Daniel Cohen-Bendit

Obrazek użytkownika Tomasz Węgielnik
Świat

Przyznający się do skłonności pedofilskich, socjalistyczny przywódca frakcji Zielonych w P.E po raz kolejny pokazał czym jest kretynizm polityczny. Zaproponował aby honorowym przewodniczącym pierwszego posiedzenia P.E był najmłodszy z deputowanych, argumentuje to tym iż to właśnie młodzi są przyszłością Unii.

Takiego absurdu świat polityki nie słyszał od czasów antycznej Grecji. Niedługo D.C.B i zieloni wszystkich krajów którzy uznają go za swojego Genseka zaproponują aby sodomita otwierał obrady P.E, a w najlepszym razie cyklista transwestyta i do tego pedofil. W końcu jak samemu jest się pedofilem, oceniającym wypowiedzi Papieża jako „prawie świadomą zbrodnią”, to czemu nie. Dzięki DCB i jego polskim Zielonym w na nasz zacofany kraj oświecona Europa wywiera skuteczną presją mającą wyciągnąć nas z odmętów klerykalnego barbarzyństwa, który powoduje iż ciemni Polacy nadal wyżej sobie cenią kapłana Popiełuszkę a nie człowieka wielkiego honoru Urbana. DCB wraz ze swoimi polskimi lewicowymi przyjaciółmi Adamem Michnikiem i Bronisławem Geremkiem walczyli wspólnie ze „stalinizmem(..)teraz muszą bronić się przed represjami stalinowska – faszystowskimi” które często stosują polskie władze.

P.S Zastanawiam się jak nieliczni poważni ludzi w środowisku Krytyki Politycznej czy Zielonych mogą łykać takie bzdury i jeszcze próbować ich bronić. Nawet nie próbuje sobie wyobrazić wyborców DCB.

Brak głosów