„Winą za odebranie sobie życia obarczył pracowników Urzędu Skarbowego”

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Kraj

„Trwa wydobywanie z dna Jeziora Pilchowickiego terenowego samochodu bmw, przy użyciu którego wczoraj (13.06) wieczorem 56–letni mieszkaniec Mysłakowic popełnił samobójstwo. Mężczyzna rozpędził samochód i spadł do wody z 30–metrowej skarpy. Zginął na miejscu. Winą za odebranie sobie życia obarczył pracowników Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze.”

„Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem przy Tamie Pilchowickiej. Po godz. 18.00 mężczyzna wziął samochód sprzed swojego domu w Mysłakowicach i odjechał. W mieszkaniu zostawił list pożegnalny. Rodzina powiadomiła policję i rozpoczęła poszukiwania. W tzw. międzyczasie policjanci odebrali zgłoszenie o wypadku przy tamie”

„Kilka osób widziało, jak mężczyzna najpierw chodził po tamie i rozmawiał przez telefon, po czym wsiadł do samochodu, włączył światła, rozpędził pojazd i całym rozpędem wjechał do wody spadając z 30 –metrowej skarpy”

Komentarze pod artykułem na jelonka.com

„TO BYŁ MÓJ WUIEK I PROWADZIŁ GOSPOARSTWO ROLNE PRZEJĘTE PO OJCU,DUŻE I NOWOCZESNE,SPRZEDAWAŁ DZIAŁKI BUOWLANE I OPŁACAŁ ZA TĘSPRZEDAŻ PODATEK ROLNY,NIEKTÓRE Z TYCH DZIAŁEK URZĄD UZNAŁ JAKO PRZEMYSŁOWE I POLICZYŁ MU NIEWYOBRAŻALNĄ KARĘ,CHCIELI MU ZABRAĆ DOM IZAJĄĆ GOSPODARSTWO NA KTÓRE WIELE LAT PRACOWAŁ”

„Znałem osobiście Janusza. Urząd Skarbowy bezwzględnie stosował bezprawne działania wobec niego. Zapomniano że w tym kraju panuje zasad 2 instancyjności i tak pomimo odwołań złożonych do Sądu Wojewódzkiego bezprawnie z naruszeniem prawa nasyłano na niego komornika, nadawano klauzule natychmiastowej wykonalności bo bali się że nie zapłaci a jego majątek znacznie przewyższał jego zobowiązanie i był trudno zbywalny. Naruszano z pełną świadomością zasadę iż organy Państwa stoją na straży praworządności i budowania zaufania obywatela o organów. Po drugie z góry założono że to jest krętacz a taka metoda jest powszechnie przyjmowana. Szanowni Państwo jak Polska ma się rozwijać i mają być tworzone miejsca pracy jak Urzędnik z góry mentalnie jest nastawiony wrogo do człowieka. Jak mamy funkcjonować”

„dajcie sobie na luz JANEK TO BYŁ WPOŻO FACET i prosze o zero głupich konwersacji ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ kondolęcje dla rodziny”

„Uważali , że ma to musi dać !!! A jak nie chciał to Go psychicznie wykończyli !!! Bo obywatel tego kraju władzy się musi bać !!! I płacić bez szemrania ! Zmarły prowadził gospodarstwo rolne ! Oby to była ostatnia Ofiara tego perfidnego kraju ! Obywatele coś trzeba z tym zrobić ! Wyrazy głębokiego żalu i współczucia dla rodziny „

http://www.wykop.pl/ramka/1555107/zabil-sie-obarczajac-urzad-skarbowy-w-jeleniej-gorze/

foto:byway.pl

Brak głosów

Komentarze

oraz wszystko

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>wes</p>

#363917

A kanalie czerwonego biznesu się wsPOmaga.

Sobiesiaki i jemu POdobni,mogą dalej kręcic lody,i spać sPOkojnie, skarbówka do nich nie zawita.

Ochrona nierządu POlszewickiego czuwa by im się krzywda nie wydarzyła.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#363924

Cały ten kraj jest dziwny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#363979

 I zbrodniarzami sa ludzie tacy jak ci urzednicy z Jeleniej Gory.

To potworne, zeby tak czlowieka wykonczyc. Serdecznie wspolczuje jego bliskim.

Ten wypadek powinien byc naglosniony na cala Polske i nigdy nie powinno sie przestac o nim mowic, bo ten czlowiek jest jeszcze jedna ofiara smiertelna rzadzacego systemu mafijnego.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#363936

palestynczycy czy inne narody wziete za gardlo potrafia inaczej dokonac samobojstwa, szkoda czlowieka,bezsilnosc i rozpacz doprowadzila go do skraju.To juz kolejny w ostatnich dniach taki desperat wtym PObolszewickim panstwie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#363939

Z ust mi to wyjąłeś!

 

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#363973

Pytanie na ile jest winien ktoś, ci, kto stworzył i nadzoruje system, prawo w którym to się stało a na ile ci, którzy bezpośrednio tę sprawę prowadzili?

Vote up!
0
Vote down!
0
#363984

[quote=R.Zaleski]Pytanie na ile jest winien ktoś, ci, kto stworzył i nadzoruje system, prawo w którym to się stało a na ile ci, którzy bezpośrednio tę sprawę prowadzili?[/quote]

Pytanie - a jakie to ma znaczenie dla ofiary ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#364019

To jest jedna z wielu ofiar.

Vote up!
0
Vote down!
0
#364122

System jest taki. To nie dotyczy tylko Jeleniej Góry, tak jest wszędzie. Najbardziej winny jest zawsze szef. Tusk + Rostowski którym właśnie ostro pieniędzy zaczyna brakować więc naciskają. Nie wiem jak do końca jest w tym wypadku.

W tej wsi była kiedyś spora poniemiecka fabryka ale upadła, jest pusta od lat, są jeszcze 2 mniejsze ale nikt tam fabryk nie budował od wojny i budować nie będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#363982

Nie wybudował bo nie pozwolą właściciele Tuska.
Agentura werwolfu nie śpi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#363996