Seks w/g NWO. Rekreacja czy prokreacja?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Ci którym się marzy władanie światem już zdecydowali. Rozmnażaniem zajmą się genetycy. Bedą produkować HOMO- idy jak w Seksmisji. Płeć nie będzie miała znaczenia. Seks będzie tylko dla rekreacji a nie dla prokreacji.

Tak debatowano na listopadowym zlocie miliarderów w Dublinie. Swój udział w modelowaniu Nowego Światowego Porządku zaznaczają Google. To ekspert Google Venture prezentował nastepująca teorię:

"In the future people will only have sex for fun, not to procreate,"

W przyszłości ludzie będą uprawiać seks dla zabawy, nie dla celów rozmnażania.

" Dzieko postępowi w medycynie i możliwości sekwencjonowania DNA ,ludzie wkrótce będą w stanie ręcznie wybrać geny ich  dzieci. Będą mogli wybrać cechy fizyczne, takie jak włosy i kolor oczu, a także talenty i czynniki zdrowia. Wybierając doskonałe geny, rodzice i naukowcy będą mogli tworzyć najzdrowsze, najszczęśliwsze i perfekcyjne dzieci , które wyposażone będą w możliwie wydajną żywotność."

Przeciwstawia się te mrzonki tradycyjnej koncepcji . Przy naturalnym przedłużaniu gatunku dziecko może dostać od rodziców " złe geny". Ciąża jest zagrożona nieprzewidywalnymi zagrożeniami. dzieci mogą rodzić się z wadami lub skłonnościami do chorób.

Tak więc projektanci NWO nie zamierzają pozostawić czegoś tak ważnego jak ICH dzieci - przypadkowi. Według nich nauka może zapewnić, że ich klony będą idealne?

Czy zwykłych ludzi stać będzie na takie fanaberie czy pospólstwo ma po prostu bezpotomnie wyginąć? Czyżby zamierzano postawić zaporę producji "ludzkiego śmiecia"? Ba , gdyby to ograniczało się do zpobieżenia  producji takich oryginałów jak : Obama, Putin, Bush, Tusk i cała reszta. Ale to tacy jak oni chcą napelnić świat.
 
Jeśli to genetycy mają zająć się kreacją kreatur na zamówienie bez znaczenia stanie się instytucja małżeństwa oraz kwestia płci. Mogą istnieć same kobiety lub sami mężczyźni, zresztą do rozmnażania niekonieczni.
 
Przepowiednia zawarta w tym filmie okazuje się nieuchronnie zbliżać i zagraża naszym następcom :
 
 
 
To czy zarządcy świata zachowają sam akt seksualny jako źródło psychicznej rekreacji nie jest jeszcze przesądzone. Ciało ludzkie będzie wyłącznie do użytku osobistego. Mężczyzna i kobieta mogą okazać się niezbyt  odpowiednimi kategoriami. Postrzeganie * orgazmu * odbywa się wewnątrz nasze czaszki ale takie poczucie można wywołać  poprzez stymulację magnetyczna j lub przy zastosowaniu zaimplantowanego przewodowego chipa lub używając WiFi . Ciekawe tylko czy można będzie wybierać metodę.
 

W niedalekiej przyszłości będziemy mieć  seks  w akcie desperacji, aby uratować ludzkość przed zagładą.

Póki co dzięki "inżynierii genetycznej", narodziny 1 z 85 dzieci kończy się z autyzmem. Jeśli obecna tendencja się utrzyma w 2030 roku połowa dzieci będzie dotknięta autyzmem. Nie znamy jeszcze pełni skutków wszystkich  przymusowych  szczepione (ADHD jest z pewnością jednym z tych skutków).

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Może to oni będą mieli superdzieci, ale to właśnie pospólstwo nie zginie, bo nie wystarczy stworzyć warunki w sensie fizycznym idealnie przpominające środowisko macicy w czasie ciąży; to jeszcze nie wszystko. Podobnie, jak nie udało się jeszcze powołać do życia martwej materii, nawet w idealnych warunkach laboratoryjnych, a przecież, jeśli teoria ewolucji jest prawdziwa, powinno to byś dziecinnie łatwe.
Można próbować bawić się w Boga, jeśli ma się na to czas i środki, ale nie można Nim być.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#398009

Kwestia dość skomplikowana. Po pierwsze manipulacje genetyczne nie są takie proste. Gdyby stały się możliwe dopiero wtedy zaczynają się schody. Jakie skutki i kto je poniesie gdy dojdzie do błędu w sztuce i produkt nie będzie taki jak zamawiany. Co zrobić z wadliwymi egzemplarzami. Zrezygnowano już z klonowania bowiem okazało się że Boga zastąpić się nie da.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#398010