówki (na jakieś drobne zakupy po drodze lub w schronisku Szwajcarka /np. 15 pierogów ruskich kosztuje w bufecie schroniska tylko 10 zł/). Minimalna kondycja też się przyda.

Rajd połączony jest z promocją prasy prawicowej, stąd konieczne jest wzięcie ze sobą przynajmniej jednej z wymienionych gazet papierowych: Naszego Dziennika,  Gazety Polskiej, Naszej Polski, Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Arcanów, Frondy, Glaukopisu, Nowego Państwa, Biuletynu IPN-u, Christianitas, Teologii Politycznej, Rzeczy Wspólnych, Najwyższego Czasu, Tygodnika Solidarność, Uważam Rze, Uważam Rze – Historia, Opcji na Prawo.

Trasa przejazdu przewidziana jest dla mieszkańców Wrocławia. Mile widziani będą też chętni spoza Wrocławia, którzy dotrą z innych miejscowości Dolnego Śląska (jak Wałbrzych, czy Jelenia Góra), Polski, a nawet krajów ościennych.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Robert Pienkowski:

/.../  Rajd połączony jest z promocją prasy prawicowej, stąd konieczne jest wzięcie ze sobą przynajmniej jednej z wymienionych gazet papierowych: Naszego Dziennika,  Gazety Polskiej, Naszej Polski, Najwyższego Czasu, Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Arcanów, Frondy, Glaukopisu, Nowego Państwa, Biuletynu IPN-u, Christianitas, Teologii Politycznej, Rzeczy Wspolnych, Najwyższego Czasu, Tygodnika Solidarność. ...

________________

W wymienionym zestawie prasy prawicowej sa dwa "Najwyzsze Czasy!" (?!?), natomiast zabraklo mi tygodnika Uwazam Rze, miesiecznika Uwazam Rze - Historia i szacownego, reakcyjnego miesiecznika wroclawskiego Opcja na Prawo :

http://www.opcjanaprawo.pl/

Udanego wypoczynku w pieknych Sokolikach !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#264697

baca.:

W wymienionym zestawie prasy prawicowej sa dwa "Najwyzsze Czasy!" (?!?), natomiast zabraklo mi tygodnika Uwazam Rze, miesiecznika Uwazam Rze - Historia i szacownego, reakcyjnego miesiecznika wroclawskiego Opcja na Prawo :

http://www.opcjanaprawo.pl/

Udanego wypoczynku w pięknych Sokolikach !

Dziękuję za spostrzegawczość. Uchybienie skorygowane. Lista nie jest zamknięta. Chętnie umieszczę kolejne tytuły. Zapraszam na Rajd.
Mens sana in corpore sano - w zdrowym ciele zdrowy duch!

pozdrawiam

Robert Pieńkowski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264781