Treści z tagiem: gitara

Obrazek użytkownika contessa
Blog

Mariom dedykuję...

- Wyrzucę to cholerstwo ! Na śmietnik wyrzucę !
Niósł się po tonącym w półmroku korytarzu akademika krzyk i dziwne pobrzękiwanie...
- Ooooooo, Józuś znów wkurzony, pewnie przynapity - wspinając się po schodach poznaliśmy głos kolegi z Akademii Sztuk Pięknych. Za chwilę go ujrzeliśmy – stał oparty o ścianę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika RP
Kraj

Prawo i Sprawiedliwość Okręgu Wrocławskiego zaprasza swoich członków i sympatyków na II Rajd Patriotyczny w Góry Sokole (Rudawy Janowickie), który odbędzie się 23 czerwca 2012 r. (sobota).

Ramowy program rajdu:

1.Zbiórka na Dworcu PKP we Wrocławiu 23 VI 2012 r. o godz. 6.50 rano. Zakupienie biletów PKP do Trzcińska we własnym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marian Stefaniak
Blog

Mieszkałem przy granicy z Niemcami. Pół miasta było Polskie, a pół Niemieckie. Potrzebowałem śrutu do wiatrówki. Takowy sklep był po stronie Niemieckiej. Pod granicę podjechałem swoim wspaniałym samochodem: był wygodny, cichy. Komfortowy. Wzbudzał zachwyt innych. Lubiłem go i byłem z niego dumny.
Na stronę niemiecką przeszedłem na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika RP
Ogłoszenie

Informacje z ostatniej chwili: oprócz silnego oddziału ze stolicy Dolnego Śląska spodziewamy się w czasie Rajdu posiłków z Góry Śląskiej i Boguszowa Gorc. Jak wiadomo nasza kraina obfituje w odważne rycerstwo i niepłoche białogłowy, którzy o miejmy nadzieję licznie dopiszą. Liczymy, że i pozostałe miasta i wioski swoje oddziały wystawią......

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kultura

Ur. 4 kwietnia 1952 w Belfaście, Irlandia Północna - zm. 6 lutego 2011 w Esteponie w Hiszpanii – irlandzki muzyk bluesowy, wirtuoz gitary elektrycznej, wokalista i kompozytor.

Gary Moore

Gary Moore Empty Rooms
Załadowane przez: Celtiemama. - Obejrzyj więcej wideo w HD!

Moore był wiodącym gitarzystą w grupach...

0
Brak głosów