Polski ma nie być - plan długofalowy

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Świat

W 1995 roku koleżanka, która była tłumaczem na jakiejś zgęstce "Klubu rzymskiego", mówiła mi przerażona, że są europejskie zakusy by nas Polaków było ok. 20 mln. Myślałam,że to tylko na jakiejś idiotycznej konferencji wygłup jakiegoś jajogłowca typu "globalne ocieplenie". Pisałam o tym i alarmowałam. Nikt się nie przejął. Wszak jestem "oszołomka".
Teraz przekonuję się, że jest to planowe działanie i to nie od lat dziewięćdziesiątych, ale na długo wcześniej.
Przypominam, ze w 1972 zaczęto też na Kremlu przygotowywać "Pierestrojkę" a dokładniej na Łubiance.
Poczytajcie sami:

PROBLEM DEMOGRAFICZNY I JEGO ŹRÓDŁA

Wywiad z profesorem Dennisem L. Meadowsem, współautorem futurologicznego opracowania, znanego pod nazwą bądź to „Raportu Rzymskiego”, bądź „Granice Wzrostu”, który ukazał się w 1975 roku w „Kulturze”:

"Na przykład, jeżeli chodzi o Polskę, to sądzę, że macie zbyt duży przyrost ludności. 15 milionów ludności gwarantowałoby równowagę..."

"Jak wyobraża sobie Pan drastyczne zahamowanie rozrodczości?

Państwo o ustroju socjalistycznym ma w tej mierze szczególne możliwości. Aparat administracyjny i społeczny może stworzyć warunki przeciwdziałające nadmiernemu przyrostowi ludności."

Wiecej : http://fundacjawandea-imk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=181:problem-demograficzny-i-jego-roda&catid=44:polityka&Itemid=68

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Od jesieni jestem coraz bardziej zadziwiona. To już nie jakieś spiskowe teorie, które słyszy się podczas wieczoru przy piwie. Politycy, z samej politycznej góry od kilku miesięcy otwarcie i bez owijania sączą do głów projekty, które jeszcze kilka lat temu pozostawały domeną ludzi, określanych mianem oszołomów.

Nie wiem czy jesteśmy świadkami oficjalanego początku tego co się określa NWO, wiem natomiast że coś się zmieniło -- to już nie teorie, to polityczna rzeczywistość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--
http://3minuty.wordpress.com/

#240155

W tytule używasz strachu ze Polski nie będzie.
A ja Pani mowie ze POLSKA BĘDZIE!!!! CZY SIĘ TO KOMUŚ PODOBA CZY NIE!!!

P.s Niech się boją co zadrą z Polakami!!! bo wiem ze krnąbrny
to naród.

,,Naród wspaniały, ale ludzie..." Piłsudski

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229171

   Wolałabym jednak, żeby do krwawej obrony już nigdy nie dochodziło.

 Musimy  zadbać o to, by we własnym kraju nie stać się mniejszością narodową.  Nie chcemy przecież być kolonią dla bogatych "inwestorów".

Polska jest pięknym krajem z bogatą przyrodą i dobrym klimatem. Nawet bociany o tym wiedzą, lecąc do nas, choć tyle innych miejsc na świecie:) I żeby tylko bociany...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229177

za pare lat beda miejszoscia narodowa we wlasnej ojczyznie. Za bolka Walesy 250 tys zydlakow dostalo od reki polskie paszporty i oczywiscie wrocili nad Wisle. Dla porownania sytuacji Polacy mieszkajacy np w Kazahstanie za zadnej prezydentury nie mogli sie doprosic rozsadnych praw dajacych mozliwosc powrotu do ojczyzny, za Lecha Kaczynskiego rowniez - to jedno z jego kilku antypolskich posuniec niestety, o zatrzymaniu ekshumacji w Jedwabnem nie wspomne. Co do likwidacji Polski nie mam zadnych zludzen, zaplanowane i wykonywane z precyzja przy pomocy rodzimych zdrajcow, szabez goi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229357

No właśnie. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#229360