Tajny referat wygłoszony na ostatnim plenum partii rządzącej

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Humor i satyra

Lud pracujący miast i WSI poprzez swoją awangardę, Polską Zjednoczoną Platformę Obywatelską przystąpił do kolejnej fazy walki z kułactwem - rozkułaczania. Towarzysze sędziowie już dawno stwierdzili, że kułactwo nie może dysponować swoimi wkładami w OFE a zdrowe elementy ich kierownictw oraz nasi towarzysze piszący ustawę skutecznie sabotowali imperialistyczne wzorce wzięte wprost od chilijskiego zbrodniarza Pinocheta.
No pasaran (skandowanie)

Drobnomieszczańskie nawyki posiadania własności prywatnej, pieniędzy, oszczędności, dzieci skutecznie tępi swoją polityką podatkową i błyskawicznym wzrostem zadłużenia kraju towarzysz minister Resztowski. Utrzymuje on jeden z najgorszych systemów podatkowych na świecie i stale podnosi podatki, gospodarka wreszcie przestała to wytrzymywać. W uznaniu tych zasług został awansowany na wicepremiera.
(brawa)

W braterskim sojuszu z narodem niemieckim, wiodącą siłą UESRR - ojczyzny światowego lumpenproletariatu, kroczymy śmiało naprzód. Nasz przywódca wielokrotnie został odznaczony najwyższymi orderami i poklepany po ramieniu przez geniuszkę ludzkości kanclerz Merkelin. Towarzysz Pu Tin wspiera nas w trudnych momentach, jak zawsze można na niego liczyć w walce z reakcją, w której nie cofa się przed żadnymi krokami, by pomóc polskim towarzyszom. Po wielkim skoku mamy teraz długi marsz i prowadzimy rewolucję kurtularną pod światłym kierownictwem towarzysza Palikmiota i towarzyszki Czwartek.
(brawa)

Nie zatrzymają nas w tym marszu przejściowe trudności w takich krajach jak Grecja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Irlandia, Słowenia, Chorwacja, Belgia co do których imperialistyczne agencje ratingowe twierdzą, że są bankrutami – co z tego? Tworzony przez nas system jest najlepszy na świecie. Szczawiu rośnie tam pod dostatkiem, tak jak i u nas więc nie ma powodów do narzekania. I my będziemy musieli poddać się tej bolesnej operacji, by roztopić się w wielkiej rodzinie europejskiej, pozbyć narodowych przesądów i własności.
Naprzód do europeizmu! (skandowanie)

Wrogie nam krajowa reakcja kaczystowska i odradzające się bandy nacjonalistyczno-faszystowskie inspirowane reakcjonistycznymi ośrodkami faszystów węgierskich poniosą ostateczna klęskę.
Towarzysze z bezpieczeństwa i mediów walczą na tym kluczowym froncie. Reakcja napiera. Aparat partyjny i element socjalnie bliski, na przykład Sobiesiuk, są z nami. W rezerwie pozostaje towarzysz prezydent, ugrupowanie towarzyszy wersji 1.0 do których dołączyliśmy przy okrągłym stole.
Precz z faszyzmem (skandowanie)

Najbardziej twardzi ideologicznie towarzysze walczą na froncie ateistycznym. Księża patrioci wspomagani przez towarzyszy z mediów ich wspierają. Mimo pewnych, krótkotrwałych niestety sukcesów, toruńska reakcja jest tu nadal silna.
Mochery na stos! (skandowanie)

Na odcinku młodzieżowym towarzysze z Antypolify, Rucha Palikmiota robią co mogą. Niestety reakcja i tu zdobyła nowe przyczółki.
Ale towarzysze wygramy, mamy twarde poparcie młodych wykształconych z wielkich miast.
Młodzież z partią! (skandowanie)

Mimo tych wszystkich problemów, napierającej reakcji tego, że nie dostali niczego co im obiecaliśmy a zabieramy im wszystko co mają - są z nami. Oddadzą wszystko, nawet sushi. Zgodnie z hasłem „Jeśli zginie Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska, nie zginie cały świat”. Takich właśnie fanatycznie oddanych mas nam potrzeba. Słyszycie towarzyszu Pies?

Naprzód do eurosocjalizmu!
Cała władza w ręce banków!
Politykierzy wszystkich krajów łączcie się w UE!
(okrzyki)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak, żadne trudności nie przeszkodzą PO w budowaniu dobrobytu.

Tym bardziej, że media podały iż, umiłowany wódz, załatwił w Nigerii dostawy do Polski mnóstwo smacznego, soczystego szczawiu.

Pozdrawiam(10)

Polak2013

 

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#350697

Taka to u nas gospodarka - likwidują 1000 km linii kolejowej i nie ma przez to gdzie szczawiu zbierać, tylko trzeba importować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350819

A propos ;-):

http://niepoprawni.pl/blog/3635/tajna-odezwa-l-dt-do-czlonkow

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350698

Twój przeciek potwierdza prawdziwość mojego, ten sam język i sposób myślenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350815

Proszę przeczytać dyskusję, która wyjaśnia kwestię "przecieku" ;-).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350822

Dziwi mnie, że w składzie delegacji nie znalazło się miejsce dla szczawiowego eksperta. Tusk gotów kupić nie ten gatunek który lubią głodne dzieci. A i w sprawie szarańczy też mógłby się szalony Kostek wypowiedzieć, z uwzględnieniem ilości zawartego w nich białka. Nigeryjczycy nałapali by tego towaru na długie lata.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350707

10 dla ciebie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350730

I dla mojego informatora :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350817

E tam, sami sobie możemy nałapać białka w wagonach PKP, to po co importować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#350823