Treści z tagiem: góry

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Pozdrawiam serdecznie admina, wszystkich blogerów i komentujących z naszego portalu Niepoprawni.pl  z zaśnieżonego Zieleńca koło Dusznik Zdroju. Jest pięknie - a jak zobaczcie sami - fotka zrobiona  przeze mnie z okna Pensjonatu wczoraj wieczorem przed nocnymi zjazdami. Dzisiaj lekka mgła, śniegu dużo lekki mrozik. Zaraz idę na szusowanko...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

 

Zimowe wakacje na półmetku wielu już wróciło ze swoimi pociechami z zimowego wypoczynku, wielu zastanawia się gdzie wyjechać w tę wiosenną zimę bez śniegu. Polska czy za granica. Ale są w naszym kraju oprócz Zakopanego mioejsca gdzie leży na stokach śnieg i czeka na nas" białe szaleństwo" -  gdzie ? już informuję.

Minęło już...

3.25
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:7)
Obrazek użytkownika gps65
Sport

W Polsce, w Europie, na świecie, istnieje bardzo bogata infrastruktura narciarska. Na stokach wielu mniejszych i większych gór są zbudowane wyciągi i wytyczone trasy – i w Tatrach, i w Alpach, wszędzie. Można łatwo wjechać na górę wyciągiem, a potem zjechać na dół wygodną trasą. By skorzystać z tej infrastruktury trzeba mieć coś, na czym się zjedzie. Są dwa najbardziej popularne urządzenia do zjeżdżania: narty i snowboard. Ale jest też trzecie, mniej znane - nazywa się "Trikke Skki" - potocznie „trajk”. Można dodać: „trajk narciarski”, czy „trajk zimowy”, bo jest jeszcze trajk letni, kołowy. Na trajkach jeżdżą trajkarze albo trajkerzy.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

[video:https://www.youtube.com/watch?...

Wkrótce zima, która już nadchodzi szybkimi krokami. Pożegnamy letnie ciepłe dni i noce nastanie szarość i śnieg. Warto  zatem pomyśleć gdzie w tę nadchodzącą zimę wypoczniemy.

Wielu wybierze cieplejsze kraje i morskie widoki ale wielu wybierze zimowe szusowanie w górach. Ja tradycyjnie jak...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie zapominajmy, że jeszcze trwa lato i są wakacje...

Moją drugą - po żeglowaniu - pasją są polskie góry i letnie wyprawy górskimi szlakami turystycznymi. Nie lubię odpoczywać biernie np. leżąc na plaży cały dzień.

W swoim życiu przeszedłem pieszo wszystkie polskie pasma górskie i każde ma swój osobliwy urok. Zdobyłem...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wstemp Bronisław i Donisław! Mendel gdański czyli ferie rolnika. Oziminy śnieg mi przykrył, mróz dla nich więc nie straszny.
Postanowiłem sobie zrobić ferie.
A co ! jam gorszy od płemieła czy p'rezydęta?
Narciarz ze mnie niezły, z lat minionych znajomości w każdej wypożyczalni, gdzie mi podsuwają najlepsze Rossignolki, nawet...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika RP
Kraj

Prawo i Sprawiedliwość Okręgu Wrocławskiego zaprasza swoich członków i sympatyków na II Rajd Patriotyczny w Góry Sokole (Rudawy Janowickie), który odbędzie się 23 czerwca 2012 r. (sobota).

Ramowy program rajdu:

1.Zbiórka na Dworcu PKP we Wrocławiu 23 VI 2012 r. o godz. 6.50 rano. Zakupienie biletów PKP do Trzcińska we własnym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika RP
Ogłoszenie

Informacje z ostatniej chwili: oprócz silnego oddziału ze stolicy Dolnego Śląska spodziewamy się w czasie Rajdu posiłków z Góry Śląskiej i Boguszowa Gorc. Jak wiadomo nasza kraina obfituje w odważne rycerstwo i niepłoche białogłowy, którzy o miejmy nadzieję licznie dopiszą. Liczymy, że i pozostałe miasta i wioski swoje oddziały wystawią......

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika meh
Kraj

Podstawą ideologii lewicowej jest zasada że wszystko jest własnością rządu, zwłaszcza ludzie, którzy muszą być ściśle kontrolowani. Ludzie którzy według nurtu socjaldemokratycznego mają wystarczająco rozumu by wybrać władzę ale już brak im umiejętności by wychować dzieci. Dlatego zawsze chętnie z pomocą przychodzą im rządzący socjaliści.

...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Wszystko ma swój koniec. I wakacje i wyjazd na wakacje. Rodzina Hiobowskich spakowała się i zaniosła bagaże do auta. Pożegnała się serdecznie z gospodarzem, panem Hytrokiem, i ruszyli w drogę powrotną. Na końcu wsi zatrzymali się jeszcze na chwilę, gdyż ich uwagę przykuła przydrożna kapliczka.
Zatrzymali się na stanowczy krzyk dziadka,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Wreszcie rodzina Hiobowskich zdecydowała się na to, po co przyjechali w góry - aby pójść w góry. No to wczesnym rankiem wybrali się w trójkę. To znaczy rodzice Łukaszka i Łukaszek. Siostra Łukaszka powiedziała, że ona jeszcze nie oszalała i tak wcześnie nie wstaje. Spała zatem dalej. Dziadek i babcia wywineli się wiekiem i stanem zdrowia....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Rodzina Hiobowskich musiała przez chwilę dojść do siebie kiedy zrozumieli, że ich kwatera nie leży w centrum wsi lecz jakieś pięć kilometrów w poziomie i pół kilometra w pionie dalej. Co prawda dysponowali samochodem, ale czy jest sens podjeżdżać na przystanek autobusu albo jechać do sklepu po masło?
- Nieźle się ten urlop zaczyna -...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Problem wyjazdu wakacyjnego przewijał się od początku roku. Dorośli stosując taktykę godną Machiavellego każde z nich próbowało przeforsować swoją rację. W końcu osiągnięto jakieś porozumienie i zdecydowano się na wyjazd w góry. Zamówiono kwaterę w "ekologicznym gospodarstwie agroturystycznym" państwa Hytroków na drugą połowę sierpnia.
W...

0
Brak głosów