Chłopcy z WSI o los Polski zatroskani, czyli, agenci sowieccy przed swym mocodawcą ostrzegają...

Obrazek użytkownika Harpoon
Kraj

    Mnoży się w mediach "autorytetów" i "ekspertów", powracają też ci, którzy wzywani są wtedy, kiedy bronić trzeba, lub uwiarygadniać tezy propagandowe, które chce się wpoić do głów i świadomości Polaków. Inna sprawa, że ci - naiwni, beztroscy i bezkrytyczni - w owe tezy wierzą, a wierzą tym bardziej, kiedy obserwują, że wiara ich jest wiarą większości, nie dopuszczając do myśli, że ową "większość" kreuje perfidnie propaganda, wspierana rzetelnie i sumiennie przez "obiektywnych internautów"...

Nie zgadzam się z teoriami, że oto nawróceniu ulegli różni farbujący się na patriotów przyjaciele Moskwy!

Nie zgadzam się również, że to zdrajcy narodu Polskiego!

Zdrajcą być nie może ktoś, kto był i jest po stronie Moskwy, a nie przeszedł tam wiedziony jakimiś korzyściami.

"Ukraińska" postawa Dukaczewskiego i jemu podobnych - którzy od kilku miesięcy są stałymi bywalcami zawłaszczonych przez władzę mediów, nie jest bynajmniej przejawem realizmu i otwarcia oczu!

Pytanie, w co w Polsce gra propagandowo Moskwa, skoro jej ludzie oficjalnie i na okrągło straszą nią polski naród?

Jaki cel sobie obrała?

Nie uwierzę, że jej agenci, którzy po 10 kwietnia 2010 stali się nader aktywni, dziś obudzili się z letargu i dostrzegli zagrożenie czyhające za wschodnią granicą!

Ludzie, którzy zasiadając od '89 roku na stołkach władzy, a dopuszczeni tam układem Wałęsy z komuchami, sukcesywnie i skutecznie osłabiali nie tylko naszą gospodarkę, rozkradając ją i niszcząc.

Pogrążana jest przez nich nasza obronność i nie należy się dawać zwodzić naszą przewodnią w tej części Europy pozycją w NATO!

10 kwietnia 2010 roku, uświadomił Paktowi, że przeciągani jesteśmy przez ludzi rządzących Polską w strefę wpływów Moskwy i partnerem faktycznym dla NATO przestajemy być!

Między bajki należy zatem wsadzić słowa Towarzysza Lotnika Fiszera, jakoby pojawienie się w Polsce 12 F-16 utrzymało Moskwę na łańcuchu przed zakusami zajęćia Polski, lub jej militarnego prowokowania.

Podczas pamiętnych wydarzeń w Gruzji stacjonowali tam amerykańscy żołnierze i co?...

Zapewnianie nas, tym bardziej przez sowieckich agentów, że zagrożenie istnieje, ale z racji przynależności do NATO bać sie nie musimy, jest czystą, wyrachowaną kpiną z niskiej świadomości Polaków.

Kpiną, gdyż prawdziwe zagrożenie dla Polski jest nie w armi Putina, ale w agentach, którzy od '89 roku spokojnie, nie nękani przez nikgo rozpoztarli w Polsce wpływy Moskwy oddając jej Polskę bez jednego wystrzału...

Naiwnością narodu jest więc wiara w obecnie rządzących i pokładanie nadziei, że bronić się nie musimy, bo obroni nas NATO, albo - o naiwności - Berlin z całą pożal się Boże, chodzącą na smyczy Putina Unią, która noi się o swoje,  często partykularne interesy.

Co gorsze, wieszczenie niespotykanych dotąd nakładów na obronność, które mają cechować politykę władzy w najbliższym czasie, podpowiada mi jedynie, że nie jest to działanie mające u podstaw chęć poprawy naszego bezpieczeństwa, a jedynie ostatni dzwonek na zrobienie intratnych interesów na rynku zbrojeniowym...

Zaprawde silną i nowoczesną będziemy mieć armię, skoro ci, którzy nią dziś zarządzają, są na kolanach przed Moskwą...

Przypuszczam, że transparentność naszych politycznych działań wobec wydarzeń na Ukrainie, jak również działań związanych z obronnością nie wynika z aktywności agentów wywiadu sowieckiego, ale

z poddańczeń wobec Moskwy służby tych, których w spadku pozostawiło nam ZSRR, a których ułożony z komuną Wałęsa utulił, dając im wolne pole do działania...

pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

niepodleglym i ze Rosja nam zagraza i dla uspienia Polakow sprowadza sie te F-16 no i wykazac jaka ta PObolszewia nagle patryjotyczna

zeby slupki skoczyly Tuskowi i oglupiale spoleczenstwo dalej glosowala za PO ,ktore dalej spokojnie bedzie na smyczy Putina jak do tej pory.

Polska rzadzi agentura kacapskojewrejska bez przerwy od 45 roku tak ze Rosjanie nie musza  do polski wchodzuc bo oni tu sa tyle ze w ukryciu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#419703

Udają światłych tępaków pisząc łagodnie

Bez likwidacji mediów oświaty nie będzie

Bo każdy Judasz siedzi swobodnie na grzędzie

Opracowanie likwidacji  pajęczyny

Są nadzieją, że skończą się zdrady przyczyny

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#419739