Palikoty za burtę ...:))) Wyniki wyborów do Eurokołchozu...

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

 

Z wynikiem 32,8 Platforma Obywatelska wygrała dzisiejsze wybory do Parlamentu Europejskiego. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 31,8 proc. - to wyniki niedzielnego sondażu wyborczego Ipsos dla TVN24 i TVP.Do PE dostały się także: Sojusz Lewicy Demokratycznej - 9,6 proc.; Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego - 7,2 proc.; Polskie Stronnictwo Ludowe - 7,0 proc.Według badań ośrodka Ipsos PO uzyskała 19 mandatów, PiS - 19, SLD - 5, Nowa Prawica Janusza Korwina - 4, PSL - 4.

Progu nie przekroczyły: Europa Plus Twój Ruch - 3,7 proc.; Solidarna Polska 3,1 proc.; Polska Razem - 2,8 proc.; Ruch Narodowy - 1,5 proc.

 

http://fakty.interia.pl/raport-wybory-do-pe-2014/aktualnosci/news-eurowybory-2014-sondazowe-wyniki-po-przed-pis,nId,1431881

 

Palikoty za burtę...PO-PIS po równo posłów...komuchy kontratakują 5 buców w pue...Korwin dostał "szczała"...wreszcie przekroczył próg "nadzieji"...Solidarna Polska, należy wam się... za zdradę wyborców...porażka Ruchu Narodowego...po mojemu falstart...mogli jeszcze poczekać...cóż, samo życie...

 

 

Kanapy...to są te cholerne kanapy, nie chcą łaczyć kanap, wolą dzielić...Solidarna Polska 3,1 proc + Ruch Narodowy 1,5 proc = 4,6 proc, to daje 36,4 proc...ale niestey PO z komuchami będą dalej wpływać na rzeczywistość...świątojebliwy Gowin POmoże...

...palikoty się przyłaczą, aby tylko wypatroszyć Pis...albo to tylko spektakl dla sympatyków prawicy, już nie wiem... PIS jest dziadowski i nieskuteczny...78 procent zostało w domach...nie macie prawa lamentować...komuchy za was wybrały...DZIADY !!!

 

Coraz bardziej skłaniam się do opcji WSZYSCY WON !!!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:21)

Komentarze

w tych liczbach brakuje "frekwencji"

nie ma głosów "nieważnych"

generalnie - małpa z sierpem wygrać musi przy takiej frekwencji.

elitarne partyje-ryje zmobilizowały znajomych z pędzącego królika.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1425838

22,7 proc

 

 

Do PE dostali się m.in. Jerzy Buzek (PO), Anna Fotyga (PiS), Bolesław Piecha (PiS), Michał Kamiński (PO), Janusz Korwin-Mikke (NP), Bogdan Zdrojewski (PO), Jarosław Kalinowski (PSL) i Dariusz Rosati (PO).

Mandatu prawdopodobnie nie zdobyli m.in. Jacek Rostowski, Paweł Zalewski, Otylia Jędrzejczak, Tadeusz Ross i Henryka Krzywonos (PO), Weronika Marczuk i Wojciech Olejniczak (SLD), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL).

W wyborach europejskich w 2009 r. PO zdobyła 44,43 proc. głosów (25 mandatów), PiS - 27,40 proc. (15 mandatów), SLD - 12,34 proc. (7 mandatów), PSL - 7,01 proc. (3 mandaty). Frekwencja wyniosła wtedy 24,53 proc.

 

...już se dorobią ile im pasuje...i frekwencije i słupki i ch..j nie wie co...pozdrawiam niepoprawnie

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1425839

Fakt, iż palikociarnia za burtą jest jednak jakąś wygraną. Niestety PiS ponownie nie wygrało, ale kto wie, może do jutra wyniki ulegną małej zmianie.

Kolejnym sukcesem tych wyborów jest wzrost poparcia dla eurosceptyków, czego dowodem jest znacząca wygrana Korwina. Szkoda tylko, ze to akurat Korwin skupił ten zaiste cenny elektorat, a wiedzieć należy, że ten elektorat w najbliższym czasie będzie wzrastał.

Zobaczymy, czy Korwin pośle za kratki Barroso i Ashton, tak jak obiecał w swojej kampanii.

PiS mogłoby ten elektorat przyciągnąć do sibie, ale jest zbyt pro unijne, choć kto wie, może po sukcesie Korwina, Kaczyński wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Z drugiej strony to jakakolwiek antyunijna postawa PiS, natychmiast stanie się pożywka dla propagandy PO.

Natomiast końcowa konkluzja po przeczytaniu wyników tych wyborów, to to, iż Polacy nadal pozostają idiotami.

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1425840

..najgorsze jest to, że młodzi uwierzyli, że korwin to będzie taki polski "Najdżel Faraż"..sam się dziś zdziwiłem, jak mój syn, który nigdy nie interesował się polityką chciał zagłosować na tego pajaca z muchą...na pytanie czym argumentuje swój wybór nie potrafił uzasadnić...dla mnie jest jasne znów służby wymieniły palikota na korwina...tak to widzę...pozdrawiam niepoprawnie

...zagłosowaliśmy na prof. Legutkę...głosowaliśmy na człowieka z zasadami...logo PIS, jako fasada nie wpływało na naszą decyzję...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1425841

Właśnie przeczytałem, że we Francji zwyciężył Front Narodowy Marine le Pen, co rokuje nadzieję na przyszłość w trochę większej skali niż polski zaścianek. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1425844

...Ruch Narodowy...po obserwacji liczyłem, spekulowałem że pójdą łeb w łeb z korwinem, albo lepiej, myślałem o jakimś 10 proc, tak szacowałem...1.5 proc dla mnie jest liczbą enigmą...pozdr

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1425848

w Polsce jeszcze nie istnieje. Organizacje, które mienią się narodowcami nie posiadają w swoim gronie polityków, a ich liderzy, to delikatnie mówiąc harcerze. Poza tym Polska jest zamieszkiwana głównie przez błaznów nie orientujących się w rzeczywistości ich okalającej. Moim zdaniem wyłoni się kiedyś partia polityczna o zabarwieniu mocno narodowym, ale będzie to już po rozpadzie UE, kiedy się okaże, że prawo egzystencji posiadają jedynie silne państwa narodowe. 

Czy nie będzie jednak wówczas dla nas za późno, bo czy Polska jest przygotowana w jakikolwiek sposób na upadek UE? Proszę pomyśleć po co w Polsce zlikwidowano armię? Rozbiór Polski w sensie stricte nastąpi właśnie po upadku Unii.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1425853

tak wygląda system zbudowany przez Kiszczaka.

Króliki z kapelusza :))))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1425854

Jarek strzelił sobie w stopę Ukrainą, dostarczył tym również amunicji korwinowcom, wg których PiS i PO to to samo. PiS w kampanii był nijaki! Nie mogli przecież za bardzo krytykować UE, którą chwalili w Kijowie (nawet jeśli nie wprost).

Wśród młodych ludzi widać jednak silne poparcie dla wartości konserwatywnych i szeroko rozumianej prawicy - w tym wciąż dla PiSu(!), który jest przecież na drugim miejscu (za KNP) wśród wyborców w wieku 18-25 lat i z tego trzeba się cieszyć! Taka może być "jutro" Polska.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1425858